Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Burn On Event la Tuning Show 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36586-burn-on-event-tuning-show-2007-a.html)

RAZvan15 31-03-07 21:41

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
felicitari organizatorilor si participantilor ... de data asta chiar se poate spune " cel mai tare show de pana acum "
La mai mare ..
pakt de Maroo ... dar bn k nu e grav .. tot raul spre bine ;)

DVDValy 31-03-07 21:43

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
respect dm florica pt organizarea acestui show ;)

ionutz_ubh 31-03-07 21:43

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
supertare show-ul...organizarea a fost si ea la inaltime fara incidente...iar hai-ul si cu msk-ul au facut supershow,bv si tineti-o tot asa in continuare si asteptam alte evenimente de genul cat mai curand....;)

F_L_R 31-03-07 21:45

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
-Intrati pe mesul meu daca vreiti filmul cu Maroo.....de pe telefon filmat. Aici nu-l pot urca.

Slim29 31-03-07 21:45

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Razvan_Still (Post 827023)
felicitari organizatorilor si participantilor ... de data asta chiar se poate spune " cel mai tare show de pana acum "
La mai mare ..
pakt de Maroo ... dar bn k nu e grav .. tot raul spre bine ;)

lasa ca masina se repara , bine ca nu ai patit tu ceva [ sanatate pe primu loc] .. ft frumos show-ul ...oricum HAI the king :D .. ft frumos si RIP-ul ... felicitari participantilor!

AlecsM 31-03-07 21:47

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
bravo anonymous si nsl !!!

B_84_RIP 31-03-07 21:50

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by AlecsM (Post 827039)
bravo anonymous si nsl !!!

Multumim.......si tu ai ridicat clubul vostru care abea s-a infintat.....LA MULTI ANI

TOBA^ 31-03-07 21:54

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
FELICITARI PARTICIPANTILOR...!!!! se mai pot face si evenimente frumoase si fara incidente ...conteaza foarte mult si participantii...asta inseamna sa nu poata sa intre cine vrea ... au fost oameni care au fost refuzati!!!!
multumesc in numele ANONYMOUS motorsport si NSL ROMANIA domnului SANDU SEBASTIAN,pt ajutorul dat...vreau sa mai multumesc publicului care a fost la inaltime astazi...

tng 31-03-07 21:54

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Felicitari si din partea mea atat organizatorilor cat si participantilor !

B|shOp-VR6 31-03-07 21:54

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Sa cante muzicaaa!!! Sper sa dau de soferul din Taxi sa ma aduca repede acolo pana nu consumati tot.. :D :D :D

DeZaXaT 31-03-07 21:55

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Respekt pentru omul care a dat totul de la masina sa , pace omule . Felicitari lui HAI`u :D e piesa omu` ;) si felicitari tuturor celorlalti concurenti precum si organizatorilor...sa speram ka la anu` o sa fie mult mai mare ;)

TOBA^ 31-03-07 22:00

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Am uitat sa il felicit pe ALEX ,este prima masina care face show din clubul DREAM SQUAD(este si prima zi de cand au facut lansarea...avem timp sa le vedem si pe cele care stau acum ...:D)
LA MULTI ANI DREAM SQUAD!!!!!!!

Rebel_Boy 31-03-07 22:01

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by B|shOp-VR6 (Post 827055)
Sa cante muzicaaa!!! Sper sa dau de soferul din Taxi sa ma aduca repede acolo pana nu consumati tot.. :D :D :D

Sa aveti pofta ... sau cum so spune .. sa va curga lin pe gatlej :lol: ...

solo24 31-03-07 22:02

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
si felicitari pt raz care a alergat toata hala de metro pt a aduce tubu ala mare,care cred eu ca a salvat masina

Johnny Zov 31-03-07 22:10

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
super tare!!!asa mai da,hai frate odata si cu filmuletele ca dorim sa revedem:D


All times are GMT +2. The time now is 00:47.

- Copyright 2026 4Tuning