![]() |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Ii rog pe bull si pe razvan86 sa-si arate si ei masiniile aici la sectiunea asta
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Asteptam....dak e ceva de adus kla 4tuning days ...va rog sa ziceti din timp ..bafta mare ;)
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
ma gandeam k poate ne faci si u o surpriza Yobule ...dar...mna ..nu e nimic ..peste 1 an ...2 ..:D numai sa fiti anul asta acolo :D
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Eu unu 100% voi fi acolo cu CD Bucuresti, as fi vrut sa fac o surpriza dar daca oameni nu-mi aduc masina mai repede. De abia pe 20 martie imi ajunge.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Nu conteaza :D noi te vrem si fara :)
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
9 Attachment(s)
Sa fie pe plac lui 87YOB.
Masina este un AUDI A4 tip 8e din 2004. Motor de 2.5 tdi V6 quattro de 132kw adik 180cp. |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
nu uita sa porti centura, pt orice eventualitate, airbagurile nu ai nevoie nici de ele, dar tot le ai acolo pt orice eventualitate nuh ? ;) |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
[QUOTE=maf;1456572]si noi la a ta
pai acuma in mai ma bag la ceva modificari.. Mafule vezi ca pe 1 mai trec prin Falticeni, poate nu esti acasa |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
1 Attachment(s)
Inca o poza cu noul meu bolid si noul meu club
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:08. |
- Copyright 2026 4Tuning