![]() |
Uau .. :? .. 100 shi oleac de cai .... nu ne incalzeste cu nik..
|
Gata. Hai sa incheiem discutia. Ma-am saturat de genul asta de discutii. Fiecare cu masina lui. Si fiecare cu gusturile lui.
|
Gata. Am sters postul ofensator. Il sterg si pe al tau si vreau sa consideram discutia incheiata.
|
Re:
Quote:
|
Te asteptam pe 18 la cursa. Pe forum multi sunt tari.. sa te vedem in realitate, maiestre! :blahblah: :blahblah:
|
foto
4 Attachment(s)
MADE BY C&O
|
a
ca toate masinile facute de tine, FRUMOS si opleul asta
|
da... frumoasa masina! ovidiu cam cati bani a bagat in ea sau nu se zice??
|
Frumos.... e super ....Felicitari ai facut o treaba exceptionala .
|
Super faina. E a ta sau e facuta pt cineva?
|
masina a fost facuta pentru un baitas din valcea.pacat!!!!ca nu a ramas in suceava.cat l-a ajuns?sincer?600euro cu montat si vopsit.(spoiler fata-spate,praguri pleoape si eleron)
|
4 Attachment(s)
MADE BY C&O.... SI ASTA A PLECAT LA DOROHOI.IN SUCEAVA NU PREA SE INGHESUIE BAIETII.
|
as
si asta arata bine, pacat ca nu ramane in suceava
|
dar ar putea intra in club ;)
|
Dar e in Club .... :wink: :roll: :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:50. |
- Copyright 2026 4Tuning