![]() |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
s-a trezit cineva? :oops: ...Nu cred :lol: :lol:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ono a luat masina stock ,la 480 cp , dak citesti atent articolul cu porche-ul de la tech art ,scrie undeva mai jos in paranteza k masina stock are 480 cp !
blad : masina nu e a lu titi aur ,el doar a concurat pe ea. Proprietarul este Daniel onoriu , participa si el . |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
2 Attachment(s)
nu o fi cea mai tare da e frumoasa...:P
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
:shock::shock: da ma draq dk si asta o fi una dintre cele mai tari masini din tg jiu ma impusc....vezi k ne faci orasu de ras:(:(:(:(:(:(
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
eu sunt fan dacia ,poate deasta ,oricum ,sorry :(
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
YEP..si se prezinta betooonn :D
am gasit una debelea la linie, nr noi, 1970(frana de mana sub volan)..2000LEi..ma gandesc..dk o iau..sau nu :-P |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
Sunt si eu curios. |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
auzi...pune u la topic : "Masini tari vazute la noi: ... o daci ...cu orice fel de modificari...sa vezi ce parere au baietii de acolo.... hai sa fim seriosi...nu e nici pe aproape una dintre cele mai tari masini din oras..... https://forum.4tuning.ro/showthread.p...08#post1098008 puneti aici cate Dacii vreti....si lasati topicu asta pt masini tari ;) :peace: app intr`o saptamana o sa apara un Subaru Impreza pe oras :oops::oops |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
sunt deja subaru impreza pe oras ! si c te deranjaza daciile ???? e o dacie 1300(adik r12) la acr (visinie) care pot sa zic k e extraordinar de frumoasa ,dar tu ai audi ce pot sa zic !
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
audi stock ,mai sunt cateva sute ca a ta :P
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
unde e dracia aia visinie? :shock:
a aparut de curand..sau era si acum 3 saptamani k n-am vazut-o? :( |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
o fi stock...da e nemteasca =)))) bft fanilor dacia;) :peace: |
| All times are GMT +2. The time now is 06:30. |
- Copyright 2026 4Tuning