Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Skoda octavia B74642 (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/6162-skoda-octavia-b74642.html)

Big_85 22-03-08 20:13

Re: Skoda octavia B74642
 
am votat :"e reusita" pt canu-mi plac pleoapele astea de nici o culoare.e facuta frumos,masina e un model frumos dar parerea mea ca oricand e loc de mai bine.spor la modificari.

alin2cute 11-04-08 02:36

Re: Skoda octavia B74642
 
Imi place f mult.E facuta cu gust si nu absolut nici un element de kitch

herea_costin 15-11-08 11:17

Re: Skoda octavia B74642
 
actzipild tuning. Imi pare rau dar exteriorul este " asa nu " Pacat de bani.

jonah lomu 77 24-11-08 14:23

Re: Skoda octavia B74642
 
fata total taraneasca gen piatra lucitoare si merge cu aparatorile de noroi spate in acelasi trend ce sa mai glamour nene:D:D,in rest este ok un 7 per total:lol::lol::lol:

scturoag 08-12-08 11:16

Re: Skoda octavia B74642
 
aparatorile de noroi trebie date jos de urgentza k sunt foarte urate ... iar pentru priza de aer de pe cupola .. ar fi trebui un eleron cu vreo 5-7 cm mai mare .. sa vina la contur ... ori data jos priza de aer de pe cupola si lasat eleronul asha :) geamuri fumurii si triple fumurii ... ar fi fost mai dragutz :)

scturoag 08-12-08 11:22

Re: Skoda octavia B74642
 
aparatorile de noroi trebie date jos de urgentza k sunt foarte urate ... iar pentru priza de aer de pe cupola .. ar fi trebui un eleron cu vreo 5-7 cm mai mare .. sa vina la contur ... ori data jos priza de aer de pe cupola si lasat eleronul asha :) geamuri fumurii si triple fumurii ... ar fi fost mai dragutz :)

cocoirl 11-01-09 04:02

Re: Skoda octavia B74642
 
masina ta e o tiapaaaaaaaaaa cat aia de la dublin vreo 200metri


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning