![]() |
da carline a facut bora aia dar mai era o poza cu o bora cu 4 usi si stiu a cui apartine masina nul cunosc personal tot de pe forum de pe alt forum www.audi.speed.com FSF nu stiu la ce teai referit cand ai spus ca eu ii cunosc pe toti :?: adica ce vrei sa spui?????????
|
FSF masina aia neagra am scos-o de pe www.lowrider.pl
altele asa de tari nu am mai vazut pe acolo incearca poate gasesti ceva masinuta aia decapotabila argintie nu e golful ala 4? |
Mai Cataline eu am spus chestia ca pe ceva de bine , sa nu crezi ca am spus-o la misto , OK ?
Sa stii UFO ca am intrat pe site si nu e mai nimic , si ce e cu Golful 4 ca nu am inteles ? |
da ii ok dar nu am inteles ce vrei sa spui....acuma stiu.. :?
|
pe una din paginile astea este o poza cu ceva masina argintie si masina ii vw golf 4 (aia ce are usi ce se deschid in sus )poza ii aici in \"masina mea\"
cu vreo doua pagini in urma.o arata din spate .o sa pun poza cu masina din fata |
pardon ii in pagina 7 de la masinile viselor noastre
poza ii pusa de dracula |
Ok mai Cataline bine ca ne-am inteles cumva , nu ?
UFO: pune poza si daca ai ceva Mercedesuri........ |
trebuie sa le caut ca is pe ceva cduri
am si un golf 1 tare de tot |
acuma mai ceva din domeniu meu :-)
http://www.termpro.com/dbdrag/memberalbum/478b3.jpg http://www.termpro.com/dbdrag/memberalbum/478b7.jpg 10 Woofer, 40 Statii si: 100.000 Watts RMS :twisted: |
10.000W per difuzor adica ? Nu cumva ai gresit vreun 0 pe acolo? Nu de alta dar am vazut ceva de la un concurs din Germania si pe la 2400W se vedea cum se misca parbrizul din chedere ...
|
:shock: :shock: :shock: incredibil :lol:
|
nu, nu am gresit cu nici un 0, doar daca au gresit baieti de la termpro, posibil.
aici sunt rezultatele de la concurs cu date. http://www.termpro.com/asp/competito...petitor_ID=478 sa scos 176.2 dB !! cu instalatia asta :twisted: si stiu, si eu cu 1600W se misca si usile de pe masina, dar mai parbrizu dar aici ii vorba de treaba serioasa la concurs. dar de obicei baga putere imensa in woofer, mult mai mult decat se recomanda, dar maxim pt catev secunde ! ei asta lam gasit la repezeala, sunt instalati mai imense ca astea. http://www.termpro.com/dbdrag/photos...M18311P10C.jpg http://www.termpro.com/dbdrag/photos...1M9591P35C.jpg si aici cine a facut 2002 recordul mondial cu 177.7 dB http://www.termpro.com/dbdrag/photos...1M5449P83C.jpg http://www.termpro.com/dbdrag/photos...1M5449P84C.jpg din pacate nu sunt mai multe poze ca nu au dat voie sa se facca poze la interior. acuma putine informati despre campionatul mondial ! 64.000 Watts RMS 16 Woofer 64 Statii :twisted: din pacate nu mai am toate datele in cap, dar in vreo 56 de baterii, 350kg de schine pt curent. masina are peste 4T :-) |
dracula am probleme vreau sa ma inregistrez la tine pe site si nu reusesc ori sunt eu prea prost :cry: :cry:
|
Deci tot ce pot zice e :
:shock: :shock: :shock: incredibil, nu imi inchipuiam ca exista asa ceva. |
Asa ceva nu e recomandat sa incercati cind sinteti singuri acasa !!!!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:43. |
- Copyright 2026 4Tuning