Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

Low_Ridah 02-09-05 22:57

Uau .. :? .. 100 shi oleac de cai .... nu ne incalzeste cu nik..

SV-05-YBG 03-09-05 07:53

Gata. Hai sa incheiem discutia. Ma-am saturat de genul asta de discutii. Fiecare cu masina lui. Si fiecare cu gusturile lui.

SV-05-YBG 03-09-05 11:11

Gata. Am sters postul ofensator. Il sterg si pe al tau si vreau sa consideram discutia incheiata.

charlie 04-09-05 12:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Low_Ridah\"
Uau .. :? .. 100 shi oleac de cai .... nu ne incalzeste cu nik..

uau...:)200 si oleac de cai...cam asta e...

LaMishto 04-09-05 12:39

Te asteptam pe 18 la cursa. Pe forum multi sunt tari.. sa te vedem in realitate, maiestre! :blahblah: :blahblah:

c&o_tuning 11-09-05 21:27

foto
 
4 Attachment(s)
MADE BY C&O

Vladutzzz_sv 11-09-05 21:32

a
 
ca toate masinile facute de tine, FRUMOS si opleul asta

KAmikazee2005 11-09-05 21:35

da... frumoasa masina! ovidiu cam cati bani a bagat in ea sau nu se zice??

Low_Ridah 11-09-05 21:45

Frumos.... e super ....Felicitari ai facut o treaba exceptionala .

LaMishto 12-09-05 06:57

Super faina. E a ta sau e facuta pt cineva?

c&o_tuning 12-09-05 19:18

masina a fost facuta pentru un baitas din valcea.pacat!!!!ca nu a ramas in suceava.cat l-a ajuns?sincer?600euro cu montat si vopsit.(spoiler fata-spate,praguri pleoape si eleron)

c&o_tuning 12-09-05 19:22

4 Attachment(s)
MADE BY C&O.... SI ASTA A PLECAT LA DOROHOI.IN SUCEAVA NU PREA SE INGHESUIE BAIETII.

Vladutzzz_sv 12-09-05 19:59

as
 
si asta arata bine, pacat ca nu ramane in suceava

LaMishto 12-09-05 21:55

dar ar putea intra in club ;)

Low_Ridah 12-09-05 21:58

Dar e in Club .... :wink: :roll: :D


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning