Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

Eugen_TL 09-03-07 23:48

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
faza e urmatoarea: dau bine pe masina am vazut ! dar locul lor e la BMW ! sunt specifice bmwurile..daca avea un bmw urs de ex si ii punea era alta chestie ! dar acum angel au ajuns sa se vanda si in bazar deci ...nush asta e parerea mea ! daca i-ar fi pus si kit de M pe golf dupa mine era aceeasi chestie ..nu au ce cauta adica!

raza 09-03-07 23:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
10q...de aceeashi parere! :)

mikafly 10-03-07 03:06

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by raza (Post 790162)
10q...de aceeashi parere! :)

Al dreq Razvanele......ai userul de 3 ore...si ai facut o gramada de posturi....vorbaretzule....ce mai stii de Inferioara?.....looool

mishaRS 10-03-07 14:18

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
baieti stie cineva daca pot sa intaresc si eu niste amortizoare si arcuri la noi in oras ???

raza 10-03-07 16:29

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Robert (inferioara) e cu mine acuma :) Nu s kiar vorbaretz dar aveam nishte kestii de impartashit.... imi apasau pe suflet :)

mikafly 10-03-07 18:30

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by raza (Post 790852)
Robert (inferioara) e cu mine acuma :) Nu s kiar vorbaretz dar aveam nishte kestii de impartashit.... imi apasau pe suflet :)

Loool...te apasau......ce poetic.....

mikafly 10-03-07 20:08

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Nu iese nimeni in seara asta la zone?....eu unu ies la suc cu pretena...si dau si o zona....poate ne vedem prin oras....mai stam la o vorba.....

raza 10-03-07 23:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Nu in seara asta. Poate altadata. Ne intalnim totzi cand s o incalzi? Poate ne shi tragem...;)

Eugen_TL 10-03-07 23:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
in F||nd =)))))

girafa 12-03-07 15:37

salut baieti

sunt nou pe aici

laur ma numesc am un vw passat si am vazut ca a aparut tulcea la comunitati si am zis sa ma bag si eu dar inca nu stiu care este treaba poate imi explicati si mie care cum sta reaba

raza 12-03-07 15:42

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by girafa (Post 793997)
salut baieti

Hai noroc! O prezentare...ceva?

raza 12-03-07 15:48

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by girafa (Post 794015)
laur ma numesc am un vw passat si am vazut ca a aparut tulcea la comunitati si am zis sa ma bag si eu dar inca nu stiu care este treaba poate imi explicati si mie care cum sta reaba

Pai cum sa stea. Destul de bine. Daca ai nishte poze cu mashina intra shi u la thread ul Mashina ta shi uploaduieshte le. Ne intereseaza shi detalii despre ea daca vrei sa le impartasheshti cu noi :)

mikafly 12-03-07 15:48

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pai cum sa stea treaba.....mai schimbam si noi o impresie..o vorba.....

Eugen_TL 12-03-07 15:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
salut bine ai venit ! pai acum depinde ce ai vrea sa stii ! este un forum unde poti afla multe chestii ...un prilej de a discuta cu toti din tara pasionati de masini motoare tuning tot ce tine de acest domeniu ! sunt niste reguli ce trebuiesc respectate: atentie la limbaj,la ce scrii,scopul pt care scrii nu doar sa faci un numar de posturi mari ..... asa acum fiecare SECTIUNE are mai multe subiecte (subsectiuni,) cum vrei tu sa le spui...la fiecare se vb altceva... cam asta este in mare parte...ai nelamuriri ! da-mi un pm( private msg)--dai clic pe nickul meu si te descuri mai departe... incerci vezi si tu :)

mikafly 12-03-07 15:52

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 794026)
salut bine ai venit ! pai acum depinde ce ai vrea sa stii ! este un forum unde poti afla multe chestii ...un prilej de a discuta cu toti din tara pasionati de masini motoare tuning tot ce tine de acest domeniu ! sunt niste reguli ce trebuiesc respectate: atentie la limbaj,la ce scrii,scopul pt care scrii nu doar sa faci un numar de posturi mari ..... asa acum fiecare SECTIUNE are mai multe subiecte (subsectiuni,) cum vrei tu sa le spui...la fiecare se vb altceva... cam asta este in mare parte...ai nelamuriri ! da-mi un pm( private msg)--dai clic pe nickul meu si te descuri mai departe... incerci vezi si tu :)

Hooooo!!!!!.....stopp....cred ca sa prin omul..........


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning