Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/42924-4tuningfever-20-22-iulie-2007-a.html)

GolfuletzS 16-06-07 10:05

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by TheBig_X (Post 950535)
cazare vei gasi mai mult ca sigur faza nasoala ca este in plin sezon si pretzurile vor fii cam maricele in camping unde se desfasoara evenimentul nu mai este cazare decat daca vii cu cortul dar in imprejurim este pentru ca se afla mamaia sat si este in regim de agroturism o sa va dam mai multe locatzi cu cazare.

si ncii al vilele alea nu mai sunt locuri nici in camping

Lucian 16-06-07 10:45

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Cum adik nu mai sunt locuri in camping ?

Geo_ZGA 16-06-07 11:24

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Aveti mai oameni buni rabdare sa vedem ce zic organizatorii. Nici macar nu s-au anuntat preturile la cazare sau cate locuri sunt la hotel, la casute sau in camping. S-a zis ca vor fi locuri pt cei din provincie care vin la eveniment....
Cum naiba sa se fii ocupat tot de acum?

TheBig_X 16-06-07 14:47

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
In camping sunt 100 de locuri de cazare. Care sunt rezervate in principiu.
In camping potzi sa te cazezi doar la cort, dar in jurul campingului sunt multe locuri unde te potzi caza asa ca avetzi rabdare. O sa punem o lista curand cu locuri si preturi...

Alex_TVX 17-06-07 20:04

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
gud lac :) felicitari 4tuning pt eveniment... super tare si loc si ce`o sa fie acolo ;) e exact cum trebuie .:lol:

Psycho 17-06-07 20:41

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
care vrea sa vina cu cortu are loc cacalau inspre hanul piratiilor

GolfuletzS 17-06-07 22:36

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
dormi cu mine in cort /? ;;)

CT-07-APV 17-06-07 22:55

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Eu unu nu cred ca o sa fie timp de dormit ci doar o sa va trebuiasca locuri de parcare pentru masini

x-28-TRA 18-06-07 16:54

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
doua fete(slabutze) pot sa iau eu acasa ca e patul mare :)))

dragos_77 20-06-07 10:51

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
As dori si eu un nr de telefon de la unul din organizatori daca se poate

-=X-Team=-82-MDN 21-06-07 12:31

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by x-28-TRA (Post 954236)
doua fete(slabutze) pot sa iau eu acasa ca e patul mare :)))

ma iei si pe mine ?:)

bineinteles .. impreuna cu alea doua fete ;)

Urban_Racing 21-06-07 18:07

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Deabea ashtept! pai cazarea e problema in ctza ?! cazare se gaseshte peste tot ...e adevarat ca nu toate locurile sunt aproape de hanul piratzilor! shi nu toate sunt accesibile pt toata lumea! Sper sa am mashina gata pana atunci shi cred ca o sa fie ,ca ash dori sa ma inscriu! acum ...se lucreaza se lucreaza se lucreaza!

LKS 21-06-07 19:43

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by Urban_Racing (Post 959977)
Deabea ashtept! pai cazarea e problema in ctza ?! cazare se gaseshte peste tot ...e adevarat ca nu toate locurile sunt aproape de hanul piratzilor! shi nu toate sunt accesibile pt toata lumea! Sper sa am mashina gata pana atunci shi cred ca o sa fie ,ca ash dori sa ma inscriu! acum ...se lucreaza se lucreaza se lucreaza!



haide haide !

NightClubRacer 22-06-07 03:10

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Vremea sa tina cu noi!!! sa fie la fel de cald ca acuma! :D deabia astept...

radar 22-06-07 03:46

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
stie cineva cum se cheama melod din flimuletzele cu prezentarea de la 4Tuning FEVER ???


All times are GMT +2. The time now is 23:24.

- Copyright 2026 4Tuning