![]() |
Re: Membrii Dream Squad
Povestea restaurarii complete a unui E30 325i (BEU) o puteti urmari aici: http://forum.ddss.ro/viewtopic.php?t=300
http://img4.uploadhouse.com/fileuplo...c451337f6b.jpg urmeaza si detalii despre transplantul de motor si modificarile aduse asupra acestuia ;) |
Re: Membri Dream Squad
As dori ca reprezentantul Clubului da dea add la : katana.piatraneamt , pentru a tine legatura cu noi asupra evenimentelor , intrunirilor si celorlalte lucruri care tin de lumea masinilor.
ps. La adaugarea id'ului, as dori sa spuna ce club reprezinta. Multumesc , cu stima , VaLeX fondator KATANA TEAM |
Re: Membri Dream Squad
am dat add ;)
|
Re: Membri Dream Squad
Avem de anuntat un nou membru ;) Dar asteptam sa o facem cum trebuie
Intre timp... Ar fi cineva tentat de postere (A3, A2 sau kiar A1) cu masini din DreamSquad (individuale, tot grupul, sau grupuri restranse) ?! |
Re: Membri Dream Squad
vor veni si datele de prezentare ale noului membru asa cum trebuie si vom incerca sa demaram un proiect vis-a-vis de "postere" sau poate ceva in genul si va voi tine la curent ;)
pana atunci, AlecsM @ Titi Aur (in afara concursului) https://i131.photobucket.com/albums/p...022_resize.jpg https://i131.photobucket.com/albums/p...046_resize.jpg https://i131.photobucket.com/albums/p...041_resize.jpg https://i131.photobucket.com/albums/p...042_resize.jpg https://i131.photobucket.com/albums/p...h_SANY0048.jpg |
Re: Membri Dream Squad
3 Attachment(s)
RAndrey & Miker ... |
Re: Membri Dream Squad
Arthur's Golf II GTI G60 mit turbo :twisted: |
Re: Membri Dream Squad
|
Re: Membri Dream Squad
Subaru Impreza WRX STi by Vama Preparazione https://photos1.hi5.com/0068/670/728/AbwiQn670728-02.jpg |
Re: Membri Dream Squad
felicitari baieti ... sincer nu ma pot abtine cand vad asemenea masini ;)
subaru asta o sa-l vedem la legale? ... cam ce performante are ?(daca se poate spune:) ) |
Re: Membri Dream Squad
O sa vin la fel ca si in celelalte cazuri cu toate detaliile tehnice pentru a vedea de ce e "in stare" masina. Proprietarul nu este cel mai mare fan al curselor de drag, dar poate il vom corupe sa faca o mica demonstratie. Se presupune ca e cel putin la fel de "rau" ca celalalt produs al italienilor. Am mers cu masina si intr-adevar e extrem de eficienta.
|
Re: Membri Dream Squad
5 Attachment(s)
mai multe cu miker;)
|
Re: Membri Dream Squad
Super fain facut loganul, de mult nu am mai vazut unu sa arate asa de bine ...cat despre restul masinilor un singur cuvant imi vine in minte : WOW :shock:
Felicitari ! |
Re: Membri Dream Squad
iuresh :)
tre sa-i multumesc lu' TITI pt ca mi-a permis sa intru cu masina pe circuit ...cred k a vazut ca imi curgeau balele :):lol: s-a mai si zgariat masina dar nu regret nimic, a meritat fiecare zgarietura !!! pregatim o surpriza ...speram sa ne iasa ...detalii la momentul potrivit :) ! |
Re: Membri Dream Squad
THE WANTED CARS VA UREAZA:
PASTE FERICIT !!!! MULTA SANATATE SI TO CEA CE VA DORITI ! FIE CA SFANTA ZI DE MAINE SA VA ADUCA CAT MAI MULTE REALIZARI PE PLAN PERSONAT SI AL CLUBULUI TOTODATA ! HRISTOS A INVIAT.............. |
| All times are GMT +2. The time now is 05:18. |
- Copyright 2026 4Tuning