Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Toyota Celica vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/63361-toyota-celica-vs.html)

bobby_gsi2 31-03-08 10:30

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Ai plecat cam repede......ziceai ca incercam ceva cu cei 115 ai mei.

kidu2006 31-03-08 12:50

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by bobby_gsi2 (Post 1457379)
Ai plecat cam repede......ziceai ca incercam ceva cu cei 115 ai mei.

Mda,am plecat ca m-am enervat cu furatu lor si prostia lor...O sa ne dam altadata,sper...poate de 1Mai daca vii la C-ta!

bobby_gsi2 31-03-08 19:27

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Eu am facut o paralela intre tine si loganul rosu cu taz......nu mai crede ce spune ala....ai vazut ca abereaza mult, masina aia are max 98 de cai..si aia trasi de par, eu cand m-am dat cu el i-am dat un autobuz cu burduf :) .

kidu2006 31-03-08 19:48

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by bobby_gsi2 (Post 1458246)
Eu am facut o paralela intre tine si loganul rosu cu taz......nu mai crede ce spune ala....ai vazut ca abereaza mult, masina aia are max 98 de cai..si aia trasi de par, eu cand m-am dat cu el i-am dat un autobuz cu burduf :) .

Asa zicea si el ca are cam 90 de cai,dar,uita`te aici....
Aysmen Alin (3/30/2008 9:49:43 PM): tu ce masina ai
Aysmen Alin (3/30/2008 9:49:44 PM): ?
Aysmen Alin (3/30/2008 9:49:46 PM): cu ce te ai dat
Aysmen Alin (3/30/2008 9:49:47 PM): ?
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:49:48 PM): celica aia alba
Aysmen Alin (3/30/2008 9:49:51 PM):
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:49:56 PM): am gasit acu filmu
Aysmen Alin (3/30/2008 9:50:02 PM): da mi l si mie
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:50:09 PM): pai de la tine il am
Aysmen Alin (3/30/2008 9:50:11 PM): )
Aysmen Alin (3/30/2008 9:50:12 PM): aaaaaaa
Aysmen Alin (3/30/2008 9:50:16 PM): nici nu mam uitat la toate
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:50:21 PM): la 1.6 am fost eu
Aysmen Alin (3/30/2008 9:50:27 PM): cati cai are a ta
Aysmen Alin (3/30/2008 9:50:28 PM): ?
Aysmen Alin (3/30/2008 9:50:31 PM): si cu ce amsini te ai dat
Aysmen Alin (3/30/2008 9:50:31 PM): ?
TheŽKid™ (3/30/2008 9:50:51 PM): cu megane coupe ala galben,cu logan rosu
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:50:58 PM): si cu cielo,care ma furat la start
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:51:00 PM): 105cp are
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:51:02 PM): 1.6 16v
Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:08 PM): loganu ala rosu
Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:10 PM): are 24
Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:12 PM): 124
Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:13 PM): reali
Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:15 PM): e din pitesti
Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:16 PM): TAZ
Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:18 PM): il cunosc
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:51:22 PM): )))))))
Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:23 PM): te a ars cu putin nu
Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:23 PM): ?
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:51:30 PM): nu.l`am facut)))))))
Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:35 PM): ooo
Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:37 PM): mie mi sa parut
Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:51 PM): ca te a facut la sfarsit
Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:51 PM): bv
Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:57 PM): cu emgeanu ce ai facut
Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:57 PM): ?
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:52:05 PM): nup.l`am facut dar cu putin k am gresit la a2a
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:52:12 PM): cine e emgeanu?
Aysmen Alin (3/30/2008 9:52:16 PM): meganu
Aysmen Alin (3/30/2008 9:52:16 PM): scuze
Aysmen Alin (3/30/2008 9:52:24 PM): am si cu ala clip
Aysmen Alin (3/30/2008 9:52:26 PM): si cu tine
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:53:26 PM): daia urla TAZ ala k ma face,k stia k are cai multi peste mine)))
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:53:33 PM): era stresat rau
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:53:40 PM): da ce ia facut de are 124cp?
Aysmen Alin (3/30/2008 9:53:41 PM): ma are la vreo 120
Aysmen Alin (3/30/2008 9:53:41 PM): ma are la vreo 120
Aysmen Alin (3/30/2008 9:53:45 PM): bine atat avea
Aysmen Alin (3/30/2008 9:53:47 PM): ca la cat omor a luat
Aysmen Alin (3/30/2008 9:53:49 PM): )
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:53:51 PM): lol
Aysmen Alin (3/30/2008 9:54:03 PM): a facut audi a4 1.9 tdi de 165 cai cu ea
Aysmen Alin (3/30/2008 9:54:08 PM): octavia 2.0 140 cai
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:54:23 PM): ohooo
Aysmen Alin (3/30/2008 9:54:27 PM): serios
Aysmen Alin (3/30/2008 9:54:29 PM): nu mint
Aysmen Alin (3/30/2008 9:54:32 PM): fuge bine
Aysmen Alin (3/30/2008 9:54:34 PM): cel putin fugea
Aysmen Alin (3/30/2008 9:54:48 PM): tu ai 105 stock fara nimic
Aysmen Alin (3/30/2008 9:54:48 PM): ?
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:54:52 PM): dap
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:54:57 PM): n`am nimic pus pe ea
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:54:58 PM):
ŠTheŽKid™ (3/30/2008 9:55:01 PM): stock 100%
Aysmen Alin (3/30/2008 9:55:05 PM): ai tras bine atunci
Ete ce zice lumea:rolleyes2..cand m`am dat cu el,pe a2a am dat-o mai devreme putin ca fraieru,k ma furat pe denivalarile alea si m-am inselat cu turometru:))),si la a1a am derapat putin,se si vede in filmulet ca m-am dus putin in stanga spre spectatori..daca plecam cum am plecat cu Meganu,il faceam fara drept de apel
Asta roshu cand sa dat cu loganul albastru,ala albastru cica la facut,tot cam asa la mustata,iar eu in Buc,l-am ars de vreo 3 ori pe ala albastru
Plm....

bobby_gsi2 31-03-08 19:56

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Of...aveam pretentii de la tine.....el face masini de 165 de cai...iar eu cu 115 ii dau un autobuz....., cand masinile alea or avea 165 de cai sau loganu are macar 100.....eu ma las de curse. Inca nu se intelege adeverata putere a unei masini.....a mea are 115...dar ii are, acelasi aysmen cu care vb tu pe mess....a scris despre o cursa intre mine si un audi (e posibil sa fie acelasi) "ca din pacate gsi-ul a pierdut"....dar a uitat sa specifice un mic argument....ne-am dat pe ploaie si eu la start stateam pe loc...iar audi cu esp si alte sisteme care le are un a4 din 2007. Nu asta are importanta.....eu iti spun toate astea ca sa fii mai realist.....caii astia nu sunt ce par si nu mai asculta toti habarnistii....ei ce aud in stanga.....dau mai departe in dreapta. cat despre filme.....poate o sa apara si cursa mea cu honda type r (are 200 de cai stock)fata de 115 ai mei, si o sa intelegi mai multe.

maniacu_mnc 31-03-08 21:32

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Kidule daca loganul ala are 124 cp pai leonul nostru chiar are 110 cp :D:-P. Oricum ai spart ceva creieri. Sa te vedem la urmatoarea legala sau poate ne mai auzim pana atunci pe aici prin bucales. Fuge bine celica aia a ta pt cati km are.

kidu2006 01-04-08 14:05

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by bobby_gsi2 (Post 1458323)
Of...aveam pretentii de la tine.....el face masini de 165 de cai...iar eu cu 115 ii dau un autobuz....., cand masinile alea or avea 165 de cai sau loganu are macar 100.....eu ma las de curse. Inca nu se intelege adeverata putere a unei masini.....a mea are 115...dar ii are, acelasi aysmen cu care vb tu pe mess....a scris despre o cursa intre mine si un audi (e posibil sa fie acelasi) "ca din pacate gsi-ul a pierdut"....dar a uitat sa specifice un mic argument....ne-am dat pe ploaie si eu la start stateam pe loc...iar audi cu esp si alte sisteme care le are un a4 din 2007. Nu asta are importanta.....eu iti spun toate astea ca sa fii mai realist.....caii astia nu sunt ce par si nu mai asculta toti habarnistii....ei ce aud in stanga.....dau mai departe in dreapta. cat despre filme.....poate o sa apara si cursa mea cu honda type r (are 200 de cai stock)fata de 115 ai mei, si o sa intelegi mai multe.

Ma si io m-am dat cu un A4 pe ploaie cand aveam berlina de 1.6,si tin sa-ti zic k la a1a si la a2a stateam langa usha lui din spate...cel putin la a1a plecam putin inaintea lui
Cu acelasi audi m-am dat si acum cu celica asta,si l-am facut...nu pe ploaie,pe uscat...plm...fiecare cu ale lui
Maniacule,ne auzim prin buc cred pana la legale...la braila nu cred ca ma duc,dar la c-ta nu tre sa ratez...
Bobby te astept acolo..oricum mai vbm pana atunci

b01uxd 01-04-08 17:30

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
da mai conteaza si soferu bai kidule............dak e so lom p logice , adevaru e in carti..........deci loganu 1.6 16v near rupe capul.....dar din pacate inca nu sa intamplat:D........apropo dak no vand prea repede mai facem o mica intalnire sa mai incercam?:D, poate incerci si cu seatu ca e suparat rau, na mai trecut de 2500 de rpm de mult:D

kidu2006 02-04-08 20:43

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by b01uxd (Post 1459181)
da mai conteaza si soferu bai kidule............dak e so lom p logice , adevaru e in carti..........deci loganu 1.6 16v near rupe capul.....dar din pacate inca nu sa intamplat:D........apropo dak no vand prea repede mai facem o mica intalnire sa mai incercam?:D, poate incerci si cu seatu ca e suparat rau, na mai trecut de 2500 de rpm de mult:D

Da ma,vino cu Seatul sa mai trec o victima la caiet:lol:..vedem poate facem vineri ceva...poate mai sunt ceva doritori?!?!?!?
Ceva pisici sunt?

b01uxd 02-04-08 21:31

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1461838)
Da ma,vino cu Seatul sa mai trec o victima la caiet:lol:..vedem poate facem vineri ceva...poate mai sunt ceva doritori?!?!?!?
Ceva pisici sunt?

nici o sansa kidule:D da vedem, aaaaa si din sectiunea penibilului.......am facut si eu un audi rs6 cu seatu meu, a stat langa mine doar 1 a si dupa aia lam pierdut(ca sa oprit:))))))))))

kidu2006 02-04-08 22:23

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by b01uxd (Post 1461976)
nici o sansa kidule:D da vedem, aaaaa si din sectiunea penibilului.......am facut si eu un audi rs6 cu seatu meu, a stat langa mine doar 1 a si dupa aia lam pierdut(ca sa oprit:))))))))))

:)))),ce nici o sansa ma?sa te fac cu seatu?glumesti nu?:lol::twisted:
ITI SPARG CREIERII:lol:

tzatzichi 02-04-08 23:27

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
care e baiatul cu seatu?

maniacu_mnc 03-04-08 00:09

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by tzatzichi (Post 1462305)
care e baiatul cu seatu?

Baiatul cu alfa rosie cu carabinierii scris mare pe masina

kidu2006 03-04-08 10:06

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by tzatzichi (Post 1462305)
care e baiatul cu seatu?

Bai tzatzichi da tu ce masina ai pana la urma?si cati cai?sau zi`mi mai bine din start daca se merita sa incercam?:rolleyes2,io am 1.6 105cp,stock,...
sincer nu minti k te vede Doamne Doamne8)

tzatzichi 03-04-08 13:22

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1462828)
Bai tzatzichi da tu ce masina ai pana la urma?si cati cai?sau zi`mi mai bine din start daca se merita sa incercam?:rolleyes2,io am 1.6 105cp,stock,...
sincer nu minti k te vede Doamne Doamne8)

eu am un passat 1.9 tdi 131cp.


All times are GMT +2. The time now is 03:08.

- Copyright 2026 4Tuning