Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   POZE CU GAGICI !!! (https://forum.4tuning.ro/85-arad/7423-poze-gagici.html)

!41! 05-11-07 23:20

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
rcv 211 aia bucata!! sa am una n as da-o pe 100 de gagici

danutSZY 06-11-07 23:19

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
5 Attachment(s)
:yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:

intel23 07-11-07 14:27

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Airbags...

http://www.ize.hu/click.php?id=4951&...7751d0c2d6aeaa

RCS. 07-11-07 14:44

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Cat de proaste sunt unele reprezentante ale sexului slab, incredibil.:rolleyes2

danutSZY 07-11-07 21:48

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
unele dintre ele sunt trucate..........!!!!!!!!!

morghen 08-11-07 20:26

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
2 Attachment(s)
R35P3|{T the pu$$y ! super tare tipa :)

Evoluti0n 08-11-07 22:18

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
dati`o dreq de ciuma retusata.

Daca te uiti mai atent aproape tot corpu ii retusat !

Traiasca photoshop !

morghen 08-11-07 22:49

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
z tu ca n-ai da la obrajorii aia retushatz ! z tu ! :lol:

squid 09-11-07 19:16

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
bwuhahaha, io i-as da la buci, nu la obrajori :)

Evoluti0n 09-11-07 19:31

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
unde este romantismul din voi ?:rolleyes2

danutSZY 11-11-07 13:47

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by Evoluti0n (Post 1191717)
unde este romantismul din voi ?:rolleyes2

sa dus odata cu revolutia si cu venirea democratiei..........:D :D :D ........la fel aceeasi parere despre buciiiiiiii

BlueDana 15-11-07 20:44

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by morghen (Post 1190109)
R35P3|{T the pu$$y ! super tare tipa :)

trebuie sa admirati si tatuajual ...cika scrie RESPECT :))

NEo007 17-11-07 09:49

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Cred ca din toata gagica, doar tatauju o ramas self respect :lol:

magda_17 11-02-08 16:37

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
dezastru:lol::lol::lol::lol:

tristan 11-02-08 23:26

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by Evoluti0n (Post 1191717)
unde este romantismul din voi ?:rolleyes2

dupa ce ii dai :lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning