![]() |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
Respect maxim pasiunea, priceperea si calitatea executiei la ce realizeaza acesti oameni deosebiti. |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Imi spune si mie cineva cum se numesc jantele primului logan,cel al lui adi28 va rog? Si de cat sunt 15"16"17" ?? :-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning