![]() |
Re:
Quote:
|
da' sunt al dreacu de scump :D
|
mare norocoasa o sa fie nevasta-ta :lol:
|
eu
eu sun baiatu cu apa lu shumacher .... imi da 10$ pe bula de la apa mineeala :D
|
Topic closed! Nu creati altu', ca pe ala nu-l mai inchid, ci il sterg direct! :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:22. |
- Copyright 2026 4Tuning