![]() |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
dc e banat La Mishto
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
parlitzi cu Gratzian!
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
andrei am sters posturile alea...
pacat ca a trebuit sa aflu de la altii, tu imi spusesei altceva... oricum, bun (re)venit si... adu-ti aminte de vechii prieteni ;) |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Hai mah aleksule mi-ai stricat toate acoperirea:lol:
Ideea e ca n-am zis la nimeni in mod expres, cine si-a dat seama.. si-a dat. Si e de curand treaba asta, cand ne`am intalnit atunci in iasi inca mai eram "antipatic":lol: |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
hai man k bem un suc si ne lamurim noi ;)
las k nu cu tine am ajuns eu sa ma cert man :) |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Relax aleksu, oricat as fi eu de antipatic la cearta nu ma iau asa usor.. cu prietenii8)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
ce`a fost aseara?Curse?Intalniri :)....Sorry ca nu am ajuns ANdrei...Doar in week`end pot sa ajung si atunci cu greu!...Lucrez pana seara tarzi baietzi! :(....
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Doar o intalnire.. pana destul de tarziu. Ne-om mai vedea in weekend ;)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
In weekend sun ji eu in Iasi .....defapt si acum sunt in Iasi .....cred k stau pana duminica ....sau aja ceva
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
primiti o noua membra in iasi ? :)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
Bineinteles!Cu cea mai mare placere!V`om face o intalnire cred ca week`end`ul acesta...cred! Lasa`mi un mesaj cu ID`ul tau si nr de mobil,sa ne cunoastem(cei din C.Z. Iasi) :D |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Apropo Cristi cand facem o intalnire cu toti membrii de prin iasi?
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
cred ca pe la sf verii... ca acum sunt toti plecati vacanta , un alta... eu unu ajung pe la sf lui august.
Bine ai venit yamyra te primim:) |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Scuze....dar ai stat pe mirc cu acelasi nick YAMYRA?Ca daca DA...noi ne stim! :D
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
bai ca sa primim fata in club in primul rand "we must check under the hood" si mai vedem :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning