Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

needBrain 08-09-05 02:26

oare la ce varsta o fata(domnisoara-adolescenta)devine femeie?

EvLSant0S 08-09-05 02:27

24-25 ?
sa ne zica ele , nu ghicim noi ;)

needBrain 08-09-05 02:30

bai io o cunosc pe una........shaveica la 22(psihic vb)zici ca are 45

EvLSant0S 08-09-05 03:11

exceptii-s multe, si eu stiu una la care la 19 stie de toate, si alta care la 19 ..... stie putine .... :P si tot asa

junkie 08-09-05 09:04

depinde de mediu shi anturaju in care creshte.. 8)

needBrain 08-09-05 22:30

si cat de bine arata......
ca astea bune se maturizeaza mai devreme decat alea mai...normale

EvLSant0S 09-09-05 04:16

pa normal ,ca le ia LaMishto la crescut .. si le invatza ;) :D

needBrain 09-09-05 04:59

pai el le \"dreseaza\"
si noi le luam deja \"invatzate\"

Mustang 24-09-05 09:04

bah..dupa parerea mea o gagica nu se maturizeaza decat dupa 25 de ani :D

ZanDer 24-09-05 09:17

nu chiar ... defapt astea cika se maturizeaza mai rpd decat noi ... numa nush din ce punct d vedere ... ma rog ... io zic ca pe la 19-20 deja ii ceva ...

Mustang 24-09-05 10:40

la 19-20 se maturizeaza toate la corp :D

dpdv ... tot ilogice raman :D...bine: acum toata viata lor sunt ilogice

sponsoru 24-09-05 15:00

re
 
faza ca femeile sunt ilogice nu are absolut nici o legatura cu maturitatea.. :lol: ca sa nu mai zic ca a fi matur este inteles diferit in acceptiunea unei femei respectiv barbat...tocmai de aici rezulta si concluzia ca femeile se maturizeaza mai repede decat barbatii..parerea mea.. :wink: Si in plus eu zic ca nici n-are rost sa te chinuiesti sa intelegi mentalitatea unei femei atata timp cat ea vrea mereu ceva palpitant..vrea noutate.. :twisted: :twisted:

needBrain 24-09-05 20:44

palpitant???????
vrea ceva palpitant??????????
aham......pai de acum incolo nu mai opresc la STOP :lol:

Mustang 24-09-05 22:23

dc mah ? esti sofer de taxi profesionist ? :)

palpitant la o gagica e o noua telenovela...la unele ... :)

needBrain 24-09-05 22:29

las' frate ca ma pricep la senzatii tari
una era sa-mi vomite-n masina,s-a *** pe ea,cand la 160 mi-a taiat unu fatza,in timp ce io faceam slalom


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning