Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Alte hobby-uri in afara de masini (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/360-hobby-uri-afara-masini.html)

EvLSant0S 01-02-04 10:10

fuck,this shit is wack, hmm cata imi dai si mie id`ul tau de la messenger sau e ok daca-l inreb pe cristi? peace

EvLSant0S 01-02-04 10:12

da mai augustine am 15 ani si o luna :P azi am implinit-o :) de ce intrebi? :wink:

catalin rs4 01-02-04 13:21

:lol: :lol: :lol: :lol: katalinrs4 :lol:

Herk 01-02-04 13:22

:LOL: lolololololol :D :D :D :o

aicad 01-02-04 15:53

catalin abia astept ;)

catalin rs4 01-02-04 17:23

:lol: :lol: :lol: he he he si eu :wink:

bogdan 02-02-04 12:51

mai nou dupa ce mi-am rupt cateva oase :cry: mi-am descoperit un nou hobby ,i-mi place sa ma dau cu placa iar acum vreu sa-mi cumpar una aveti vreounul de vanzare? :D

EvLSant0S 02-02-04 15:58

nu nu avem...apucate ma de break e mult mai frumos/spectaculos si nu tre sa dai 5-6 milioane cum dai ptr placa + ca iti faci corp adevarat ...:P aaa si intr-o discoteca dai 5 airtackuri(o schema in breakdance) si pleci cu 5 femei de acolo:))) pe bune:) cati ani ai bogdane?

bogdan 02-02-04 16:05

sunt un tip mult prea comod sa ma apuc de astfel de activitati iar de femei nu prea mai am nevoie ca o am pe a mea

bogdan 02-02-04 16:05

doar 24

mpa 02-02-04 16:06

Hai facem un trabant snowmobil!!!!

bogdan 02-02-04 16:08

nu este bun ca ingheata cartonul si se sparge repede

mpa 02-02-04 16:15

Crezi ca vorbeam serios nu!!!??? LOL
Io unu nu cred ca se sparge dupa ce am vazut pozza aia cu trebantu inghetat

bogdan 02-02-04 16:20

eu as fi vrut sa-l vad cant se dezgheata ,sa vad daca bagi mina prin plafon

mpa 02-02-04 16:25

Nu cred!!!!
Stii ce trbant misto am vazut: Ala din pisica alba, pisica neagra!!!


All times are GMT +2. The time now is 11:08.

- Copyright 2026 4Tuning