Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - 325i 24v M tech 2 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/61132-e30-325i-24v-tech-2-a.html)

E30_M3_ 03-01-09 00:24

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by sineta (Post 1951118)
LA MULTI ANI SI UN AN NOU FERICIT ;):peace:

\

Multumesc de urare, in curand am sa pun ceva poze pe aici cu ursul meu
si noua INIMA :P sa zic asa. La multi ani tuturor si un an nou plin de realizari...

AK-ZER 03-01-09 23:50

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by E30_M3_ (Post 1953884)
\

Multumesc de urare, in curand am sa pun ceva poze pe aici cu ursul meu
si noua INIMA :P sa zic asa. La multi ani tuturor si un an nou plin de realizari...

noua inima? gata cu s14-le?

paul_cj,,,v12 04-01-09 07:43

Re: E30 - 320is///M-Power
 
in curand iasa wme In forta tre sa pun vreo 2 fimulete ,,,:evil::evil:

Colindatorul 07-01-09 08:13

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Frumos

NickTRT 16-02-09 11:53

Re: E30 - 320is///M-Power
 
3 Attachment(s)
Foarte faina masina... perfecta. Felicitari!
Am ceva poze pt tine. Bafta
Attachment 796466

Attachment 796467

Attachment 796468

leonard 16-02-09 15:22

Re: E30 - 320is///M-Power
 
asteptam detalii noi cu masina si alte poze :)

UnuFain 18-02-09 03:24

Re: E30 - 320is///M-Power
 
chiar asa

alecsutu1 18-02-09 07:56

Re: E30 - 320is///M-Power
 
masina se vinde din ce am vazut:)
scria motor 2,5 24 valve:(

E30_M3_ 21-02-09 23:22

Re: E30 - 320is///M-Power
 
salut....
Detali peste ceva vreme, acuma am sa nu mai umblu cu ea o perioada pentru a schimba una, alta la ea.....
poze nu am...sper sa puna cine are.,...
ms mult...

paul_cj,,,v12 22-02-09 11:17

Re: E30 - 320is///M-Power
 
https://www.youtube.com/watch?v=54AzH...eature=related
ceva de eri mah ui ...:evil:

leonard 22-02-09 15:41

Re: E30 - 320is///M-Power
 
ce concurs de burn&drift era acolo :)) nu aveti probleme cu aia de la market-uri de acolo:?

Vlad_BMW 22-02-09 21:14

Re: E30 - 320is///M-Power
 
1 Attachment(s)
foarte frumos filmuletul .. :) imi place cel mai mult faza cand zboara scantei de la roata :)

E30_M3_ 22-02-09 21:56

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by Vlad_BMW (Post 2091060)
foarte frumos filmuletul .. :) imi place cel mai mult faza cand zboara scantei de la roata :)

salutare,,,
Astazi am schimbat cauciucurile spate ca a puscat unu...era doar sarme si funi de cauciuc la planetara......:P...as mai vrea sa mai fie ceva intalnire de genu si sa faca "nebunie" mai multi ursiii.....spor cu ursi....

Vlad_BMW 22-02-09 22:10

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by E30_M3_ (Post 2091200)
salutare,,,
Astazi am schimbat cauciucurile spate ca a puscat unu...era doar sarme si funi de cauciuc la planetara......:P...as mai vrea sa mai fie ceva intalnire de genu si sa faca "nebunie" mai multi ursiii.....spor cu ursi....

le dai bine cu driftu .. :P a fost frumos mi`a placut cum te`ai dat cu ursu

gangsta 23-02-09 03:14

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by E30_M3_ (Post 2091200)
salutare,,,
Astazi am schimbat cauciucurile spate ca a puscat unu...era doar sarme si funi de cauciuc la planetara......:P...as mai vrea sa mai fie ceva intalnire de genu si sa faca "nebunie" mai multi ursiii.....spor cu ursi....

In curand se aduna brigada!Sa vina primavaraaaaaaaaaaaa :lol:


All times are GMT +2. The time now is 08:49.

- Copyright 2026 4Tuning