![]() |
Re: Intalnire in Pitesti ?
Bobby nu va mai arata nimic la legale/ilegale......participa numai la vtm-uri.
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
consider ca am putea discuta mult mai multe despre masini la o eventuala intalnire...8)
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
unde va mai intalniti, ca as vrea sa vin si eu:P
bineinteles daca va mai intalniti |
Re: Intalnire in Pitesti ?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:23. |
- Copyright 2026 4Tuning