Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Pentru FANATICII Skyline (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/714-fanaticii-skyline.html)

EvLSant0S 04-04-04 01:46

3 Attachment(s)
pics

Husky 09-04-04 21:43

Mai multe poze , date si eventual intrebari daca sunt .

tekno 09-04-04 23:17

mdeah
skylineu de mai susu e de la SEMA de anu asta nuh?

Husky 17-04-04 18:11

Este o emisiune pe discovery in fiecare vinesi seara pe 23 00 despre auto modificate , a aratat saptamana asta ceva de SEMA.

grandpa 19-04-04 21:56

eu am vazut un filmuletz cu un japonez care si-a tunat skyline-u` la 1700 de cai cica ....
Loco isn`t he ? :)
Si a dus-o intr-un tunel in Anglia sa depaseasca 300 la ora ...
Era un skyline mai vechi umpic ...
Tipu a bagat in masina o tona de bani ...nu a precizat suma exacta da cica depasea juma de milion de para`. :)
Asta e ceva real sincer va spun .. tipu` ala cu asta se ocupa are un garaj de tunat si mai are diverse chestii . Si l-am vazut si prin alte filmulete , vroia din niste masini mai vechi sa scoata performanta cat mai buna :)

Husky 15-05-04 13:46

Yo nu prea mai am dotarea tehnica ca sa mai pun poze , dar voi restul mai puneti si voi o poza ceva , sa vad si yo ceva nou.
P.S. acum ma apuc de un proiect, vreau sa refac o dacie 1300 din 1974 , si vreau sa o fac numai cu pise cxat mai de calitate , si ma gandit la niste posibile suspensii pneumatice , am de gand sa bag cam 150 000 000 in ea oare o sa iasa ceva!

zip 23-05-04 13:24

dap...frumoasa mashina
 
dap...frumoasa mashina...da il fac cu carutza mea:p

X-Ray-Eyes 28-05-04 03:24

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"Husky\"
Yo nu prea mai am dotarea tehnica ca sa mai pun poze , dar voi restul mai puneti si voi o poza ceva , sa vad si yo ceva nou.
P.S. acum ma apuc de un proiect, vreau sa refac o dacie 1300 din 1974 , si vreau sa o fac numai cu pise cxat mai de calitate , si ma gandit la niste posibile suspensii pneumatice , am de gand sa bag cam 150 000 000 in ea oare o sa iasa ceva!

Vezi ca cei de la BAUMIT ofera tavane false si izolatori termici + tzigle ptr casa cu profil aerodinamic sa se dea pe tobogan vrabiile !!!
Nu esti normal la cap ???
150 mil lei in 1300 din 1974 ... SUNTEM IN ROMANIA !!! Nu in Anglia , Brunei , Japonia sau alte tzari unde banii si strazile nu sunt o problema .
Hai ca iti dau o poza ( eu o am de ceva vreme in comp ) .. dar pe care sotto nu atzi \" diclit-o \" pana acum !
Mie mi se pare misto ...

akimoto 28-05-04 15:04

1 Attachment(s)
prototip pe naiba

alex_maxx 28-05-04 15:33

...arata superr!!!!

yonutz 28-05-04 16:14

super poze :D

Hondarul 28-05-04 19:14

Akimoto, este aceeasi poza ca cea a lui X-Ray... Probabil este facuta pe calculator... Uita-te la toate umbrele si acolo unde luceste tabla. Cred ca este doar o masina virtuala.

akimoto 29-05-04 15:38

stiu hondare ca e tot aia...d-aia am pus-o, se vede mai bine ca e un desen

Husky 30-05-04 15:02

Prototipul ala de skyline e mai vechi.Vede-ti ca mai inapoi sunt poze cu viitoarea posibilia generatie de Skyline.

CeReS 30-05-04 15:53

1 Attachment(s)
2005 Nissan Skyline


All times are GMT +2. The time now is 12:17.

- Copyright 2026 4Tuning