![]() |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
Nu avea de unde sa stie cum este locatia. Din cei 100 de inscrisi 6 au renuntat din start, restul nu. Multi stiau starea carosabilului, altii au verificat cu cateva zile inainte, chiar din Buc fiind. Florica si NSL au fost preluati din mers din cauza unui eveniment nefericit.
Nu stiu cate curse ai organizat tu pe o locatie urbana, cu 100 de concurenti dintre care 97 din afara orasului, adica straini de organizatori sa zici ca te mai intelegeai cu ei. Ai recunoscut ca este presiune pe cel care face asa ceva amintind de momentul Baneasa cu usa indoita, deci se presupune ca ai intelege. Eu zic sa-ti raspunzi la unele intrebari privind in propria-ti ograda: de ce nu ai anuntat ca la Dragonul Rosu este drumul in panta + intuneric = vizibilitate linie sosire mica; de ce nu s-au returnat toate taxele de participare. Adevarat ca l-am rugat ceva pe Florica cu privire la un aspect legal, de care din fericire n-a mai fost nevoie, ca mi-am luat masuri de precautie, adevarat ca a fortat unele aspecte care imi suplimentau raspunderea, adevarat ca din ce s-a scris pe forum a rezultat ca el a organizat, ca a dirijat ca etc. si ca ce a fost rau a fost vina celor de aici. Balacariti-va, dar nu cred ca are vreunul dintre voi poll-position-ul in a ridica piatra. |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
Quote:
Nu ma intereseaza Florica , dar cand spune neadevaruri ii amintesc ca are multe rautati cu intenti si voi nu-l cunoasteti, ce farmec ar avea vita voastra langa el daca eu as spune tot ce stiu?;) |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
Quote:
|
Re: o pista de drag, idei si propuneri
Quote:
de ce crezi ca toata lumea crede in florica! si nu in tine pentru ca in florica iti poti pune baza.... e om de cuvant... si majoritatea prefera sa mearga dupa el .... nu te`ai gandit ca poate e o problema la cei care nu`l suporta pe florica.. desicred ca ii numeri pe degete |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
Nu cred nu ma intereseaza eu vreau sa fac ceva.
Insa nu ai vrea sa sti ce spun oameni din nsl pe privat, poate Gratian vede... |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
ce spun oamenii din nsl pe privat?
|
Re: o pista de drag, idei si propuneri
Oricine stie sa organizeze daca-l duce putin capul, chestia e de resurse. "Campul" acela a gazduit alte doua curse. In plus de asta, anuntul oficial a avut mentiunea inca de la inceput asupra starii asfaltului, adica a exsitat informare. Starea drumului de la Braila a necesitat stiinta din partea ta daca vorbim de "valuri" in asfalt, iar masinile "sport", parca 30 la numar, au stat pe drum intr-un balet.
Dar nu cred ca era vorba despre cine si cum organizeaza aici. Fiecare este liber sa participe, sa organizeze, sa-si ia palme, sa invete ceva sau nu din experientele trecute. Si ca a venit vorba de experienta trecuta, voi inca nu v-ati prins ca daca tineti coada sus nu rezolvati nimic? Ba mai pierdeti si ce ati adunat pana acum. Nu interveneam, ca nici nu pot participa constructiv nici nu sunt convins de aspectul benefic al acestei initiative, ca loc de dezbatere ma refer, dar cand unii vorbesc din presupuneri si nu accepta acelasi tratament, ma sesizez. Banuiesc ca am acest drept?! |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
Da acel camp nu e bun vorbiti cu primaru sa-l repare si atunci cevine superb si daca vreti va si ajut cand sunt conditii.
|
Re: o pista de drag, idei si propuneri
Quote:
Pe care il rog sa trateze totul cum trebuie fara sa dea dovada de egoism, aducand injuri , am citit tot ce s-a scris, si sunt mai vechi pe forum..si totodata activ pe aici ...am avut sansa sa il cunosc pe Florica..stiu cum este;) .. dar totodata am avut sansa sa va cunosc in alte circumstante la salon ... Domnule Sebastian..de la prima vedere mi-am facut o parere...care s-a dovedit aceeasi pana acum..si aceeasi va fi...,pe mine nu ma cunosti..si asa va ramane lucrul acesta |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
-Te rog sa faci public ce spun membrii NSL despre mine.
-Vrei sa ti public eu vre o 60 de PM sa vezi ce spune lumea despre tine?....nu membrii NSL....lumea care vede.....sa public ce spun moderatorii despre tine?.....sa spun ce spun cei de pe starda despre tine.......as intra in pamant in locul tau...si m as clona poate iese unul mai bun. |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
-A la mareee.....pai de ce ai intrat tu in cobinatie? Pt o hartie adusa? si cu cati oameni ai venit la organizare......singur??....nu pot sa cred ca singur......pt ca singur erai.
|
Re: o pista de drag, idei si propuneri
Quote:
|
Re: o pista de drag, idei si propuneri
-Da cu siguranta....au fost baietii de la X-Team Constanta si baietii de la Midnight in fata , NSL la Finish si la parcul de intoarcere.
-E simplu sunt pozele pe forum...... |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
marcajele alea la cursa oare cine le-a facut ? X-team ? NSL ? MR ?
banerele alea cu atentionari ptr public cine le-a facut ? X-team ? NSL ? MR ? inscrieriile participantiilor cine le-a facut ? x-team ? NSL ? MR ? |
Re: o pista de drag, idei si propuneri
inscrierile xteam mr ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:33. |
- Copyright 2026 4Tuning