Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008) (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/69178-boyd-coddington-1945-2008-a.html)

CHIRIAC_87 29-02-08 21:34

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Dumnezeu Sa Il Odihneasca In Pace.am Urmarit Toate Episoadele Azi Am Vazut Unu Cu Un Ford 56,si Cand Intru Pe Net Vad Stirea Asta .

rAdU87 29-02-08 21:35

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
R.I.P. :( Mare Om :(

26WRC 29-02-08 21:48

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
pacat :(

Vlad_BMW 29-02-08 21:55

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
R.I.P ..pacat...mare pacat.. :(

SatanaVeX 29-02-08 22:01

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
am urmarit si eu ieri emisiunea de la Hot rod si au auzit si eu ca a murit batranelul...pacat ca era un om bun care facea treaba buna desi era mai morocanos:d, era mai morocanos omul da se tine de glume si farse era de treaba si o facut treaba buna la multe masini.R.I.P Boyd

acs13 29-02-08 22:18

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
R.I.P a fost , v-a fi, si ni-l vom aminti ca o legenda R.I.P

Chucky bmw 29-02-08 22:21

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Quote:

Originally Posted by ADY28 (Post 1390499)
R.I.P urmaream "American Hot Rod" si cand toti din atelier erau cu moralul la pamant gasea el ceva ca sa ii 'revigoreze' plus ca 'facea' niste masini de ....
pacat e o mare pierdere in lumea HOT ROD si nu numai

adev...nu imi vine se cred :cry::cry::cry::cry: RIP...nu exista zi sa nu ma uit la emisiune...cand incepea..veneam dafara sau nu ma mai duceam afara pan nu se termina :cry: mare pacat...cel mai tare om in lumea HOT ROAD:cry::cry: nu mai am cuvinte..sa ma exprim

eminescu0 29-02-08 22:40

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
So, what do you do when all your dreams come true ?
R.I.P. Mr. Boyd Coddington

cosmin-tuning 29-02-08 23:12

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
fff nasol.Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! in fiecare seara ma uitam la emisiune si acum sa aflu ca a murit nasol, ma gandesc daca nu o sa faca si un episod in memoria lui si daca va mai contiuna emisiunea dupa moratea lui , putin probabil cred

Marius_mym89 29-02-08 23:17

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
R.I.P.....:sad:prima data nu mi-a venit sa cred....chiar urmaream emisiunile lui....stiam toate episoadele...desi stiam toate episoadele tot ma mai uitam pt ca imi placea....cred ca baietzi de la firma lui vor face treaba buna si de acum inainte desi....nu va mai fi cum a fost....sper sa nu se desfiinteze.....oricum el a intrat in istorie....si cum a zis cineva....SEMNATURA LUI VA RAMANE IN ISTORIA HOT-RODURILOR....sunt curios daca va mai fi continuata emisiunea....

CT-35-LGS 29-02-08 23:25

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
R.I.P. sry ...:(

20 XUX 01-03-08 00:02

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
cand auzi cate o veste de asta...te da peste cap

RAZvan15 01-03-08 00:22

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
foarte pacat :|.. urmaresc destul de des emisiunea.. faceau niste masini foarte tari ! sa vedem ce se intampla in continuare cu emisiunea, sper sa continue.
:(

ely862me 01-03-08 04:25

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
emisiunea era interesanta,ca om nu prea il agreeam,dar...imi pare rau pt el si pentru ce no sa mai fie fara el

Snapy_xxl 01-03-08 07:39

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Boyd Coddington Tribute: https://youtube.com/watch?v=eVEHt3cIUo8 https://youtube.com/watch?v=RRNJELkAZDY&feature=related


All times are GMT +2. The time now is 17:55.

- Copyright 2026 4Tuning