Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/82864-kit-logan-prostreet-baia.html)

FAST&FURIOUS 18-09-12 15:23

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by gabriel_cars (Post 5178353)
Sunt impresionat de acuratetea elementelor dpdv al executiei, felictari oricum pentru toata activitatea ! :-)

Asta face diferenta intre realizarile lor si restu lumii si nu vorbesc in ne cunostiinta de cauza ci ca si unul care de 4 ani si 5 luni am pe masina Kitul exterior facut de ie.
Respect maxim pasiunea, priceperea si calitatea executiei la ce realizeaza acesti oameni deosebiti.

Sacred 27-01-13 21:12

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Imi spune si mie cineva cum se numesc jantele primului logan,cel al lui adi28 va rog? Si de cat sunt 15"16"17" ?? :-)


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

- Copyright 2026 4Tuning