Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

silviu_fxx 19-06-07 15:59

Re: Masini tari in IASI
 
5 Attachment(s)
Prin Pascani...mai sunt cateva dar la care nu am inca(!) poze: S600 AMG, TT 2007 decapotabil, M5, Z4....

zorro6299 28-06-07 15:56

Re: Masini tari in IASI
 
Marfa..Mazda..super tare..are ceva aparte...din anii mult trecuti...ceva retro cu usa a 3 a..care se deschide cum se deschide....super..e facuta pt "rapiri"//...seara prin centru...insa nik nou adus pe ea..pacat...iar ..Peugeot 206...e de nota 9...nik mai mult...e "lucrata" ..i mi place..serios..dar....sigur ii mai lipseste ceva...vom vedea..... :)

slip 28-06-07 16:33

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by zorro6299 (Post 971567)
Marfa..Mazda..super tare..are ceva aparte...din anii mult trecuti...ceva retro cu usa a 3 a..care se deschide cum se deschide....super..e facuta pt "rapiri"//...seara prin centru...insa nik nou adus pe ea..pacat...iar ..Peugeot 206...e de nota 9...nik mai mult...e "lucrata" ..i mi place..serios..dar....sigur ii mai lipseste ceva...vom vedea..... :)

:D daca tot te-ai apucat sa comentezi masinile ... baga la toate ;)
mai sunt vreo 7 pagini cu masini.. in urmatorii 2 ani de cand au aparut peugeotu si mazda... :D
spor la scris

silviu_fxx 29-06-07 13:32

Re: Masini tari in IASI
 
Are cineva poze recente cu Loganul ala cu numere IS-XX-YUN?...l-am vazut recent in trecere si arata foarte misto...

ZyZ 29-06-07 14:22

Re: Masini tari in IASI
 
Daca vrei sa-l vezi indeaproape...treci pe la intalniri in agronomie ;)

svz-19 30-06-07 19:14

Re: Masini tari in IASI
 
ma daca vrei sa vezi Loganul treci prin Galata si il vezi parcat pe strada PETRU SCHIOPU sau dak am timp am sa ii fac niste poze

slip 01-07-07 01:27

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by svz-19 (Post 974846)
ma daca vrei sa vezi Loganul treci prin Galata si il vezi parcat pe strada PETRU SCHIOPU sau dak am timp am sa ii fac niste poze

te inseli amice ;) nu mai e acolo.. e la alt proprietar... si daca vrei sa il vezi mai aproape si sa il intrebi unde gasesti masina... atunci vino la intalnirea de vineri seara de la ora 9.. si va fi si el acolo in cazul in care se anunta ceva pentru el.. altfel.. nu ma complic..
bafta

cryo 03-07-07 01:16

Re: Masini tari in IASI
 
asa... si ce cauta la "masini tari"? :rolleyes:

GAby645 03-07-07 23:50

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by cryo (Post 978533)
asa... si ce cauta la "masini tari"? :rolleyes:

E de la NFS-MW .... de asta :D

Tim 05-07-07 16:25

Re: Masini tari in IASI
 
...o vinde de juma de an

o facut o adevarat tiganeala cu spoilerele alea :|
nuantele de culoare poate merg dar nu pe logan

Bafta !

vladutzz 05-07-07 18:41

Re: Masini tari in IASI
 
e vanduta`n piatra neamt

cryo 06-07-07 11:49

Re: Masini tari in IASI
 
strange, c-o vad toata ziua prin iasi...

bakal 06-07-07 15:20

Re: Masini tari in IASI
 
haide-ti ma ca asta oricum trebuia sa apara la kitch, nu la masini tari

zorro6299 10-07-07 18:07

Re: Masini tari in IASI
 
...loganul tot logan ramane...poti s al vopsesti si in...tot o masina de c...t ramane..adik scuze..de familie :)))) ..pacat de vopsea...pacat....

"in frane si in femei sa nu ai niciodata incredere"

Sleepy_85 25-07-07 01:31

Re: Masini tari in IASI
 
1 Attachment(s)
Daca tot veni vorba de pontiac firebird asta am vazut-o azi dimineata in fata blocului.Rez e naspa rau ca am facut-o cu zoom digital:sad:


All times are GMT +2. The time now is 14:31.

- Copyright 2026 4Tuning