![]() |
Cum e sa fii in ceva fara competitie ??? Nu e cam nasol ??? :lol:
Nu cred ca vor aparea prea curand concurenti pt masina asta. Si nici vreo pista de curse in viitorul apropiat. Bag-o macar la un raliu, ceva, sa vada lumea ce stie masina, ca la legale nu cred ca exista competitie. E pacat... Acest Subaru este in varful lantului trofic !!!!!! :lol: :lol: |
Quote:
Sincer e amuzant, mai ales atunci cand pot participa cu alte masini la concursuri oficiale sau nu. Inca mai am de construit pe ea, doar motorul e gata de lupta, insa nu ma opresc aici. Situatia e confortabila, dar perceptia voastra asupra realitatii e putin deformata, exagerata. Foarte aproape sunt Andrei Tentean si Ono, iar din urma vine Tom cu mari sperante. Astept provocarea care se prefigureaza, singura conditie este sa ramanem in sfera legalului. |
felicitari Sebastiane!!!ai o masina de visuri e supertare!!!
|
JESUS .. fucking nice !
|
Ieri am avut o provocare!
O masina foarte tare, poate cea mai tare de pana acum m-a provocat. A fost o provocare chiar daca utilizatorul vroia doar sa vada cum stam. Nu am putut onora provocarea din doua motive: - nu am avut masina gata - as fi dorit un cadru legal. Masina era impresionanta, chiar spectaculoasa e vorba de un Mitsubischi EVO VIII de Grecia, de culoare neagra. Am mers in masina si intradevar tragea de toti cei 500 declarati de utilizator/preparator al masini respective. |
cum a stat cu tudose? s-a tinut subaru cat de cat?
|
Re:
Quote:
E foarte tare EVO VIII al grecilor. Alex cu masina aproape serie a rezistart eroic. |
Re:
Quote:
pacat ca nu ai avut masina gata.... p.s. alex are masina de serie sau aproape de serie? :roll: :lol: |
Re:
Quote:
Imi pare rau si azi m-am convins cat e de tare din nou! Pana acum singurul pe care-l consider un adversar serios! |
cool, deja m-ati facut curios...e tot grecul ala cu s2000 -ul?
|
Re:
Quote:
|
dupa tine asa ..
cam cate masini i-ai fi dat evo`ului ? |
Re:
Quote:
sunt si eu curios tu cam cum crezi ca stai cu evo? |
Re:
Quote:
Cum crezi ca pot da astfel de raspunsuri, masina e tare a venit special pentru mine, dar daca nu eram gata omul a vrut sa se distreze si cred cas-a simtit bine. Raspunsul exact o sa-l ai pe pista. Nu e frumos sa ceri astfel de raspunsuri pentru ca nu e diplomatic sa ti le ofer, cum crezi ca ar suna sa vorbesc pe cineva care ma asteapta la start si eu sa nu ma prezint? 100% acel EVO e tun, iar daca cine vrea sa-si prepare masina la ei ii pot indruma cu placere. |
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:11. |
- Copyright 2026 4Tuning