Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Anunturi Auto VW (https://forum.4tuning.ro/501-anunturi-auto-vw.html)
-   -   [VAND] piese auto lunete + parbrize si produse tuning (https://forum.4tuning.ro/501-anunturi-auto-vw/63910-vand-piese-auto-lunete-parbrize-produse-tuning.html)

marik44 29-08-08 21:16

Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
Quote:

Originally Posted by Perfect Auto (Post 1717626)
Salut scuze de intarziere am avut ceva prob. cu parbrizele da este pe stoc - 432.00 ron

salut faruri nu stock pt golf 3 cv?? o grila fata fara semn ( vine toata grila care ajunge sub far sau doar alea 2 plastic?)?? si cat ma costa un parbriz ? stima

Perfect Auto 30-08-08 09:21

Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
4 Attachment(s)
Salut ,

Grila fara semn nu mai am acum pe sapt. viitoare trebuie sa primesc.
Parbriz este pe stoc - 400 ron

barbarosie_alexandru 10-09-08 17:03

Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
Salutare. As dori sa intreb daca aveti pleape de polo 6n2 negre si fata si spate(daca exista pt spate), mersi anticipat

Perfect Auto 10-09-08 17:12

Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
salut maine iti arat poze cu ele am pe stoc - 165 ron / set pt spate nu sunt

marik44 10-09-08 21:26

Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
Quote:

Originally Posted by Perfect Auto (Post 1744437)
salut maine iti arat poze cu ele am pe stoc - 165 ron / set pt spate nu sunt

as dori si eu cateva poze cu grila cand o primesti si la ce pret ?, farurile alea de golf 3 ce bani?? asa mai simple vreau ??? stima

Perfect Auto 11-09-08 10:43

Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
Quote:

Originally Posted by barbarosie_alexandru (Post 1744421)
Salutare. As dori sa intreb daca aveti pleape de polo 6n2 negre si fata si spate(daca exista pt spate), mersi anticipat

Salut ,

Pretul la pleoape este de 100 ron am gresit pretul:oops:

Farurile au preturi in numele fisierului

Pe stoc distantiere golf 4 20mm

venom_sb 11-09-08 23:55

Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
Grila fara semn si bad look pentru golf 2 te rog pune un pic preurile si imagini daca ai!

marik44 12-09-08 09:42

Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
Quote:

Originally Posted by Perfect Auto (Post 1745954)
Salut ,

Pretul la pleoape este de 100 ron am gresit pretul:oops:

Farurile au preturi in numele fisierului

Pe stoc distantiere golf 4 20mm

cat costa pleoapa aia care vine dint-ro parte in alta a capotei??, si grila fara semn le vreau pt golf 3

Perfect Auto 12-09-08 09:54

Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
grila pentru golf 3 este in jur de 110 sau 120 ron

Pleoapa de g3 bad boy look - 170 ron

marik44 12-09-08 10:01

Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
Quote:

Originally Posted by Perfect Auto (Post 1748201)
grila pentru golf 3 este in jur de 110 sau 120 ron

Pleoapa de g3 bad boy look - 170 ron

si pt pleoapa imi trebuie autorizatie RAR???

Perfect Auto 12-09-08 10:02

Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by venom_sb (Post 1747710)
Grila fara semn si bad look pentru golf 2 te rog pune un pic preurile si imagini daca ai!

salut ,


grila g2 tot pe la 110 ai poza bad boy cam 170 ron

este poza si cu grila d3 g3

Sapt vitoare cred ca o sa le am pe stoc

Nu stiu la rar :(

Perfect Auto 17-09-08 21:25

Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
Grile golf 4 carbon crom si fagure
Faruri angel eyes G 4
Pleoape G 4
Pleoap e Passat 3BG
Stopuri led G 4

Trebuie sa vina grile de G 3 de G2...........

marik44 17-09-08 22:00

Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
Quote:

Originally Posted by Perfect Auto (Post 1760111)
Grile golf 4 carbon crom si fagure
Faruri angel eyes G 4
Pleoape G 4
Pleoap e Passat 3BG
Stopuri led G 4

Trebuie sa vina grile de G 3 de G2...........

salut ce bani grila far asemn de golf 3????? vine si partea de sub far???

Perfect Auto 18-09-08 09:19

Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
Salut da vine cu totul vezi ca e o poza mai sus un pic

O sa fie cam 110 ron

marik44 18-09-08 10:04

Re: Vand piese auto lunete + parbrize si produse tuning
 
Quote:

Originally Posted by Perfect Auto (Post 1760782)
Salut da vine cu totul vezi ca e o poza mai sus un pic

O sa fie cam 110 ron

am uitat sa intreb CE CULOARE ESTE?? STIMA, o ai p stock?


All times are GMT +2. The time now is 19:46.

- Copyright 2026 4Tuning