Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Din ce castigati voi bani ????? (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/3415-castigati-bani.html)

needBrain 28-09-05 22:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
Poate pentru unii li s-o parea injositor...

Da' eu lucrez la Mc Donalds Obor ;)... fac mai de toate...: curatenie, bucatarie, servire. ;)

pai u esti bun pe langa casa omului

Mustang 29-09-05 13:40

da' sunt al dreacu de scump :D

needBrain 01-10-05 01:23

mare norocoasa o sa fie nevasta-ta :lol:

Ju!ceD 01-01-06 21:26

eu
 
eu sun baiatu cu apa lu shumacher .... imi da 10$ pe bula de la apa mineeala :D

Gabi 02-01-06 00:21

Topic closed! Nu creati altu', ca pe ala nu-l mai inchid, ci il sterg direct! :)


All times are GMT +2. The time now is 17:22.

- Copyright 2026 4Tuning