![]() |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Cum adik nu mai sunt locuri in camping ?
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Aveti mai oameni buni rabdare sa vedem ce zic organizatorii. Nici macar nu s-au anuntat preturile la cazare sau cate locuri sunt la hotel, la casute sau in camping. S-a zis ca vor fi locuri pt cei din provincie care vin la eveniment....
Cum naiba sa se fii ocupat tot de acum? |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
In camping sunt 100 de locuri de cazare. Care sunt rezervate in principiu.
In camping potzi sa te cazezi doar la cort, dar in jurul campingului sunt multe locuri unde te potzi caza asa ca avetzi rabdare. O sa punem o lista curand cu locuri si preturi... |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
gud lac :) felicitari 4tuning pt eveniment... super tare si loc si ce`o sa fie acolo ;) e exact cum trebuie .:lol:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
care vrea sa vina cu cortu are loc cacalau inspre hanul piratiilor
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
dormi cu mine in cort /? ;;)
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Eu unu nu cred ca o sa fie timp de dormit ci doar o sa va trebuiasca locuri de parcare pentru masini
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
doua fete(slabutze) pot sa iau eu acasa ca e patul mare :)))
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
As dori si eu un nr de telefon de la unul din organizatori daca se poate
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
bineinteles .. impreuna cu alea doua fete ;) |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Deabea ashtept! pai cazarea e problema in ctza ?! cazare se gaseshte peste tot ...e adevarat ca nu toate locurile sunt aproape de hanul piratzilor! shi nu toate sunt accesibile pt toata lumea! Sper sa am mashina gata pana atunci shi cred ca o sa fie ,ca ash dori sa ma inscriu! acum ...se lucreaza se lucreaza se lucreaza!
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
haide haide ! |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Vremea sa tina cu noi!!! sa fie la fel de cald ca acuma! :D deabia astept...
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
stie cineva cum se cheama melod din flimuletzele cu prezentarea de la 4Tuning FEVER ???
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:24. |
- Copyright 2026 4Tuning