Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :) (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/40527-olteanu-meu-intors.html)

Ja_Rule 18-07-07 22:16

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
e groasa treaba daca ai ramas cu ea`n mânã ;)

Magos 19-07-07 00:44

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Cu Maneta!!! :d

Magos 25-07-07 11:50

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Il vand... :( Il vrea cineva?? :(:rolleyes2 :rolleyes2

Ja_Rule 25-07-07 12:13

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
.... no coment ....

Magos 25-07-07 12:14

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
...am nevoie de bani ... nevoie serioasa!! !:(

Ja_Rule 25-07-07 12:20

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
vino sa`ti dau eu

Magos 25-07-07 12:21

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
:)) bani?? :))

**COSMIN** 25-07-07 14:56

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
pune si tu poze si detalii si pretul .... poate o aparea vreunu interesat

PetricaCBD 25-07-07 15:44

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 1013051)
Il vand... :( Il vrea cineva?? :(:rolleyes2 :rolleyes2

gata si tu:lol:

NightClubRacer 26-07-07 13:21

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
iara il vinzi? mai bine imprumutate si termina olteanu :P

e_Max 27-07-07 22:11

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
las ma ca mogos stie cel mai bine ce poate face cu masina nici eu nas vrea sa o vanda dar........... se pare ca asta e

Magos 27-07-07 22:36

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
...de data aceasta, decizia e definitiva!!!

Magos 28-07-07 19:09

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 1015133)
iara il vinzi? mai bine imprumutate si termina olteanu :P


:)) nu-l vrei?? :))

valib 28-07-07 20:06

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
il vreau eu...
how much?

andreimorocos 29-07-07 01:52

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
pacat de masina sa speram ca o sa ajunga pe maini bune


All times are GMT +2. The time now is 14:02.

- Copyright 2026 4Tuning