![]() |
Da...chair interesant...si tu ai fost la Arad, asa-i?
inmpreuna cu matizu' furios :)), dar parca fara masina. Am dreptate? |
va rog sa intzelegetzi ,nici un show din lumea asta nu prezinta inainte materialele ce sunt promovate acolo si aratate fie masinii fie femei fie picturii etc , isi pierde tot farmecul. o sa va dau un singur indiciu care va va trezii interesul va fii prezenta una dintre emblemele low ride-ului american .... buick wildcat 1956 masina din care mai sunt 100 de exemplare ........ si alte surprize evident...... daca consideratzi ca merita venitzii daca nu va rog asteptatzii trminarea eventuylui si vor aparea cu sigurantza materialele pe care le doritzii. multumim VANTAGE MEDIA
|
no 10xz :)
una e sa le vezi in fata ochilor , alta e sa le vezi in poze concluzie: we will be there! |
mai avem o mare rugaminte la dumneavoastra , petru cei care vor sa se inscrie online, rog a atasa formularului de inscriere minim 2 poze ale masini cu care doritzi sa participatzii altfel aceste fise nu pot fii loate in considerare . va multumim... vantage media
|
Re:
Quote:
:lol: Si sincer ... nu am auzit vreodata ca organizatorii unor TuningShow-uri de afara sa faca dezvaluiri asupra masinilor care sunt prezentate . Asha pot sa va spun si eu : La prisma vor fi un Nissan Skyline R34 1999 , Mazda RX7 , Toyota Supra 1998 , 4 Hot Rod-uri , etc. Punetzi botul ? :peace: Vom trai si vom vedea. Insa sa se tina cont ca este primul eveniment de acest gen si ca se incearca realizarea lui cat mai bine ! |
nu e primul.....
|
Re:
Quote:
daca era si un hummer cu spining mergeam si eu ... prea multe discutzi s`au ivit p tema acestui show ... de ce suntetzi carcotashi .. io unu sincer abea ashtept sa vad despre ce`i vorba sincer .. si eu unu sunt dispus sa dau 100 de mii .. suntetzi chiar asa scartzari ... ??? in loc sa te duci sa stai long nite ( ptr cei care nu stau acasa ) .. mai bine ai venii cu banii aia isi ai vedea ceva frumos .. p bune ... asta e parerea mea .. io cred k ar trebui respektatzi cei care fac asa ceva .. si sa zicetzi mersii k va ocupatzi timpul .. care si asa trece cu ceva .. macar 1 data de 2 ori mergetzi sa vedetzi ceva frumos .. nu trecetzi prin viatza k ratza prin balta pf frate m`am incins .. n`am mai gadit asa ceva d mult :) |
ANUNT !
Va aducem la cunostinta ca orice suprapunere cu un alt eveniment nu poate fi decat intamplatoare si nu are legatura cu intentile noastre.
Legal Racing a stabilit un program cu 16 etape, iar datele de desfasurare nu vor fi anuntate decat cu o perioada de timp relativ scurta inainte minim 5 zile maxim 30. Va multumim pentru timpul si atentia acordata! |
Daca pentru faza cu biletul te referai la mine , nu ai nimerit-o...stau la 600 de km si aia 100 de mii pt bilet sunt ultima mea grija...
Cat despre masini, sunt doar curios, si am zis mai mult in gluma, ca sunt constient ca nimeni nu arata masinie inainte de concurs....nu ar mai avea nici un farmec :)) oricum o sa fiu acolo...si daca ar fi in acelasi timp si o cursa legala, ar fi frumos...mai ales pentru cei care vin de departe si nu au ocazia sa vada de fiecare data LEGAL RACING, ca aici mai mult avem parte de ilegale...si nici de alea ca iarna e cam riscant (nu ca vara nu ar fi). Una peste alta, se apropie show-ul si de abia astept sa vad...si despre chestia ca e primul din tara, nu e, dar daca ar fi sa vorbim de amploare si mediatizare, se plaseaza clar pe primul loc... Bafta in continuare oranizatorilor si sa ne vedem cu bine!! |
daflyer tu de la 600 de km noi de la 450...dar oricum e departe...ne vom intalni la cluj si pornim coloana mare sa impresionam macar prin cati vom fi...recuperam pe drum pe cei ce mai vin din alte orase dar asta e un subiect pt un alt topic...prezenta noastra la acest eveniment este indispensabila...mai mult decat atat chiar...este vitala...nu e primul eveniment dar e unul mare si este un eveniment...am participat la aproape toate si nu putem sa lipsim la asta...nu conteaza ce spun unii si ce pareri au altii...nu au decat sa nu vina...treaba lor...bafta organizatorilor...pana una alta pe noi ne gasiti prin garaje...si inca ceva...sa mai opreasca cineva robinetul de fulgi ca nu se poate lucra in conditii optime pe masini asa...OPRITI ZAPADA !!!!!...bafta
|
M-am inscris si eu cu batrana acum vreo saptamana dar deocamdata nu mi-a venit nici o cofirmare in mail.Sa vin sa nu vin?Sa mai completez formularul odata sau ce sa fac?Ca din ce tzin eu minte parca la sfarshit scria ca o sa-mi vina o confirmare in mail.Si mi-a venit.........nimic.
Multumesc celui care ma poate lamuri. |
e tarziu ca ora...
lamurim maine... ai trimis poze? daca nu, mai trimite o data |
Mai trimit acum odata.Multumesc pt raspuns.
|
Mesajul a fost trimis.
Veti fi contactat in curand Sper sa le primeshti de data asta.Multumesc inca odata. |
Pai, sfigmo, abnuiesc ca voi tineti legatura cu ceilalti din Oradea...
Cei care au fost la Arad sa se uite, cei care eram cu Sandu venim sigur... eventual sa vorbiti cei care au si masini, ca eu ce a mea nici o sansa...Din grumpul cu care vin eu , adik cei care pleaca vineri noaptea de la Oradea deja suntem vreo 4, 5 masini pline...adik 20 de oameni.mai sunt cei care participa si care am inteles ca pleaca mai devreme.daca face cineva un topic cu traseul si cum ne intalnim sa fim mai multi , ar fi chiar super. Din cate stiu o sa participe la concurs ervin , GAJ'u, Sandu cu bombonica lui, s-ar putea Gabi XOY( inca nu e sigur), calibra ala albastru tunat de evin, RHT daca isi termina de aranjat mertanu (desi cu vremea asta...) In concluzie, sa nu mai scriu mult si prost, cred ca toata lumea ar fi de acord sa ne intalnim pe drum. O sa vb si cu baietii, sa vedem cum facem. Sal :) |
| All times are GMT +2. The time now is 04:57. |
- Copyright 2026 4Tuning