![]() |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
5 Attachment(s)
Quote:
poi parerea mea...era o cursa stransa..nu pot spune castiga sigur wrx-ul....era o cursa stransa parerea mea....niste poze mai recente...sa vedeti cum arata masina acum...sau arata... |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
PS:Cine are filmu CTL vs M3........Ca eu cred ca eram pe luna de nu am vazut...cat ma oftic:(((( |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
7 Attachment(s)
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
1 Attachment(s)
CTL -vs- M3. e92
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Super tare masina...mereu am avut un respect mai special pt aceasta masina...este un vis...bafta la proprietar si sa aiba noroc de ea,numai bine
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
bordul prea incarcat, prea multe ceasuri ,mergea ceva simplu si agresiv la exteriorul si calutii care ii are
"doar o parere" |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Aduceti-va aminte ca masina e facuta in 2005, judecati-o la standardele de atunci, nu la cele din 2009 :)
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
1 Attachment(s)
Masina a avut cumva un accident ? :(..Acum am observat unele lucruri.:cry:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Ia uite...eu nici nu stiam ca este un topic despre masina mea
Foarte interesant, am sa ma uit si eu peste el si am sa raspund unora de aici... hahahahah |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
Aproape toate capotele de carbon vin cu mici defecte , din cauza transportului Dar s-a rezolvat....am pus niste prinderi de capota |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Oh, domnu' Soare, bine aţi venit, nu mai contează că e de vreo 4 ani topicul, mai bine mai tārziu decāt niciodată :lol:
Spor la postat :) |
| All times are GMT +2. The time now is 20:56. |
- Copyright 2026 4Tuning