![]() |
Re: Skoda octavia B74642
am votat :"e reusita" pt canu-mi plac pleoapele astea de nici o culoare.e facuta frumos,masina e un model frumos dar parerea mea ca oricand e loc de mai bine.spor la modificari.
|
Re: Skoda octavia B74642
Imi place f mult.E facuta cu gust si nu absolut nici un element de kitch
|
Re: Skoda octavia B74642
actzipild tuning. Imi pare rau dar exteriorul este " asa nu " Pacat de bani.
|
Re: Skoda octavia B74642
fata total taraneasca gen piatra lucitoare si merge cu aparatorile de noroi spate in acelasi trend ce sa mai glamour nene:D:D,in rest este ok un 7 per total:lol::lol::lol:
|
Re: Skoda octavia B74642
aparatorile de noroi trebie date jos de urgentza k sunt foarte urate ... iar pentru priza de aer de pe cupola .. ar fi trebui un eleron cu vreo 5-7 cm mai mare .. sa vina la contur ... ori data jos priza de aer de pe cupola si lasat eleronul asha :) geamuri fumurii si triple fumurii ... ar fi fost mai dragutz :)
|
Re: Skoda octavia B74642
aparatorile de noroi trebie date jos de urgentza k sunt foarte urate ... iar pentru priza de aer de pe cupola .. ar fi trebui un eleron cu vreo 5-7 cm mai mare .. sa vina la contur ... ori data jos priza de aer de pe cupola si lasat eleronul asha :) geamuri fumurii si triple fumurii ... ar fi fost mai dragutz :)
|
Re: Skoda octavia B74642
masina ta e o tiapaaaaaaaaaa cat aia de la dublin vreo 200metri
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:50. |
- Copyright 2026 4Tuning