![]() |
Re: Super Nova vs....
1. Si tu crezi ca ai avea vreo sansa cu cielo cu 115cp? :)))) Iar ma faci sa rad ... Vezi ca odata cu caii aia vine si cuplul ;)
2. Si crezi ca daca vorbim pe mess ne cunoastem mai bine? Ok... o sa iti dau pe pm id-ul meu ... dar eu nu prea am timp sa sta de vorba pe mess pt ca am ff multa treaba. Oricum .... vorba lunga saracia omului .... ai adus masina sau nu? Din vorbe fac si eu cu cielo Bugatti Veyron cu vreo 2 tiruri .... :) 3. Eu asa zice sa revizuiesti putin limbajul si atitudinea ... Esti cumva gigi stie tot? Deocamdata eu ti-am zis sa dai ora si locul si ne vedem acolo, nu cred ca palavragesc aiurea. Mergem dupa aceea pe teren proprietate privata fara nino nino. ok? Deci ai adus masina sau nu? |
Re: Super Nova vs....
Quote:
|
Re: Super Nova vs....
Quote:
Si ca sa fim corect e 2-0 pt tine;). Ca a 3-a oara eu zic ca puteam sa te bat daca nimeream a 4-a si tu nu franai, da nu cu mult cu max juma de bot mai mult nu. Lucrurile au stat in felul urmator: 1. M-a batut urat rau!!! :lol: 2-3 masini ( am fost eu prea increzator si nu am tras de masina) 2. M-a batut juma de masina (din cate am inteles el a plecat bine prima oara, urmatoarele 2 dati a plecat el prost) 3. Nu ar trebui sa se puna. Eu am ratat a 4-a ( am dat 2 in loc de 4 :oops:) si el a trebuit sa franeze (si din cauza asta eu zic ca nu trebuie sa se puna) Deci ca sa fiu cinstit e 2-0 pt el!!! |
Re: Super Nova vs....
Quote:
|
Re: Super Nova vs....
Quote:
|
Re: Super Nova vs....
Daca nu s-a intamplat atunci nimic, inseamna ca esti foarte norocos!!!
|
Re: Super Nova vs....
Pai daca ai ajuns sa-i mai dai si a4a nu cred ca au mai fost 400 metri..in general la sfarsitu lu` a3a se termina cei 400metrii..trebuia sa masurati si voi putin inainte...oricum daca te-a facut asta e,te faci tu mare:-P
|
Re: Super Nova vs....
Quote:
|
Re: Super Nova vs....
Da asa e s-a masurat, cat despre cutie, rapoarte scurte da' puturoase :) :) :)
|
Re: Super Nova vs....
Quote:
|
Re: Super Nova vs....
da ... la mine schimb a 4'a cu 10-15m inainte de finish . Au fost masurati aia 400m , trage bine dsn. Daca aveam si eu ambreiajul bun eram mai fericit putin . Rezultatul este acelasi , oricum nu ma interesa asta , eram curios sa vad cat de tare se duce dsn . Maniacu bafta la "urmatoarele" ;) !
|
Re: Super Nova vs....
Tin sa va anunt ca Ranek cu cielo care m-a batut pe mine a castigat la A1 la Braila. Bravo sherifu!!!!! La cat mai multe :D
|
Re: Super Nova vs....
mersi mult , si eu sper la mai multe .
|
Re: Super Nova vs....
Din pacate nu am avut cum sa ajung la Braila ... Era interesant sa vedem cielo vs cielo ...
|
Re: Super Nova vs....
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:10. |
- Copyright 2026 4Tuning