Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Tinerele in Romania... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/67060-tinerele-romania.html)

goldie 03-04-08 17:37

Re: Tinerele in Romania...
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1460661)
Eu le-as baga direct in puscarie pe domnisoarele astea care sufera asa de ele ... si bat personaje nevinovate. Ex: fata de 12 ani maltratata de zdrentele alea. Direct in puscarie, langa tantiile alea proxenete. Cum or sa iasa din puscarie vor fi colectate de niste domnisori PESTI si le vor face pe domnisoarele acestea dame de companie ... cu japca ... Si-o merita cu varf si indesat.

nu mi se pare normal ce i-au facut domnisoarei dar sa fim seriosi ca nu cred ca ea era usa de biserica...ghinionul ei a fost sa pice ea de data asta...

EaGle 03-04-08 18:04

Re: Tinerele in Romania...
 
Da, dar ai vazut de ce au batjocorit-o? Pentru ca ele presupuneau ca ea sta cu prietenul (de fu***i) unei dintre ele ...nu mi se pare un motiv normal sa faci asa ceva!
Toti gresim dar nu inseamna ca daca niste idioate si niste idioti isi bat joc de tine e si vina ta;)
Sper ca intelegi ce vreau sa zic :)

goldie 03-04-08 19:04

Re: Tinerele in Romania...
 
de acord...da aia ce cauta cu prietenul (de f****) la 12 ani? chestii de genu se intamplau si cand eram eu in generala [nu acum foarte mult timp] dar sa fim seriosi ca nu stateai sa bei fanta in timp ce alea te tundeau si-ti dadeau palme, fugeai si tot era ceva...

EaGle 03-04-08 19:43

Re: Tinerele in Romania...
 
Quote:

Originally Posted by goldie (Post 1463824)
de acord...da aia ce cauta cu prietenul (de f****) la 12 ani? chestii de genu se intamplau si cand eram eu in generala [nu acum foarte mult timp] dar sa fim seriosi ca nu stateai sa bei fanta in timp ce alea te tundeau si-ti dadeau palme, fugeai si tot era ceva...

Da, de acord si cu tine:D ...chestia cu de ce bea ea Fanta nu prea am inteles-o din ce spunea aia la TV :rolleyes2, dar in filmulet am vazut ca panaramele alea o forta sa bea si cand ducea sticla la gura o lovea:???:.
Tot la TV spunea ca era in stat confuzional si pentru asta statea degeaba, nu stiia ce sa faca:confused2, aici nu sunt total de acord !
Oricum, unele fete de 12 ani stiu mai multe decat una majora:o
Nu sunt fata si nu stiu ce as face in asemnea situatii la varsta de 12 ani, cert e ca daca eu eram acolo si vedeam ce-i faceau fetei ii bateam cap in cap pe toti, fete-baieti, in asemnea circumstante toti sunt animale! M-a uimit foarte mult indiferenta celorlalti...:sad:

aleks 04-04-08 09:56

Re: Tinerele in Romania...
 
da, am ramas si eu socat de chestia asta: fratie, erau 100 de oameni in jur, nu le fu_e niciunul 2 suturi in c#r mucioaselor alora, si sa le trimita acasa?
cum treci tu pe langa ele si te uiti ca boul???
de neinteles nesimtirea si nepasarea asta....
eu tin minte ca atunci cand eram ciutan, eram excesiv de tare in gura (facema sport de performanta si eram mai bine dezvoltat decat colegii de-o varsta cu mine) si nu pierdeam nicio ocazie sa ma iau la bataie cu cate cineva. problema era ca daca o faceam pe strada, intotdeauna venea cate un nene sau o tante mai miloasa si ne strica distractia (mai baietel mamic-ta si tatic-tu stie ce faci tu?!? asa va invata pe voi la scoala?!? jap! jap! 2 dupa ceafa, si ne dispersa repede)
pe cand aici, nimeni nicio schema fratie.....
cata indiferenta si blazare pot avea in ei unii oameni?

Mustang 04-04-08 10:10

Re: Tinerele in Romania...
 
Nu exista ...
Si pe vremea copilariei mele. Ne ciondaneam, ne spargeam in bataie, chiar daca eram prieteni, tot aparea un individ total necunoscut, ne tragea de brate si ne impaca in unele cazuri ...
Dar in cazul asta ... nu am ce sa mai spun.

Sindrom 04-04-08 23:32

Re: Tinerele in Romania...
 
deci io in liceu ... in 4 ani...au fost 2 incidente...si alea produse de niste gagici....nu inteleg ce le-a apucat...s-au uitat pe net...pre mult nu inteleg...si cu ceilalti...stati linistiti ca nu e asa cum ziceti...nu se baga de frica..nu stiu la ce scoli ati fost voi da la noi era asa...si daca e unu smeker il lasi in pace nu te bagi intre el...ca dupa aia tu pici de fraier...si profesorii...nu iau nici o atitudine cand le spui...nu fac absolut nimic...a lor e vina...ce daca sunt platiti cu putini bani...sunt multi mai ales aia de romana mate fiz geogra istorie...care dau meditatii pe bani grei....restu da le respect indiferenta....
acum nu trebuie sa ma intelegeti gresit...nu sunt de acord cu ce zic astia...pe la tv...dar asta se intampla demult...io zic merci ca aveam colegi de treaba si cand faceam ceva stiau doar 3 maxim 4 totu se rezolva cu vorbe....si certurile se produceau doar la un pahar de vin....FETELE ASTEA AU LUAT-o RAZNA RAU DE TOT....ar trebui batute si puse sa stea pe coji de nuci unele.

pheerya 07-04-08 12:22

Re: Tinerele in Romania...
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 1464948)
da, am ramas si eu socat de chestia asta: fratie, erau 100 de oameni in jur, nu le fu_e niciunul 2 suturi in c#r mucioaselor alora, si sa le trimita acasa?
cum treci tu pe langa ele si te uiti ca boul???
de neinteles nesimtirea si nepasarea asta....
eu tin minte ca atunci cand eram ciutan, eram excesiv de tare in gura (facema sport de performanta si eram mai bine dezvoltat decat colegii de-o varsta cu mine) si nu pierdeam nicio ocazie sa ma iau la bataie cu cate cineva. problema era ca daca o faceam pe strada, intotdeauna venea cate un nene sau o tante mai miloasa si ne strica distractia (mai baietel mamic-ta si tatic-tu stie ce faci tu?!? asa va invata pe voi la scoala?!? jap! jap! 2 dupa ceafa, si ne dispersa repede)
pe cand aici, nimeni nicio schema fratie.....
cata indiferenta si blazare pot avea in ei unii oameni?

acum le e frica...mai ales daca gasesc si vreo 2 tiganei din aia la 15-16 ani, mai dezvoltati un pic si cu gura mare, cum sunt astia de obicei. daca se baga vreun nene, il iau si pe ala la bataie:???: am vazut niste faze din astea aiurea in fata mea si nu se baga nimeni de frica...si daca e sa o luam si pe partea asta...lasa-i dracu sa se bata, eventual sa se si omoare intre ei...mai scapa lumea asta de pramatii...si asa daca le dai un sfat te si injura si nu baga nimic la cap!

EaGle 07-04-08 13:04

Re: Tinerele in Romania...
 
Quote:

Originally Posted by pheerya (Post 1470764)
acum le e frica...mai ales daca gasesc si vreo 2 tiganei din aia la 15-16 ani, mai dezvoltati un pic si cu gura mare, cum sunt astia de obicei. daca se baga vreun nene, il iau si pe ala la bataie:???: am vazut niste faze din astea aiurea in fata mea si nu se baga nimeni de frica...si daca e sa o luam si pe partea asta...lasa-i dracu sa se bata, eventual sa se si omoare intre ei...mai scapa lumea asta de pramatii...si asa daca le dai un sfat te si injura si nu baga nimic la cap!

Sunt de ajuns doua lovituri bune si sa fi mai tare in gura si scapi de ei:-), toti suntem oameni...sunt unii care chiar daca nu sunt tigani, sunt mai nenorociti:-). Evident, daca sunt copii mici contra altora mai mari inteleg, dar daca ai aceeasi varsta ..sau esti mai mare, nu inteleg de ce sa ai frica:-):rolleyes2. Vine sa-ti sparga geamurile la casa dupa ce te iei de ei? Tu fi mai rau! Asta e mare problema, consideram tiganii ca pe niste fiare ale padurii:lol:, dar sunt oameni si trebuie sa facem ceva contra violentei intre tineri :)
Importante sunt faptele, nu vorbele;)

Trixi 24-05-08 09:35

Re: Tinerele in Romania...
 
dupa ce m-am luat de baieti acum citeva zile,ma iau acum si de fete...evident :)
NO COMMENT! http://pitzipoanca.org/page/35/

aleks 26-05-08 09:59

Re: Tinerele in Romania...
 
intr-adevar, o panoplie de proaste...

OXiD 26-05-08 11:14

Re: Tinerele in Romania...
 
Ce mah ?
Ca mie place la tiganca aia cu oamenii care o stie pe ea mancatias ...

fabius 26-05-08 22:21

Re: Tinerele in Romania...
 
Mentionez ca nu am citit decat prima pagina, ar fi fost mult prea mult pagini ca sa le citesc pe toate :lol:
Si trebuie sa-ti spun un lucru:
Mare dreptate ai !
Dar in acelasi timp trebuie sa spun si ca nu trebuie sa generalizam, pentru ca nu toate fetele sunt asa, iar eu tind sa cred ca fenomenul asta incepe sa dispara, nu sa ia amploare.
Acum 2-3 toate fetele erau asa cum spui tu, acum mie mi se par din ce in ce mai putine.

EaGle 26-05-08 22:25

Re: Tinerele in Romania...
 
Mie nu mi-e nici cald nici frig, doar ca mi-e mila cand le vad ca unele sunt tratate de cacao de toti ratatii care nu sunt in stare sa-si gaseasca pe cineva de teapa lor !
E clar ca exista si relatii serioase in care varsta n-are importanta...dar majoritatea e falsitate pe fata ! ;)
Cum ai scris si tu, n-o luati ca pe o chestie generala;)

Sindrom 30-05-08 14:53

Re: Tinerele in Romania...
 
1 Attachment(s)
cu legatura melodie..


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning