![]() |
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Pai da yo sunt din ramnic...
|
Re: Ramnicu Sarat
Ba u ori si akum in timp ce postezi pe forum esti in masina ca la 25 de mii de km nu mai ai timp de mancat,*** sau alte chestii!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
ramnicu valcea-ramnicu sarat sunt orase total diferite;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Ahaaaa...v-ati prins si voi in sfarsit...tu poznasule ai muscat-o...credeai ca sunt soferul unui bastan :)))))
Am glumit ma tot timpul...am postat ca fac 20.000 cand am vazut ca sebastian face mai multi decat toti la un loc :)))) |
Re: Ramnicu Sarat
hmmm cam greu de crezut da hai sa fie si asta......deci nu prea credeam:lol:
si mai usor cu minciunile ma:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
ce spui u ma sebastiane numa romania..toata europa:lol: :lol: :lol:
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
aseara ink o intalnire foarte tare am fost cam 10 insi....restu unde sunteti????
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
pai ia dami ma nr d tell k io nu il am
:evil: si aseara dak treceai pe la mn pe la bl eram acoalea;) |
Re: Ramnicu Sarat
Ba...da nebunatici tare mai suntetzi cu atatia km l bord..mai ales miky..:)) oricum aseara eu am fost in bz si nu am putu sa apar...sa speram k in seara asta nu o sa mai plec...da-ti si voi p la mine p la masina si mai vedem noi ce facem mai incolo.Deci respectul meu si a lu draky
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:14. |
- Copyright 2026 4Tuning