Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

IonutzMFF 23-04-08 12:22

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by juana_man (Post 1498228)
partea cu parintii sa lasam k la me nu-i amuzant.
RMB... sticla se rezolva....adeverinta de la dr. :) recomanzi u p cineva?:):):)

ionut eu golfu il duc pe platforma asa ca da-mi un raspuns concret ca nu am chef sa plimb masina aiurea !

Te astept si vedem la fata locului in ce grupa te incadrezi ...

gangsta 23-04-08 13:51

Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by tristan (Post 1498223)
Ionutz la VW te ajut eu cat pot....
Cati dintre cei care pun intrebari participa la curse? sau mai bine zis au participat la vreo cursa? cred ca nu ca daca participau stiau exact cum se incadreaza o masina in grupe.

Sefu tu te bagi la linii?:???:
Si daca da la care grupa?:rolleyes2

tristan 23-04-08 20:37

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
La grupa pana in 160cp... dc?

gangsta 24-04-08 01:26

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by tristan (Post 1499396)
La grupa pana in 160cp... dc?

Pai is curios si eu....ca anul trecut cu tine am fost in grupa si nu mi-a placut :lol::lol::lol:

tristan 24-04-08 09:03

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Las ca poate la anu' te scapi de mine :D

SEBASTIAN 24-04-08 15:15

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Eu nu mai stiam data care esrte dar asa daca pot...

gangsta 24-04-08 15:43

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by tristan (Post 1500049)
Las ca poate la anu' te scapi de mine :D

Asa repede? :lol:
Poate ne vedem in 11.... ;)

tristan 24-04-08 20:10

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Sigur ne vedem in 11 .. vin cu cronometrarea 8)

Fixius 25-04-08 10:41

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by Fixius (Post 1489646)
ce premii sunt ptr A1 ??

imi dati si mie un linck, ca sa ma inscriu ??
si va rog sa imi raspundeti si la intrebarea de mai sus :P

IonutzMFF 25-04-08 15:23

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Pentru toate categoriile de concurs , curse si show ...premiile constau in cupe , medalii si diplome ..Acum depinde de sponsori ce vor oferi cadou

M I V E C 25-04-08 15:26

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1502459)
Pentru toate categoriile de concurs , curse si show ...premiile constau in cupe , medalii si diplome ..Acum depinde de sponsori ce vor oferi cadou

macar sa cauti sponsori care pot da premi atragatoare, nu ceva depozit de legume sa dea ceapa si cartofi:lol::lol::lol:

IonutzMFF 25-04-08 15:27

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Inscrierea masinilor se face de la ora 8:30 la 10 .Accesul spectatorilor e de la ora 9 .
Inscrierile se fac pe loc completand o fisa

gangsta 25-04-08 16:41

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by tristan (Post 1501123)
Sigur ne vedem in 11 .. vin cu cronometrarea 8)

E bine atunci Domnu'!Sa ne revedem cu bine!;)

Fixius 25-04-08 20:53

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1502469)
Inscrierea masinilor se face de la ora 8:30 la 10 .Accesul spectatorilor e de la ora 9 .
Inscrierile se fac pe loc completand o fisa

si in cazul in care intarziu ma mai pot inscrie...??


eu pe 10 mai tre sa fiu la vatra dornei, si plec noaptea de acolo, ajung acasa iau platforma cu masina pe ea si vin,

dar in cazul in care intarziu...

cipricipri 26-04-08 15:21

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) (Post 1502466)
macar sa cauti sponsori care pot da premi atragatoare, nu ceva depozit de legume sa dea ceapa si cartofi:lol::lol::lol:

Las ca si alea sunt bune dacat nimic::)::):D:D


All times are GMT +2. The time now is 13:16.

- Copyright 2026 4Tuning