Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   BMW E30 325i Turbo vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/55710-bmw-e30-325i-turbo-vs.html)

boh_325t 07-11-08 11:40

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
apropo andrei poate ne vedem sambata sau duminica sa ne mai uitam putin pe la masina8):evil::evil::evil::twisted:

andreiwtw 07-11-08 13:04

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by boh_325t (Post 1848944)
apropo andrei poate ne vedem sambata sau duminica sa ne mai uitam putin pe la masina8):evil::evil::evil::twisted:

ar cam trebui sa ne vedem ... si sa ne uitam la ea ca de facut nu prea avem ce; e beton masina !!!

p.s. eu maine dupa 13.00 sunt liber ; poate vin pe la tine, ce zici ?

boh_325t 07-11-08 13:16

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
stii unde ma gasesti. sambata si duminica sunt la locul stiut.......:evil::twisted::twisted::twisted::twis ted:;););)

andreiwtw 07-11-08 13:29

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by boh_325t (Post 1849097)
stii unde ma gasesti. sambata si duminica sunt la locul stiut.......:evil::twisted::twisted::twisted::twis ted:;););)

te sun inainte sa vin !!!

andreiwtw 12-12-08 08:32

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by andreiwtw (Post 1847285)
Astept provocari si pentru 16 noiembrie la Braila, in cadru legal ...

GATA ?!? S-a inchis sezonul !?!

andreiwtw 17-12-08 09:51

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Nimeni ?
Hai ca se anunta un week-end cald !!!

LAFv8 20-12-08 02:53

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by andreiwtw (Post 1925928)
Nimeni ?
Hai ca se anunta un week-end cald !!!

hia sa profitam atunci de vremea care este.ia zi cind ai timp si ptr mine;)

andreiwtw 20-12-08 18:02

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by LAFv8 (Post 1932161)
hia sa profitam atunci de vremea care este.ia zi
cind ai timp si ptr mine;)

Maine ( daca nu ploua ) eu am timp . Tocmai o dusesem la garaj dupa 48 h de chinuri , dar pt. asa o provocare o mai scot si maine ...

alecsutu1 20-12-08 18:31

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
ehee maine chiar ninge daca e sa ne luam dupa prognoza
http://vremea.kappa.ro/ oricum la ce temperaturi sunt acolo mai bine faceti patinaj artistic :P

LAFv8 20-12-08 22:37

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by andreiwtw (Post 1933090)
Maine ( daca nu ploua ) eu am timp . Tocmai o dusesem la garaj dupa 48 h de chinuri , dar pt. asa o provocare o mai scot si maine ...

mah tiam lasat un pm.;)

andreiwtw 24-12-08 21:47

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by LAFv8 (Post 1933570)
mah tiam lasat un pm.;)

Din nefericire nu am apucat sa o facem ...
Sper sa te mai prind in ianuarie ( cand ma intorc ) :P fara supralimentare !!!

Craciun fericit !!!

LAFv8 26-12-08 14:52

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by andreiwtw (Post 1940571)
Din nefericire nu am apucat sa o facem ...
Sper sa te mai prind in ianuarie ( cand ma intorc ) :P fara supralimentare !!!

Craciun fericit !!!

k mah . si tie iti urez craciun fericit si un an nou plin de inpliniri:lol:

LAFv8 29-12-08 20:39

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
hai boss k ma apuc de el si nu mai avem timp ,cit de cit este bun timpppul:lol:

andreiwtw 29-12-08 23:02

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by LAFv8 (Post 1948123)
hai boss k ma apuc de el si nu mai avem timp ,cit de cit este bun timpppul:lol:

Iti atasez niste poze de unde sunt eu acum ( facute ieri, ~ 90 cm zapada ) ... ca sa nu mai zici ca este timp frumos .
Pe 3 ma intorc si sper sa reusim s-o comitem !!!

LAFv8 29-12-08 23:31

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by andreiwtw (Post 1948402)
Iti atasez niste poze de unde sunt eu acum ( facute ieri, ~ 90 cm zapada ) ... ca sa nu mai zici ca este timp frumos .
Pe 3 ma intorc si sper sa reusim s-o comitem !!!

k mah .distractie placuta;)


All times are GMT +2. The time now is 00:50.

- Copyright 2026 4Tuning