Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/66089-desene-animate-filme-urmaream-eram-mici.html)

alyx777 16-12-10 21:19

Re: Diverse poze/filme
 
Quote:

Originally Posted by Vibe (Post 1339712)
Mdaaa... si acum caut Saber Rider in engleza.... ca am gasit doar in germana :)

nu sunt sigura cat de multa valabilitate mai are mesajul dar.....https://www.youtube.com/watch?v=p-uJf...laynext=1....e varianta in engleza........ma obseda de ceva timp ideea acestui desen animat dar nu imi aduceam aminte cum se numeste. danke.


sunt episoadele pe bucati dar merge vazut.

endril 17-12-10 10:28

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
Wow, super :) Multumesc pentru link, cred ca o sa se bucure multa lume de ele! :D

cynegeticos 17-12-10 19:17

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
Nu stiu daca stiti melodia dar reprezinta exact schimbul de generatii dintre copiii din trecut si cei de acum : https://www.youtube.com/watch?v=VonnV...=youtube_gdata

moldoman 09-01-13 12:25

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
[QUOTE=DONU';1345889]Mai erau desenele alea cu omuletzul ala... ''Stie Tot''...
Unde se gasesc desenele cu omuletzul "Stie Tot"? si ce titlu are in engleza?
mersi, Cristi:D

DiavoLLo 10-03-13 17:14

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
Pif si Hercule
http://www.peteava.ro/id-573901


All times are GMT +2. The time now is 07:43.

- Copyright 2026 4Tuning