Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Aderare Usergroup (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/64485-aderare-usergroup.html)

DTH 20-07-09 21:38

Re: Aderare Usergroup
 
Hmm , incerc si eu ...poate poate ...:)

Am mai citit 1 data , si am observat asta : 5) Sau, in cazuri exceptionale daca sunteti foarte activi pe sectiune cu posturi constructive!

Eu imi iau machetele repede ...adica pot spune ca nu trece 1 saptamana de cand mi-am reinceput colectia , sa nu imi iau cel putin 2-3 machete ...momentan astea sunt : Machetele mele

O seara buna :)

coman razvan 20-07-09 21:39

Re: Aderare Usergroup
 
Da, poti sa dai join! :)

DTH 20-07-09 21:42

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 2500262)
Da, poti sa dai join! :)

Multumesc frumos :dance:

Racer21 16-09-09 15:23

Re: Aderare Usergroup
 
S-a inchis cumva usergroup-ul de nimeni nu mai posteaza? :-P

Oricum, eram curios sa vad daca voi putea intra si eu (stiu ca 90% nu o sa pot pt. ca poate nu am destule machete, dar am vazut si cazuri speciale)
Astept un raspuns :-) (sper ca nu am deranjat cu nimic)

manu_96xls 16-09-09 15:42

Re: Aderare Usergroup
 
Racer, poți da join!;)

Racer21 16-09-09 15:49

Re: Aderare Usergroup
 
Multumesc mult! Dau acuma!:peace::mrgreen:

Winnetou.K. 21-10-09 15:00

Re: Aderare Usergroup
 
Nu faceţi o excepţie şi in cazul meu?:oops:Mi-am inceput colecţia destul de recent,dar cu criza asta si datorită faptului ca incă sunt elev....dar o să mai apară şi alte machete in viitorul apropiat.Aaa,şi sunt activ pe forum:lol:.Acum că m-am prezentat,vă las pe voi să decideţi.
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...ml#post2738625

manu_96xls 21-10-09 15:46

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by Winnetou.K. (Post 2738638)
Nu faceţi o excepţie şi in cazul meu?:oops:Mi-am inceput colecţia destul de recent,dar cu criza asta si datorită faptului ca incă sunt elev....dar o să mai apară şi alte machete in viitorul apropiat.Aaa,şi sunt activ pe forum:lol:.Acum că m-am prezentat,vă las pe voi să decideţi.
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...ml#post2738625

Mai așteptăm puțin, 2 cuvinte sub avatar nu reprezintă nimic special.;)

Winnetou.K. 21-10-09 18:04

Re: Aderare Usergroup
 
Mai aşteptăm ca nu e grabă,dacă aşa spui.Când să mai incerc?Sau nu mai incerc şi când consideri tu intru un usergroup?:lol:

PS: @Eagle nu folosesc niciun ton ironic:oops:...ma refeream doar ca,sa mai postez aici cand am peste 10 machete 1/18 sau xx 1/24 etc. sau se va face o exceptie,mai incolo,cand o sa am mai multe posturi pe sectiune....?La asta ma refeream:D

EaGle 21-10-09 18:14

Re: Aderare Usergroup
 
Sper ca nu folosesti un ton ironic :D
Regulamentul este clar, presupun ca ai citit primul post de pe prima pagina.

Dark Side 23-10-09 22:31

Re: Aderare Usergroup
 
Nu stiu cum sa imi exprim parerea...
Adica nu ar fi mai bine sa se faca un alt user group pentru colectionarii mai... mai cu machete de marca... adica din acelea pe care nu le gasesti la o aruncatura de bat...
Sa se faca o diferentiere. In momentul actual Promo este la fel de "colectionar" ca si Racer21.
Este doar un exemplu... ;)

coman razvan 23-10-09 22:32

Re: Aderare Usergroup
 
NU! ;)

manu_96xls 23-10-09 22:52

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by Dark Side (Post 2745581)
Nu stiu cum sa imi exprim parerea...
Adica nu ar fi mai bine sa se faca un alt user group pentru colectionarii mai... mai cu machete de marca... adica din acelea pe care nu le gasesti la o aruncatura de bat...
Sa se faca o diferentiere. In momentul actual Promo este la fel de "colectionar" ca si Racer21.
Este doar un exemplu... ;)

Nu crezi că deja bați câmpii?
Citește bine ce scrie la usergroups „Colecționar machete”, ai fi mai împlinit dacă ți-ar scrie ție „Colecționar machete de marcă”?:lol:
Dacă o singură dată mai bați apropouri și nu lași aerele alea de superioritate, îți promit că accesul îți va fi limitat permanent.;)
Dă-mi un motiv întemeiat pentru care ar trebui făcute diferențieri.
Tu colecționezi machete sau orice altceva, pentru părerea celorlalți, sau pentru a avea un anume rang pe forumuri?;)

Dark Side 24-10-09 13:30

Re: Aderare Usergroup
 
Ce rang sa am pe forum ?!
Eu m-am gandit la o diferentiere intre colectionari.... intre colectii...
Nu m-am gandit la mine... exclusiv

coman razvan 24-10-09 21:13

Re: Aderare Usergroup
 
Care litera din cuvantul "NU" nu ai inteles? :)


All times are GMT +2. The time now is 10:11.

- Copyright 2026 4Tuning