Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale moto (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto.html)
-   -   Poze cu accidente :( (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto/349-poze-accidente.html)

mpa 26-01-04 06:40

OFFTOPIC!!!
Si eu aud voci una rea si una malefica!!!

catalin rs4 26-01-04 13:57

sa mor daca am inteles ce vrei sa spui :lol:

b99sha 27-01-04 03:00

Lasa-l k e POSEDAT. Vrei un preot? :lol: :lol: :lol:
Am auzit k daca ti-o trage un preot nu mai auzi \"voci\" si alte alea...ce zici, ma interesez?? :lol:

cj82ufo 10-02-04 22:17

am mai vazut o imagine asemanatoare langa cluj
un tico a intors pe sosea si a venit kawasaki ninja sageata si a intrat in el
restul v-il imaginati........in tico erau 5 persoane

catalin rs4 10-02-04 22:57

:? :? serios?? cea patit ala de pe motor??

b99sha 11-02-04 03:02

Nimic - acum e in Rai.

cj82ufo 11-02-04 11:25

ala de pe motocicleta nu a simtit nimic cred da nu a scapat nici el
la noi in cluj au fost o gasca de cativa cu ninja .super,se intalneau la un club ,plecau toti si faceau curse pe turda-cluj.pana......au cazut vreo doi ,parca unul a murit .sa vedeti cum au fost vandute motoarele
am un prieten care a cazut la 120 maxim parca.vai de el cum arata ca a cazut si nu avea echipament de protectie .nu are rost sa vb ca era ros pana la oase.acuma are un fel de scoarta in locurile alea
doamne fereste
alt prieten l-au trezit de vreo doua ori cu electro-socuri
asa ca aveti grija

catalin rs4 11-02-04 17:13

mda..naspa de tot stiu si eu pe multi asa care se joaca ..merge fara casca fara costu...fiecare trebuie sa stie pt el ce face..dar cu motorul nui ca si cu masina odata trebuie sa gresesti siteai dus....pe apa sambatei...

X-Ray-Eyes 23-02-04 02:23

Decat sa mor pe 2 rotzi si sa ma fac piure sau pasta de mici , mai bine pe 4 si macar stiu ca sunt bagat in conserva ...nu ?
Ca sa nu imi spunetzi ca esti mai sigur pe motor decat in masina ...

cj82ufo 23-02-04 23:59

x ray daca cineva isi cumpara motor ,isi ia optional si sicriu looool :lol: :lol: :lol:

X-Ray-Eyes 24-02-04 01:57

1 Attachment(s)
Decat sa inghit 1000 de muste, tzantzari si ganganii la 200-300-km/h sau sa inghetze ***ul in mine de frig si sa mi se faca mucii hatzuri , mai bine stau frunos la mine in masinutza , la caldurica , sau racoare vara , si nu am probleme nici cu barzaunii ...
:lol:

ESPinoza 24-02-04 20:56

:lol: :lol: :lol: :lol: ce faza.. nici mie nu`mi plac asa mult motocicleta.. pt mine sunt prea periculoase :) si decat sa ma doara spatele de la atata stat intins si sa ma mai traga si curentu mai bine in mashina :) dar mi`ar place un motor asa sa ma joc prin oras cu el

bobbyadr 04-03-04 09:21

nu prea aveti curaj,asta e....

catalin rs4 04-03-04 12:36

pana o sa o pateasca pe cpielea lor nu o sa se linisteasca nimeni..iti zic eu...cel putin aia inconstienti..

bobbyadr 04-03-04 13:40

explicatia este viteza
IAR EX. ESTE AVIZ AMATORILOR DE FIGURI TIPICE INCEPATORILOR SI NU NUMAI
:!: :!: :!:
PS: AM VAZUT DESTUI\"PRICEPUTI\" PE ACEST SAIT


All times are GMT +2. The time now is 23:18.

- Copyright 2026 4Tuning