![]() |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
e groasa treaba daca ai ramas cu ea`n mânã ;)
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Cu Maneta!!! :d
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Il vand... :( Il vrea cineva?? :(:rolleyes2 :rolleyes2
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
.... no coment ....
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
...am nevoie de bani ... nevoie serioasa!! !:(
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
vino sa`ti dau eu
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
:)) bani?? :))
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
pune si tu poze si detalii si pretul .... poate o aparea vreunu interesat
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
iara il vinzi? mai bine imprumutate si termina olteanu :P
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
las ma ca mogos stie cel mai bine ce poate face cu masina nici eu nas vrea sa o vanda dar........... se pare ca asta e
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
...de data aceasta, decizia e definitiva!!!
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
:)) nu-l vrei?? :)) |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
il vreau eu...
how much? |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
pacat de masina sa speram ca o sa ajunga pe maini bune
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:02. |
- Copyright 2026 4Tuning