![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
faza e urmatoarea: dau bine pe masina am vazut ! dar locul lor e la BMW ! sunt specifice bmwurile..daca avea un bmw urs de ex si ii punea era alta chestie ! dar acum angel au ajuns sa se vanda si in bazar deci ...nush asta e parerea mea ! daca i-ar fi pus si kit de M pe golf dupa mine era aceeasi chestie ..nu au ce cauta adica!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
10q...de aceeashi parere! :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
baieti stie cineva daca pot sa intaresc si eu niste amortizoare si arcuri la noi in oras ???
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Robert (inferioara) e cu mine acuma :) Nu s kiar vorbaretz dar aveam nishte kestii de impartashit.... imi apasau pe suflet :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Nu iese nimeni in seara asta la zone?....eu unu ies la suc cu pretena...si dau si o zona....poate ne vedem prin oras....mai stam la o vorba.....
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Nu in seara asta. Poate altadata. Ne intalnim totzi cand s o incalzi? Poate ne shi tragem...;)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
in F||nd =)))))
|
salut baieti
sunt nou pe aici laur ma numesc am un vw passat si am vazut ca a aparut tulcea la comunitati si am zis sa ma bag si eu dar inca nu stiu care este treaba poate imi explicati si mie care cum sta reaba |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
pai cum sa stea treaba.....mai schimbam si noi o impresie..o vorba.....
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
salut bine ai venit ! pai acum depinde ce ai vrea sa stii ! este un forum unde poti afla multe chestii ...un prilej de a discuta cu toti din tara pasionati de masini motoare tuning tot ce tine de acest domeniu ! sunt niste reguli ce trebuiesc respectate: atentie la limbaj,la ce scrii,scopul pt care scrii nu doar sa faci un numar de posturi mari ..... asa acum fiecare SECTIUNE are mai multe subiecte (subsectiuni,) cum vrei tu sa le spui...la fiecare se vb altceva... cam asta este in mare parte...ai nelamuriri ! da-mi un pm( private msg)--dai clic pe nickul meu si te descuri mai departe... incerci vezi si tu :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:39. |
- Copyright 2026 4Tuning