![]() |
Re: Un Cielo
mult mai bine fara prelungiri;scapa si de capace si e altceva
|
Re: Un Cielo
salutare barosane..:D.ti-am urmarit topicul,si e foarte interesant ,am vazut toata evolutia masinii tale...:o
sa o tii tot asa si bafta la condus..:D |
Re: Un Cielo
New upgrade : Folie omologata.Revin cu poze !
|
Re: Un Cielo
frumoasa masina..
vreau si eu grila ca aia. de unde ai luat`o?sau cum ai facut`o? |
Re: Un Cielo
5 Attachment(s)
Grila e super simplu de facut.O tai pe cea veche,pui plasa.Dupa cum am spus o noua portie de poze.
|
Re: Un Cielo
de cine e omologata folia? ca de RAR in nici un caz
|
Re: Un Cielo
Folia am comandat-o pe net.Am acte la ea,timbre,tot ce imi trebuie sa imi pastrez certificatu-n buzunar.
|
Re: Un Cielo
Cat si de unde ?:D Daca esti amabil .
|
Re: Un Cielo
Quote:
|
Re: Un Cielo
6 Attachment(s)
New upgrade:
-turbo electric -angel eyes -pleoape(multam DUN !) -Suspensie sport(nemontata deocamdata) -Scaune sport -Voltmetru |
Re: Un Cielo
Felicitari pt achizitii!:lol:
mai ales scaunele.. sunt bine profilate si arata foarte bine! de la ce masina sunt? (vectra, calibra, etc..) s-au potrivit la fix? |
Re: Un Cielo
Super elegante scaunele !
|
Re: Un Cielo
felicitari.....foarte frumoase scaunele
poate ne lamuresti si pe noi ce e cu turbo electric....daca se simpte ceva... |
Re: Un Cielo
vreau si eu detalii despre scaune
|
Re: Un Cielo
In primu rand multumesc aprecierilor! Pai scaunele sunt de pe Alfa Romeo 156 (parca).La montare a trebuit sa sudez vechile sine pentru ca nu au acelas sistem de prindere.Turbo electric este pur si simplu......sunet + estetic.Eu unu nu am simtit o mare diferenta, am impresia ca ar urca mai rapid in ture.
New upgrade: -Toba sport Soon poze :D |
| All times are GMT +2. The time now is 12:51. |
- Copyright 2026 4Tuning