Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   BMW 325i - B-70-CTL (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/4343-bmw-325i-70-ctl.html)

shantzu 25-12-08 13:18

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by narko_rules (Post 1941249)
si in finala nu sa mai dat cu un subaru impreza wrx deoarece consider eu ca nu isi avea rostul

in ce sens nu mai avea rost ? nu avea sanse WRX-ul sau CTL-u ?

narko_rules 25-12-08 19:59

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 1941351)
in ce sens nu mai avea rost ? nu avea sanse WRX-ul sau CTL-u ?


poi parerea mea...era o cursa stransa..nu pot spune castiga sigur wrx-ul....era o cursa stransa parerea mea....niste poze mai recente...sa vedeti cum arata masina acum...sau arata...

negoitacata 26-12-08 22:24

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by narko_rules (Post 1941815)
poi parerea mea...era o cursa stransa..nu pot spune castiga sigur wrx-ul....era o cursa stransa parerea mea....niste poze mai recente...sa vedeti cum arata masina acum...sau arata...

Stiti dc nu sa mai dat cu WRX???........pentru ca proprietaru a recunoscut ca se nu are rost sa se dea....CTL-U are vro 400cp........si Subi 650 cp....sursa sigura(proprietaru)...



PS:Cine are filmu CTL vs M3........Ca eu cred ca eram pe luna de nu am vazut...cat ma oftic:((((

narko_rules 27-12-08 19:57

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
7 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by negoitacata (Post 1943313)
Stiti dc nu sa mai dat cu WRX???........pentru ca proprietaru a recunoscut ca se nu are rost sa se dea....CTL-U are vro 400cp........si Subi 650 cp....sursa sigura(proprietaru)...



PS:Cine are filmu CTL vs M3........Ca eu cred ca eram pe luna de nu am vazut...cat ma oftic:((((

daca am timp il caut si o sa ti-l dau eu k am filmat tot:P

bix 05-01-09 19:36

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
1 Attachment(s)
CTL -vs- M3. e92

DJ_Primaru 14-01-09 15:14

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Super tare masina...mereu am avut un respect mai special pt aceasta masina...este un vis...bafta la proprietar si sa aiba noroc de ea,numai bine

pytyk' 16-01-09 17:39

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
bordul prea incarcat, prea multe ceasuri ,mergea ceva simplu si agresiv la exteriorul si calutii care ii are
"doar o parere"

narko_rules 16-01-09 19:05

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by pytyk' (Post 1986661)
bordul prea incarcat, prea multe ceasuri ,mergea ceva simplu si agresiv la exteriorul si calutii care ii are
"doar o parere"

La cat de multe are masina asta pe ea e si normal sa aiba atatea ceasuri...presiunea in turbo...indicator de ulei...etc etc etc lista poate continua....bineinteles fiecare cu gusturile lui:)

kox_kox 18-01-09 10:55

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian (Post 132554)
BMW 325 i - B-70-CTL

- PASTREAZA la nivel general linia sportiva germana
- motorul adus peste un M3
- un plus pentru vopsea
- interior unitar cu ansamblul
- totul original
- plus mare pt jante armonios alese cu restul
- un minus - se simte nevoia unui plus de agresivitate
- alt minus cand se pornesc neoanele multicolore de sub masina

frumoasa foc:D

aleks 18-01-09 13:59

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Aduceti-va aminte ca masina e facuta in 2005, judecati-o la standardele de atunci, nu la cele din 2009 :)

StreetStyle22 18-01-09 14:19

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
1 Attachment(s)
Masina a avut cumva un accident ? :(..Acum am observat unele lucruri.:cry:

narko_rules 18-01-09 18:39

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by StreetStyle22 (Post 1990834)
Masina a avut cumva un accident ? :(..Acum am observat unele lucruri.:cry:

nu, masina nu a suferit niciun accident...chestiile alea tin de imbinari...nu cred ca este vorba de vreun acicdent...

CTL-ul 10-03-09 18:18

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Ia uite...eu nici nu stiam ca este un topic despre masina mea
Foarte interesant, am sa ma uit si eu peste el si am sa raspund unora de aici...
hahahahah

CTL-ul 10-03-09 18:25

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Quote:

Originally Posted by StreetStyle22 (Post 1990834)
Masina a avut cumva un accident ? :(..Acum am observat unele lucruri.:cry:

Masina nu a avut nici un accident
Aproape toate capotele de carbon vin cu mici defecte , din cauza transportului
Dar s-a rezolvat....am pus niste prinderi de capota

aleks 10-03-09 18:26

Re: BMW 325i - B-70-CTL
 
Oh, domnu' Soare, bine aţi venit, nu mai contează că e de vreo 4 ani topicul, mai bine mai tārziu decāt niciodată :lol:
Spor la postat :)


All times are GMT +2. The time now is 20:56.

- Copyright 2026 4Tuning