Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

s3bas71ans 02-06-07 15:39

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Malos (Post 930341)
Nu am frate ca sunt soferul unui om de afaceri tare de tot si ma plimba peste tot...

Ba ia cautatzi alt topic in care sa faci post-uri!!!!Un moderator sa stearga posturile persoanelor care nu sunt din ramnic sau din judetul buzau!!

Malos 02-06-07 15:40

Re: Ramnicu Sarat
 
Pai da yo sunt din ramnic...

s3bas71ans 02-06-07 15:41

Re: Ramnicu Sarat
 
Ba u ori si akum in timp ce postezi pe forum esti in masina ca la 25 de mii de km nu mai ai timp de mancat,*** sau alte chestii!!!

s3bas71ans 02-06-07 15:42

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Malos (Post 930348)
Pai da yo sunt din ramnic...

Ramnicu Valcea dupa cum se vede !!!Sau u nu stii de ce judet apartine??!!!

dj_poznasu 02-06-07 15:46

Re: Ramnicu Sarat
 
ramnicu valcea-ramnicu sarat sunt orase total diferite;)

Malos 02-06-07 15:48

Re: Ramnicu Sarat
 
Ahaaaa...v-ati prins si voi in sfarsit...tu poznasule ai muscat-o...credeai ca sunt soferul unui bastan :)))))
Am glumit ma tot timpul...am postat ca fac 20.000 cand am vazut ca sebastian face mai multi decat toti la un loc :))))

dj_poznasu 02-06-07 15:49

Re: Ramnicu Sarat
 
hmmm cam greu de crezut da hai sa fie si asta......deci nu prea credeam:lol:


si mai usor cu minciunile ma:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

s3bas71ans 02-06-07 15:50

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by dj_poznasu (Post 930356)
ramnicu valcea-ramnicu sarat sunt orase total diferite;)

pai daca nu se uita si el pe harta sau scuze ce prostie am putut sa zic ca la 25 de mii de km facutzi pe sapt ar trebui sa stii toata romania!!! Pacat mai minte omul dar nici chiar asa!!

dj_poznasu 02-06-07 15:51

Re: Ramnicu Sarat
 
ce spui u ma sebastiane numa romania..toata europa:lol: :lol: :lol:

s3bas71ans 02-06-07 15:52

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Malos (Post 930358)
Ahaaaa...v-ati prins si voi in sfarsit...tu poznasule ai muscat-o...credeai ca sunt soferul unui bastan :)))))
Am glumit ma tot timpul...am postat ca fac 20.000 cand am vazut ca sebastian face mai multi decat toti la un loc :))))

Ma eu nu fac mai mult ca voi la un loc eu conduc sa ma plimb si am zis ca pe kilometrajul meu la sapta arata 1000-1200 depinde de cat merg in sapt respectiva!!! Si soferul unui bastan la 18 ani nu cred ca punea nici un kinder de gradinitza botul!!!

dj_poznasu 04-06-07 11:46

Re: Ramnicu Sarat
 
aseara ink o intalnire foarte tare am fost cam 10 insi....restu unde sunteti????

s3bas71ans 04-06-07 12:42

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by dj_poznasu (Post 932713)
aseara ink o intalnire foarte tare am fost cam 10 insi....restu unde sunteti????

Duva ba in **** mea de *** mai intrebi si unde ati fost restul!!! Daca nu zice nici unu unde si cand sa ne int sau un mesaj pe telefon!!! Hai ca deja va kk pe voi!!!

dj_poznasu 04-06-07 13:11

Re: Ramnicu Sarat
 
pai ia dami ma nr d tell k io nu il am
:evil:
si aseara dak treceai pe la mn pe la bl eram acoalea;)

Fast_wheels 04-06-07 17:59

Re: Ramnicu Sarat
 
Ba...da nebunatici tare mai suntetzi cu atatia km l bord..mai ales miky..:)) oricum aseara eu am fost in bz si nu am putu sa apar...sa speram k in seara asta nu o sa mai plec...da-ti si voi p la mine p la masina si mai vedem noi ce facem mai incolo.Deci respectul meu si a lu draky

s3bas71ans 04-06-07 18:11

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 933242)
...da-ti si voi p la mine p la masina si mai vedem noi ce facem mai incolo.Deci respectul meu si a lu draky

Eu va anunt cu mare placere sau nu ca imi dau demisia din clanul vostru!!!cand o sa fie ceva de facut cand ne int sau sa facem ceva nu sa stam ca fraierii o sa va mai caut!!!!


All times are GMT +2. The time now is 07:14.

- Copyright 2026 4Tuning