![]() |
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
dah........le-am gasit si eu!
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
1 Attachment(s)
E tare si versiunea asta.....grafica e de nota 10
cum atzi modificat la versiunea veche masinile (nu la motor)??? |
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
hmmm....acum am downlodat si eu jocu' ( daca vreau sa scot o dacie imi apare site'ul ministerului comertului sau ceva) dar cand intru in joc imi apare cave cu conecting...si pe urma imi iasa din joc...a mai avut cineva pb asta?
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
bai baietzi vreau si eu jocul asta :D ... cine ma ajuta si pe mine ? vb pe mess si il iau pe odc de la cine al are ..
plssss :) ... ca nu prea ma descurc cu site'urile alea .. ID: razv4n_2005 , sau vb aici ;) |
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
ast3riCS => Conteaza EXTRAORDINAR DE MULT cat de calitativa e masina si circuitul ! Daca nu arata bine, nu iau :wink: ... au fost ceva probleme cu fumul dar am testat si eu si se vede ok :wink: ... jocul e chiar tare ...
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
Oare imi mere si mie pe Pentium 1 ??? Pe pagina 6si 7 e tot jocu ? Ce cerinte are ???
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
ma mir cum de iti merge sa postezi la pentium 1 :lol: :lol:
fii serios:)) |
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
:))) pentium I?lol :|
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
Nu stiu ce e asa de mirat... in fine...
Baiatu` a intrebat daca ii mere pe p1... si nu iti merge... cerinte nu stiu ce are dar 100% nu iti merge ;) |
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
MS ... am jucat jocul la un prieten pe un P4 si mere super bine... derapaje cu dacia , burn out ...prea tare jocu :D
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
vreau si eu jocul de unde il pot lua????
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
ba cum fac burnout?
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
vreau si eu masini, ca nu merge sa le iau de pe site:sad: ma ajuta cineva?
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
www.iroker.com try this...
|
Re: care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII
de unde se poate donwloada jocul...? linkurile din paginile precedente au expirat...:rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:13. |
- Copyright 2026 4Tuning