Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

blad 11-09-07 01:03

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1091566)
la piata mik stai?am i io o poza,desi cred k stiti masina d la ranca,a fost p acolo

asta e masina lui Titi AUR~

florin_cars 11-09-07 11:39

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
s-a trezit cineva? :oops: ...Nu cred :lol: :lol:

DolusD 11-09-07 13:49

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ono a luat masina stock ,la 480 cp , dak citesti atent articolul cu porche-ul de la tech art ,scrie undeva mai jos in paranteza k masina stock are 480 cp !
blad : masina nu e a lu titi aur ,el doar a concurat pe ea. Proprietarul este Daniel onoriu , participa si el .

GTXR 12-09-07 17:40

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
nu o fi cea mai tare da e frumoasa...:P

Sasha_z 12-09-07 20:25

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
:shock::shock: da ma draq dk si asta o fi una dintre cele mai tari masini din tg jiu ma impusc....vezi k ne faci orasu de ras:(:(:(:(:(:(

GTXR 12-09-07 21:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
eu sunt fan dacia ,poate deasta ,oricum ,sorry :(

DolusD 12-09-07 21:43

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1096643)
:shock::shock: da ma draq dk si asta o fi una dintre cele mai tari masini din tg jiu ma impusc....vezi k ne faci orasu de ras:(:(:(:(:(:(

Mai sasha , nu toata lumea are audi sau bmw , printre dacii potzi sa zici k e frumoasa , dak te uitzi bine are o linie perfecta !

florin_cars 13-09-07 00:52

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
YEP..si se prezinta betooonn :D
am gasit una debelea la linie, nr noi, 1970(frana de mana sub volan)..2000LEi..ma gandesc..dk o iau..sau nu :-P

Mustang 13-09-07 12:38

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1096643)
:shock::shock: da ma draq dk si asta o fi una dintre cele mai tari masini din tg jiu ma impusc....vezi k ne faci orasu de ras:(:(:(:(:(:(

Ce inseamna pt tine o masina TARE, draga Sasha? :D
Sunt si eu curios.

Sasha_z 13-09-07 14:59

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1097752)
Ce inseamna pt tine o masina TARE, draga Sasha? :D
Sunt si eu curios.



auzi...pune u la topic : "Masini tari vazute la noi: ... o daci ...cu orice fel de modificari...sa vezi ce parere au baietii de acolo....
hai sa fim seriosi...nu e nici pe aproape una dintre cele mai tari masini din oras.....


https://forum.4tuning.ro/showthread.p...08#post1098008
puneti aici cate Dacii vreti....si lasati topicu asta pt masini tari ;)
:peace:

app intr`o saptamana o sa apara un Subaru Impreza pe oras :oops::oops

DolusD 13-09-07 18:21

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
sunt deja subaru impreza pe oras ! si c te deranjaza daciile ???? e o dacie 1300(adik r12) la acr (visinie) care pot sa zic k e extraordinar de frumoasa ,dar tu ai audi ce pot sa zic !

GTXR 13-09-07 21:42

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
audi stock ,mai sunt cateva sute ca a ta :P

florin_cars 13-09-07 22:03

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
unde e dracia aia visinie? :shock:
a aparut de curand..sau era si acum 3 saptamani k n-am vazut-o? :(

DolusD 13-09-07 22:10

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1098629)
audi stock ,mai sunt cateva sute ca a ta :P

ce rau esti dar asa mare dreptate ai ........ :twisted: :evil: :evil: :twisted:

Sasha_z 13-09-07 23:52

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1098629)
audi stock ,mai sunt cateva sute ca a ta :P

or fi.....dar dacia aia nu`i ajunge nici macar la teava de esapament.....whatever...nu vreau sa fac comparatii din astea dintr`o dacie si un audi....
o fi stock...da e nemteasca =))))
bft fanilor dacia;) :peace:


All times are GMT +2. The time now is 06:30.

- Copyright 2026 4Tuning