Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Poze kit-uri Dacia Logan! (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/58955-poze-kit-uri-dacia-logan.html)

Daniel_DRV 13-02-10 13:32

Re: Dacii modificate... doar poze (fără comentarii)
 
8 Attachment(s)
Prea tare :)))... GTI pe grila, pedale Ferrrrrari, butoane ca la avioanele din 1800.
Ceva nou... cele galbene vor participa la sud-americani la raliuri(nu stiu exact tara) produse de Franta sub sigla lor, si putin modificat motorul

Dr.Dre 16-02-10 01:18

Re: Dacii modificate... doar poze (fără comentarii)
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 2943328)
Un logan frumos .


cine stie mai multe de loganul asta?unde a fost facut kitul?sau de cine,daca are topic masina.este superba,cred ca cel mai frumos kit pus pe logan,dupa parerea mea,simplu si cu gust ;)

pwr_bz 28-02-10 07:04

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
:arrow:

pwr_bz 20-03-10 20:36

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
4 Attachment(s)
:rolleyes2

pwr_bz 23-03-10 16:43

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2

ggd_87 25-03-10 20:25

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
13 Attachment(s)
Daca tot ai pus pozele alea, pun mai multe.
Noutati, mai nimic decat etrierii si tamburii au primit o vopsea albastra Foliatec si noile jucarii Kiker. :lol:

bandeanradu 25-03-10 23:01

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
nota 10 pt munca depusa ggd , frumoasa masina ,sa o stapanesti sanatos
ce ai de gand sa-i faci in continuare ? ca de oprit sigur nu te poti opri ;))

golan21kis 12-04-10 21:06

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
2 Attachment(s)
chitul de la pilot in combinatie cu bara spate, care nu stiu de unde e. dar vreau sa o schimb

TANASE GEORGE 14-04-10 17:47

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
azi cand ma intorceam de la scoala am vazut in aparatori la semafor loganul cu nr B 72 RBG vopsit si cu niste jante negre
masina era ffffff frumoasa si avea si un sunet fff frumos
cn are poze cu el sa le urce aici

quick_silver2 17-04-10 00:00

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Cu CJ 71 DLD are cineva mai multe poze ?
Daca are, va rog frumos sa le urce aici.

RapJustin 22-04-10 15:21

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
6 Attachment(s)
Dacia Logan - UFB

TANASE GEORGE 08-05-10 10:45

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
B 72 R B G in faza finala
cateva poze luate de pe bazar
mie unul imi place cum arata

bandeanradu 08-05-10 15:44

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by TANASE GEORGE (Post 3343270)
B 72 R B G in faza finala
cateva poze luate de pe bazar
mie unul imi place cum arata

arata binisor masina , dar totusi oare de ce e de vanzare daca tot a modificato ?:|

tomita 28-05-10 21:34

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
:arrow:

pwr_bz 02-07-10 05:41

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 14:25.

- Copyright 2026 4Tuning