Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

Eugen_TL 07-08-07 15:12

Re: Masini vazute in Tulcea
 
in ultimele zile am vazut cateva masinute tunate frumos in tulcea! noul leon cu kit je design(daca nu ma insel) alb ! apoi un focus coupe nou rosu pachet sport cu un sound superb rosu , un focus modelul anterior alb modificat la fel cu un sound misto,tt-ul de la anonymous(w12 care vrea sa para),S nou nush ce pachet alb plafon sticla prea adevarat,jante,hummer h2 modificat grav... cred ca am omis cateva

Bogyciu 08-08-07 20:56

Re: Masini vazute in Tulcea
 
4 Attachment(s)
Hai sa pun si poze, sa sti lumea despre ce vorbim...


Probabil TT-ul si Focusul alb sunt cele de care zici tu, Audi-ul rosu imi place mie la nebunie iar Bravo arata foarte bine LIVE!!!

Nota moderator : Am sters posturile OT , nu le-am mai mutat la Discutii deoarece am considerat ca problema a fost elucidata . V-as ruga sa incercam sa pastram aceste topicuri cat mai curate , si sa discutam ce e de discutat pe topicul creat special pentru asta . Va multumesc

vlad_Mafiotu 09-08-07 15:41

Re: Masini vazute in Tulcea
 
frumos focusul :D

Cosmin255 09-08-07 19:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
A vazut cineva Fordul Focus Mk2 roshu in 3 ushi cu un pachet frumos pe el?

Bogyciu 09-08-07 19:44

Re: Masini vazute in Tulcea
 
2 Attachment(s)
Eu l-am vazut, nu cred ca e ceva aftermarket, doar o editie limitata la Focus, parerea mea... Azi am prins mai clar Focusul gri, nu prea imi place capota si stickerele de pe parbriz...

Cosmin255 09-08-07 20:23

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Masina per total arata ok , nu imi place eleronul.
Focusul ala rosu probabil are pachetul Jeans Edition pe el...

Eugen_TL 09-08-07 20:46

Re: Masini vazute in Tulcea
 
eu stiam ca jeans edition e albastru..numai albastru ! pachetu separat nu cred ca l-au avut ! DECAT pe masina acum draq stie frumoasa rau

Cosmin255 10-08-07 13:54

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Poate in alte tari vine si pe alte culori:)....dupa trendul de la Milano:)

marin_m_alex 13-08-07 17:44

Re: Masini vazute in Tulcea
 
acum 3 zile am vazut un Audi S8 bej langa Banca Carpatica iar azi inca un S8 negru si un Lamborghini gallardo galben cu pachet hamman..superbe toate masinile..moama ce fel se auzea motoru la lambo;:shock: cea mai misto muzica pt mne:lol:

Laur 13-08-07 18:44

Re: Masini vazute in Tulcea
 
2 Attachment(s)
In sfarsit s-a imbogatit si Tulcea cu o super masina in adevaratul sens al cuvantului!!

Un LAMBORGHINI GALARDO galben.

Si pentru ca tot suntem pe un site de tuning...masina este preparata de HAMMAN: "doar" 650cp la motorul imens v10 (550 cp in varianta 'de serie'),eleron race negru,praguri negre si jante pe 19' cu cauciucuri 235/35/19 fata si 245/35/19 spate,tot negre.Franele sunt binenteles in varianta race cu 6 pistoane/etrier si...abia incap in jantele de 19'.Iar pentru ca GLARDO este dezvoltata in colaborare cu AUDI,dispune de sistemul quattro de la celebra firma germana.Si la interior sunt multe elemente AUDI STYLE.

Superfericitul proprietar este Mihai Munteanu, patronul clubului MGM,pe care unii poate il cunosc...Si daca nu ne face o tura cu masina macar sa ne incante cu sunetul motorului din cand in cand ca merita

vlad_Mafiotu 13-08-07 19:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
asta da masina 650 de cai omg

Cosmin255 13-08-07 19:22

Re: Masini vazute in Tulcea
 
stiam ca urmeaza sa ii vina Lambo , sa o stapaneasca sanatos , felicitarile mele

Eugen_TL 13-08-07 20:07

Re: Masini vazute in Tulcea
 
tocmai bine cand s-a asfaltat si isacciei :) acum bv lui ... asteptam poze mai clare din mai multe unghiuri... din aceste 2 poze nush dar parca nu-mi place deloc eleronu..da ca nuca in perete(are forme rotunjite) - iar masina are liniile drepte .. in fine ... motorul face totul :)

mikafly 15-08-07 12:07

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Mda...no comment...ce noroc au unii...pacat de masina..pardon...de eleron

Bogyciu 15-08-07 14:50

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Stai linistit, va veni si vremea noastra...:D Ce sa zic, mult prea tare, da atat, acu sa fie sofer si sa stie sa o conduca, sa nu o tranteasca de vre-un stalp sau orice altceva... Astept sa o vad si "live", nu o inchiriaza cu tura???:D


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning