![]() |
fuck,this shit is wack, hmm cata imi dai si mie id`ul tau de la messenger sau e ok daca-l inreb pe cristi? peace
|
da mai augustine am 15 ani si o luna :P azi am implinit-o :) de ce intrebi? :wink:
|
:lol: :lol: :lol: :lol: katalinrs4 :lol:
|
:LOL: lolololololol :D :D :D :o
|
catalin abia astept ;)
|
:lol: :lol: :lol: he he he si eu :wink:
|
mai nou dupa ce mi-am rupt cateva oase :cry: mi-am descoperit un nou hobby ,i-mi place sa ma dau cu placa iar acum vreu sa-mi cumpar una aveti vreounul de vanzare? :D
|
nu nu avem...apucate ma de break e mult mai frumos/spectaculos si nu tre sa dai 5-6 milioane cum dai ptr placa + ca iti faci corp adevarat ...:P aaa si intr-o discoteca dai 5 airtackuri(o schema in breakdance) si pleci cu 5 femei de acolo:))) pe bune:) cati ani ai bogdane?
|
sunt un tip mult prea comod sa ma apuc de astfel de activitati iar de femei nu prea mai am nevoie ca o am pe a mea
|
doar 24
|
Hai facem un trabant snowmobil!!!!
|
nu este bun ca ingheata cartonul si se sparge repede
|
Crezi ca vorbeam serios nu!!!??? LOL
Io unu nu cred ca se sparge dupa ce am vazut pozza aia cu trebantu inghetat |
eu as fi vrut sa-l vad cant se dezgheata ,sa vad daca bagi mina prin plafon
|
Nu cred!!!!
Stii ce trbant misto am vazut: Ala din pisica alba, pisica neagra!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 11:08. |
- Copyright 2026 4Tuning