![]() |
Eu cu masina noua
1 Attachment(s)
Noua masina- a 11-ea.
|
2 Attachment(s)
si a mea... integrala manca'ti-ash !!!!! :lol:
|
Felicitari Hondarule
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
4 Attachment(s)
eu si .. acum pot zice fosta masina.. :|
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
1 Attachment(s)
je cu mititica :))))
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
cu toate ca-s offtopic ,spre ... foarte offtopic asa , zi-ne si noua plz cine a facut pozele astea? e un set de poze misto rau de tot, facute prin zona aia , luminile alea, foarte tari pozele
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
pai..cine altcineva decat PIRY :D :P are mana....
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
1 Attachment(s)
si ca sa ii mai fac putintica reclama...hai ca bag o poza cu alta cromatica ;)
|
me & my polo
1 Attachment(s)
baiatu ala dragut,gras si nebarbierit cu cu polo-u ala micut kre isi primeste acuma fece-liftingu nou ,sunt eu.sper k ne-om antalni si la legale.
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
2 Attachment(s)
Me :rolleyes2 Un urit putin mai frumos ca draku.... :twisted:
Attachment 97088Attachment 97089Attachment 97090Attachment 97091Attachment 97092 |
Re: Poze cu membri si masinile lor
dane! toate sunt alte tale? chiar si blonda? :D scuze de off
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
8 Attachment(s)
Blonda e una care pusese ochiu pe mine la Hot Import Nights in Chicago... :D Si eu pusesem ochiu pe altceva dar nu intru in detali.... :shock: Restu sint cateva din masinile mai recente, am avut multe si nu are rost sa stau sa postez 20 de poze... Acum am Navigator si Expedition si mai am un 2006 Subaru Outback XT 2.5L Turbo cu niste modificari minore...
Attachment 97204Attachment 97205 mazduca sa dus in sudu americi :( dar caut sa vad daca pun mina pe un Z06 din 2005 la mina-doua de pe la vreun mosneag ca tare duc lipsa la viteza spontana si ceva care pot sa conduc zilnic :) Mazduca scotea 9.9s la 1/4 mila Dar a fost o mare durere de cap, era mai mult de curse decat daily driver si nu puteam sa ma bazez 24/7 pe ea zilnic.... Motoru a fost schimbat cu 3-rotoare... in fine, inca cateva poze cu ea... Aici era mai mult stock... cu exceptia mechanica, up-down pipe, catback, turbo si motoru si tuner. Attachment 97206Attachment 97207Attachment 97208Attachment 97209 Porma a urmat niste jenti, capota, spoilere si alte modificari, e o lista lunga... Attachment 97235Attachment 97236Attachment 97237 |
Re: Poze cu membri si masinile lor
Mi se pare mie sau se cam sterg din post-uri? Ca primesc mail si cand dau click nu mai exista post-u? Si nu numai aici dar si in alte parti al forumului? Sau e o greseala?
Quote:
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
Se sterg doar mesajele care n-au legatura cu topicurile.
|
Re: Poze cu membri si masinile lor
1 Attachment(s)
eu si jumate de mashina
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:51. |
- Copyright 2026 4Tuning