![]() |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
parerea mea ca unei masini ii sta bine cu toate geamurile in aceeasi culoare.. adica ori le faci pe toate sa aiba o tenta asemanatoare..ori le lasi asa cum sunt..
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
fara folie, I got nothing to hide ;)
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
nu am folie
as prefera folie pe toate geamurile sau deloc am o intrebare... daca iti pui folie se imbunatateste cu ceva duritatea geamului?... adica ma refer la spartul masinii... la mine la skoda octavia cu geamuri stock, nu a fost nevoie decat de un pumn ca sa imi ia telefonul dupa bord... si ma gandeam ca nenumaratele filmulete de pe net unde nu se sparg geamurile... acele masini au folie deci in concluzie te ajuta sau nu? |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
o solutie mai simpla si mai economica : nu iti lasa bunuri de valoare la vedere ;)
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Quote:
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
10 Attachment(s)
FOLIE GEAMURI AUTO OMOLOGATE R.A.R...FOLIE ARHITECTURALA GEAMURI TERMOPAN...FOLIE CARBON ELEMENTE INTERIOARE SI EXTERIOARE...FOLIE CAROSERIE AUTO...FOLIE TRIPLE....AUTOCOLANT TRANSPARENT PT PROTECTIE VOPSEA SI FARURI AUTO...POLISHARI AUTO PROFESIONALE PANOURI PUBLICITARE , INSCRIPTIONARI AUTO
YM: AGENTAUTODESIGN TEL: 0746.832.303 http://dcr.freevar.com/ |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Salut la toata lumea. Folie spate si luneta 5% transparenta si pe fata 50% numai k pe fata am dat-o jos k s-au cam imultit kasketarii in c-ta, nu stiu ce se intampla cu ei dar ca anul asta nu am vazut atata plitie pe strazi.
masinile lor personale fata spate neomologate bezna....kasketarii, tara...... |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie Llumar spate 5% si fata 2 straturi unu 12% + 73% :D
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
va salut ! :D
eu am folie pe golf IV..5% luneta si laterale spate si 50% pe fata:-P |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
50% luneta/laterale spate/laterale fata
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
salut!
as fi interesat cam ce preturi sunt la folie fata + spate :) folie cat mai buna;) |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
1 Attachment(s)
FOLIE , cat mai inchisa.
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
tu vezi ceva noaptea sau mergi kamicaze ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:42. |
- Copyright 2026 4Tuning