Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

catalin rs4 03-02-04 18:57

da carline a facut bora aia dar mai era o poza cu o bora cu 4 usi si stiu a cui apartine masina nul cunosc personal tot de pe forum de pe alt forum www.audi.speed.com FSF nu stiu la ce teai referit cand ai spus ca eu ii cunosc pe toti :?: adica ce vrei sa spui?????????

cj82ufo 03-02-04 20:04

FSF masina aia neagra am scos-o de pe www.lowrider.pl
altele asa de tari nu am mai vazut pe acolo
incearca poate gasesti ceva
masinuta aia decapotabila argintie nu e golful ala 4?

FSF 03-02-04 21:27

Mai Cataline eu am spus chestia ca pe ceva de bine , sa nu crezi ca am spus-o la misto , OK ?
Sa stii UFO ca am intrat pe site si nu e mai nimic , si ce e cu Golful 4 ca nu am inteles ?

catalin rs4 03-02-04 22:53

da ii ok dar nu am inteles ce vrei sa spui....acuma stiu.. :?

cj82ufo 03-02-04 23:47

pe una din paginile astea este o poza cu ceva masina argintie si masina ii vw golf 4 (aia ce are usi ce se deschid in sus )poza ii aici in \"masina mea\"
cu vreo doua pagini in urma.o arata din spate .o sa pun poza cu masina din fata

cj82ufo 03-02-04 23:50

pardon ii in pagina 7 de la masinile viselor noastre
poza ii pusa de dracula

FSF 03-02-04 23:50

Ok mai Cataline bine ca ne-am inteles cumva , nu ?
UFO: pune poza si daca ai ceva Mercedesuri........

cj82ufo 03-02-04 23:54

trebuie sa le caut ca is pe ceva cduri
am si un golf 1 tare de tot

dracula 03-02-04 23:54

acuma mai ceva din domeniu meu :-)

http://www.termpro.com/dbdrag/memberalbum/478b3.jpg
http://www.termpro.com/dbdrag/memberalbum/478b7.jpg

10 Woofer, 40 Statii
si: 100.000 Watts RMS :twisted:

GSi 03-02-04 23:58

10.000W per difuzor adica ? Nu cumva ai gresit vreun 0 pe acolo? Nu de alta dar am vazut ceva de la un concurs din Germania si pe la 2400W se vedea cum se misca parbrizul din chedere ...

catalin rs4 04-02-04 00:01

:shock: :shock: :shock: incredibil :lol:

dracula 04-02-04 00:23

nu, nu am gresit cu nici un 0, doar daca au gresit baieti de la termpro, posibil.

aici sunt rezultatele de la concurs cu date.
http://www.termpro.com/asp/competito...petitor_ID=478

sa scos 176.2 dB !! cu instalatia asta :twisted:

si stiu, si eu cu 1600W se misca si usile de pe masina, dar mai parbrizu dar aici ii vorba de treaba serioasa la concurs. dar de obicei baga putere imensa in woofer, mult mai mult decat se recomanda, dar maxim pt catev secunde !
ei asta lam gasit la repezeala, sunt instalati mai imense ca astea.

http://www.termpro.com/dbdrag/photos...M18311P10C.jpg
http://www.termpro.com/dbdrag/photos...1M9591P35C.jpg

si aici cine a facut 2002 recordul mondial cu 177.7 dB

http://www.termpro.com/dbdrag/photos...1M5449P83C.jpg
http://www.termpro.com/dbdrag/photos...1M5449P84C.jpg

din pacate nu sunt mai multe poze ca nu au dat voie sa se facca poze la interior.

acuma putine informati despre campionatul mondial !

64.000 Watts RMS
16 Woofer
64 Statii :twisted:
din pacate nu mai am toate datele in cap, dar in vreo 56 de baterii, 350kg de schine pt curent.
masina are peste 4T :-)

catalin rs4 04-02-04 00:28

dracula am probleme vreau sa ma inregistrez la tine pe site si nu reusesc ori sunt eu prea prost :cry: :cry:

GSi 04-02-04 00:29

Deci tot ce pot zice e :


:shock: :shock: :shock:


incredibil, nu imi inchipuiam ca exista asa ceva.

FSF 04-02-04 00:31

Asa ceva nu e recomandat sa incercati cind sinteti singuri acasa !!!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 03:43.

- Copyright 2026 4Tuning