![]() |
Re: Intalnirea renault 5
Iar pierd meeting mare ......dar asta e ....ma cheama partia ....celalalt hobby....:P
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
mai vine maine cineva?
|
Re: Intalnirea renault 5
am vazut in ultimul moment cu intilnirea..la Brasov ninge de rupe si eu pe bondar am botosii de vara:cry:, poate ne organizam mai bine si sa avem noroc de vreme buna
|
Re: Intalnirea renault 5
a nins de a rupt... mai vine cineva?
|
Re: Intalnirea renault 5
pai eu mai vin daca mai vine lume
|
Re: Intalnirea renault 5
eu si fiara venim.....
|
Re: Intalnirea renault 5
a venit cineva? eu nu am fost in bucuresti...
|
Re: Intalnirea renault 5
2 Attachment(s)
asa intalnire mai rar :D foarte multe maisni nu am mai avut pe unde sa le parcam ..
|
Re: Intalnirea renault 5
multi am fost
|
Re: Intalnirea renault 5
am ji eu nevoie pt un r5 de nijte praguri si spoilere din fibra...sunt din buc...
|
Re: Intalnirea renault 5
a si poate imi spune sii mie cineva cum sa scap de ornamentele de plastic d p buburuza mea(r5...:)
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
daca te referi la bandouri ele sunt prinse cu niste cleme din fabrica.ar trebui sa iasa daca tragi de ele in sus,paralel cu tabla.ai grija sa nu zgarii vopseaua.bafta
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
- Copyright 2026 4Tuning