Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/4495-stie-pot-gasi-jocu-dacii.html)

ast3riCS 20-12-06 14:48

Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
 
dah........le-am gasit si eu!

ast3riCS 20-12-06 15:15

Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
 
1 Attachment(s)
E tare si versiunea asta.....grafica e de nota 10
cum atzi modificat la versiunea veche masinile (nu la motor)???

bogdan100 18-02-07 14:25

Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
 
hmmm....acum am downlodat si eu jocu' ( daca vreau sa scot o dacie imi apare site'ul ministerului comertului sau ceva) dar cand intru in joc imi apare cave cu conecting...si pe urma imi iasa din joc...a mai avut cineva pb asta?

RAZvan15 18-02-07 23:37

Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
 
bai baietzi vreau si eu jocul asta :D ... cine ma ajuta si pe mine ? vb pe mess si il iau pe odc de la cine al are ..
plssss :) ... ca nu prea ma descurc cu site'urile alea ..
ID: razv4n_2005 , sau vb aici ;)

wlady 19-02-07 19:26

Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
 
ast3riCS => Conteaza EXTRAORDINAR DE MULT cat de calitativa e masina si circuitul ! Daca nu arata bine, nu iau :wink: ... au fost ceva probleme cu fumul dar am testat si eu si se vede ok :wink: ... jocul e chiar tare ...

Leul 28-02-07 12:53

Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
 
Oare imi mere si mie pe Pentium 1 ??? Pe pagina 6si 7 e tot jocu ? Ce cerinte are ???

sandrin 03-03-07 22:07

Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
 
ma mir cum de iti merge sa postezi la pentium 1 :lol: :lol:
fii serios:))

bogdan100 04-03-07 10:03

Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
 
:))) pentium I?lol :|

Sl1V3R 04-03-07 19:49

Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
 
Nu stiu ce e asa de mirat... in fine...
Baiatu` a intrebat daca ii mere pe p1... si nu iti merge... cerinte nu stiu ce are dar 100% nu iti merge ;)

Leul 05-03-07 07:32

Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
 
MS ... am jucat jocul la un prieten pe un P4 si mere super bine... derapaje cu dacia , burn out ...prea tare jocu :D

meleboss4u 18-04-07 23:32

Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
 
vreau si eu jocul de unde il pot lua????

TFK 23-02-08 17:31

Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
 
ba cum fac burnout?

florentin84 05-03-08 16:00

Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
 
vreau si eu masini, ca nu merge sa le iau de pe site:sad: ma ajuta cineva?

HoricutzWSR 07-03-08 22:38

Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
 
www.iroker.com try this...

D0ryN 24-04-08 19:46

Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
 
de unde se poate donwloada jocul...? linkurile din paginile precedente au expirat...:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 11:13.

- Copyright 2026 4Tuning