Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

Zerofast 01-07-06 18:13

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
dc e banat La Mishto

CRyS` 01-07-06 21:15

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
parlitzi cu Gratzian!

aleks 06-07-06 15:44

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
andrei am sters posturile alea...
pacat ca a trebuit sa aflu de la altii, tu imi spusesei altceva...
oricum, bun (re)venit si... adu-ti aminte de vechii prieteni ;)

8852 06-07-06 18:21

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Hai mah aleksule mi-ai stricat toate acoperirea:lol:
Ideea e ca n-am zis la nimeni in mod expres, cine si-a dat seama.. si-a dat. Si e de curand treaba asta, cand ne`am intalnit atunci in iasi inca mai eram "antipatic":lol:

aleks 10-07-06 15:48

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
hai man k bem un suc si ne lamurim noi ;)
las k nu cu tine am ajuns eu sa ma cert man :)

8852 10-07-06 15:58

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Relax aleksu, oricat as fi eu de antipatic la cearta nu ma iau asa usor.. cu prietenii8)

CRyS` 11-07-06 10:11

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
ce`a fost aseara?Curse?Intalniri :)....Sorry ca nu am ajuns ANdrei...Doar in week`end pot sa ajung si atunci cu greu!...Lucrez pana seara tarzi baietzi! :(....

8852 11-07-06 12:58

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Doar o intalnire.. pana destul de tarziu. Ne-om mai vedea in weekend ;)

Low_Ridah 13-07-06 14:00

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
In weekend sun ji eu in Iasi .....defapt si acum sunt in Iasi .....cred k stau pana duminica ....sau aja ceva

yamyra 16-07-06 21:16

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
primiti o noua membra in iasi ? :)

CRyS` 17-07-06 13:34

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by yamyra
primiti o noua membra in iasi ? :)


Bineinteles!Cu cea mai mare placere!V`om face o intalnire cred ca week`end`ul acesta...cred!

Lasa`mi un mesaj cu ID`ul tau si nr de mobil,sa ne cunoastem(cei din C.Z. Iasi) :D

Vladutzzz_sv 17-07-06 19:08

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Apropo Cristi cand facem o intalnire cu toti membrii de prin iasi?

Alex23GAM 18-07-06 20:26

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
cred ca pe la sf verii... ca acum sunt toti plecati vacanta , un alta... eu unu ajung pe la sf lui august.

Bine ai venit yamyra te primim:)

CRyS` 20-07-06 10:06

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Scuze....dar ai stat pe mirc cu acelasi nick YAMYRA?Ca daca DA...noi ne stim! :D

Nitr0 20-07-06 15:37

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
bai ca sa primim fata in club in primul rand "we must check under the hood" si mai vedem :))


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning