![]() |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Ai plecat cam repede......ziceai ca incercam ceva cu cei 115 ai mei.
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Eu am facut o paralela intre tine si loganul rosu cu taz......nu mai crede ce spune ala....ai vazut ca abereaza mult, masina aia are max 98 de cai..si aia trasi de par, eu cand m-am dat cu el i-am dat un autobuz cu burduf :) .
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Aysmen Alin (3/30/2008 9:49:43 PM): tu ce masina ai Aysmen Alin (3/30/2008 9:49:44 PM): ? Aysmen Alin (3/30/2008 9:49:46 PM): cu ce te ai dat Aysmen Alin (3/30/2008 9:49:47 PM): ? ŠTheŽKid (3/30/2008 9:49:48 PM): celica aia alba Aysmen Alin (3/30/2008 9:49:51 PM): ŠTheŽKid (3/30/2008 9:49:56 PM): am gasit acu filmu Aysmen Alin (3/30/2008 9:50:02 PM): da mi l si mie ŠTheŽKid (3/30/2008 9:50:09 PM): pai de la tine il am Aysmen Alin (3/30/2008 9:50:11 PM): ) Aysmen Alin (3/30/2008 9:50:12 PM): aaaaaaa Aysmen Alin (3/30/2008 9:50:16 PM): nici nu mam uitat la toate ŠTheŽKid (3/30/2008 9:50:21 PM): la 1.6 am fost eu Aysmen Alin (3/30/2008 9:50:27 PM): cati cai are a ta Aysmen Alin (3/30/2008 9:50:28 PM): ? Aysmen Alin (3/30/2008 9:50:31 PM): si cu ce amsini te ai dat Aysmen Alin (3/30/2008 9:50:31 PM): ? TheŽKid (3/30/2008 9:50:51 PM): cu megane coupe ala galben,cu logan rosu ŠTheŽKid (3/30/2008 9:50:58 PM): si cu cielo,care ma furat la start ŠTheŽKid (3/30/2008 9:51:00 PM): 105cp are ŠTheŽKid (3/30/2008 9:51:02 PM): 1.6 16v Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:08 PM): loganu ala rosu Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:10 PM): are 24 Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:12 PM): 124 Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:13 PM): reali Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:15 PM): e din pitesti Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:16 PM): TAZ Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:18 PM): il cunosc ŠTheŽKid (3/30/2008 9:51:22 PM): ))))))) Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:23 PM): te a ars cu putin nu Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:23 PM): ? ŠTheŽKid (3/30/2008 9:51:30 PM): nu.l`am facut))))))) Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:35 PM): ooo Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:37 PM): mie mi sa parut Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:51 PM): ca te a facut la sfarsit Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:51 PM): bv Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:57 PM): cu emgeanu ce ai facut Aysmen Alin (3/30/2008 9:51:57 PM): ? ŠTheŽKid (3/30/2008 9:52:05 PM): nup.l`am facut dar cu putin k am gresit la a2a ŠTheŽKid (3/30/2008 9:52:12 PM): cine e emgeanu? Aysmen Alin (3/30/2008 9:52:16 PM): meganu Aysmen Alin (3/30/2008 9:52:16 PM): scuze Aysmen Alin (3/30/2008 9:52:24 PM): am si cu ala clip Aysmen Alin (3/30/2008 9:52:26 PM): si cu tine ŠTheŽKid (3/30/2008 9:53:26 PM): daia urla TAZ ala k ma face,k stia k are cai multi peste mine))) ŠTheŽKid (3/30/2008 9:53:33 PM): era stresat rau ŠTheŽKid (3/30/2008 9:53:40 PM): da ce ia facut de are 124cp? Aysmen Alin (3/30/2008 9:53:41 PM): ma are la vreo 120 Aysmen Alin (3/30/2008 9:53:41 PM): ma are la vreo 120 Aysmen Alin (3/30/2008 9:53:45 PM): bine atat avea Aysmen Alin (3/30/2008 9:53:47 PM): ca la cat omor a luat Aysmen Alin (3/30/2008 9:53:49 PM): ) ŠTheŽKid (3/30/2008 9:53:51 PM): lol Aysmen Alin (3/30/2008 9:54:03 PM): a facut audi a4 1.9 tdi de 165 cai cu ea Aysmen Alin (3/30/2008 9:54:08 PM): octavia 2.0 140 cai ŠTheŽKid (3/30/2008 9:54:23 PM): ohooo Aysmen Alin (3/30/2008 9:54:27 PM): serios Aysmen Alin (3/30/2008 9:54:29 PM): nu mint Aysmen Alin (3/30/2008 9:54:32 PM): fuge bine Aysmen Alin (3/30/2008 9:54:34 PM): cel putin fugea Aysmen Alin (3/30/2008 9:54:48 PM): tu ai 105 stock fara nimic Aysmen Alin (3/30/2008 9:54:48 PM): ? ŠTheŽKid (3/30/2008 9:54:52 PM): dap ŠTheŽKid (3/30/2008 9:54:57 PM): n`am nimic pus pe ea ŠTheŽKid (3/30/2008 9:54:58 PM): ŠTheŽKid (3/30/2008 9:55:01 PM): stock 100% Aysmen Alin (3/30/2008 9:55:05 PM): ai tras bine atunci Ete ce zice lumea:rolleyes2..cand m`am dat cu el,pe a2a am dat-o mai devreme putin ca fraieru,k ma furat pe denivalarile alea si m-am inselat cu turometru:))),si la a1a am derapat putin,se si vede in filmulet ca m-am dus putin in stanga spre spectatori..daca plecam cum am plecat cu Meganu,il faceam fara drept de apel Asta roshu cand sa dat cu loganul albastru,ala albastru cica la facut,tot cam asa la mustata,iar eu in Buc,l-am ars de vreo 3 ori pe ala albastru Plm.... |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Of...aveam pretentii de la tine.....el face masini de 165 de cai...iar eu cu 115 ii dau un autobuz....., cand masinile alea or avea 165 de cai sau loganu are macar 100.....eu ma las de curse. Inca nu se intelege adeverata putere a unei masini.....a mea are 115...dar ii are, acelasi aysmen cu care vb tu pe mess....a scris despre o cursa intre mine si un audi (e posibil sa fie acelasi) "ca din pacate gsi-ul a pierdut"....dar a uitat sa specifice un mic argument....ne-am dat pe ploaie si eu la start stateam pe loc...iar audi cu esp si alte sisteme care le are un a4 din 2007. Nu asta are importanta.....eu iti spun toate astea ca sa fii mai realist.....caii astia nu sunt ce par si nu mai asculta toti habarnistii....ei ce aud in stanga.....dau mai departe in dreapta. cat despre filme.....poate o sa apara si cursa mea cu honda type r (are 200 de cai stock)fata de 115 ai mei, si o sa intelegi mai multe.
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Kidule daca loganul ala are 124 cp pai leonul nostru chiar are 110 cp :D:-P. Oricum ai spart ceva creieri. Sa te vedem la urmatoarea legala sau poate ne mai auzim pana atunci pe aici prin bucales. Fuge bine celica aia a ta pt cati km are.
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Cu acelasi audi m-am dat si acum cu celica asta,si l-am facut...nu pe ploaie,pe uscat...plm...fiecare cu ale lui Maniacule,ne auzim prin buc cred pana la legale...la braila nu cred ca ma duc,dar la c-ta nu tre sa ratez... Bobby te astept acolo..oricum mai vbm pana atunci |
Re: Toyota Celica VS .... ?
da mai conteaza si soferu bai kidule............dak e so lom p logice , adevaru e in carti..........deci loganu 1.6 16v near rupe capul.....dar din pacate inca nu sa intamplat:D........apropo dak no vand prea repede mai facem o mica intalnire sa mai incercam?:D, poate incerci si cu seatu ca e suparat rau, na mai trecut de 2500 de rpm de mult:D
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Ceva pisici sunt? |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
ITI SPARG CREIERII:lol: |
Re: Toyota Celica VS .... ?
care e baiatul cu seatu?
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
sincer nu minti k te vede Doamne Doamne8) |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:08. |
- Copyright 2026 4Tuning