Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Masini si discutii din Vatra Dornei (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/40407-masini-discutii-vatra-dornei.html)

Y O B 17-02-08 17:31

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Ii rog pe bull si pe razvan86 sa-si arate si ei masiniile aici la sectiunea asta

Low_Ridah 18-02-08 15:04

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Asteptam....dak e ceva de adus kla 4tuning days ...va rog sa ziceti din timp ..bafta mare ;)

Y O B 18-02-08 17:02

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by Low_Ridah (Post 1366512)
Asteptam....dak e ceva de adus kla 4tuning days ...va rog sa ziceti din timp ..bafta mare ;)

Ce dracu ma Low, de unde masini de prezentat la 4td, poate anul viitor sau peste 2 ani. Deocamdata nimic

Low_Ridah 19-02-08 01:26

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
ma gandeam k poate ne faci si u o surpriza Yobule ...dar...mna ..nu e nimic ..peste 1 an ...2 ..:D numai sa fiti anul asta acolo :D

Y O B 26-02-08 16:37

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Eu unu 100% voi fi acolo cu CD Bucuresti, as fi vrut sa fac o surpriza dar daca oameni nu-mi aduc masina mai repede. De abia pe 20 martie imi ajunge.

Low_Ridah 29-02-08 13:21

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Nu conteaza :D noi te vrem si fara :)

razvan86 29-03-08 15:41

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
9 Attachment(s)
Sa fie pe plac lui 87YOB.
Masina este un AUDI A4 tip 8e din 2004.
Motor de 2.5 tdi V6 quattro de 132kw adik 180cp.

Y O B 30-03-08 16:45

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by razvan86 (Post 1454094)
Sa fie pe plac lui 87YOB.
Masina este un AUDI A4 tip 8e din 2004.
Motor de 2.5 tdi V6 quattro de 132kw adik 180cp.

asa razvane, vezi ca nu e greu. Asteptam si noi ceva modificari pe la masina ta

maf 30-03-08 21:17

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 1455920)
asa razvane, vezi ca nu e greu. Asteptam si noi ceva modificari pe la masina ta

si noi la a ta

nu uita sa porti centura, pt orice eventualitate, airbagurile nu ai nevoie nici de ele, dar tot le ai acolo pt orice eventualitate nuh ? ;)

Y O B 01-04-08 14:06

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
[QUOTE=maf;1456572]si noi la a ta



pai acuma in mai ma bag la ceva modificari.. Mafule vezi ca pe 1 mai trec prin Falticeni, poate nu esti acasa

Y O B 06-06-08 16:29

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
1 Attachment(s)
Inca o poza cu noul meu bolid si noul meu club


All times are GMT +2. The time now is 04:08.

- Copyright 2026 4Tuning