Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Cielo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/33023-cielo.html)

catarsis 06-07-08 20:49

Re: Un Cielo
 
mult mai bine fara prelungiri;scapa si de capace si e altceva

BYGyorgy 07-07-08 22:54

Re: Un Cielo
 
salutare barosane..:D.ti-am urmarit topicul,si e foarte interesant ,am vazut toata evolutia masinii tale...:o
sa o tii tot asa si bafta la condus..:D

Fast_wheels 25-07-08 12:07

Re: Un Cielo
 
New upgrade : Folie omologata.Revin cu poze !

Im2good4U 25-07-08 17:48

Re: Un Cielo
 
frumoasa masina..
vreau si eu grila ca aia.
de unde ai luat`o?sau cum ai facut`o?

Fast_wheels 29-10-08 15:57

Re: Un Cielo
 
5 Attachment(s)
Grila e super simplu de facut.O tai pe cea veche,pui plasa.Dupa cum am spus o noua portie de poze.

tud. 10-11-08 22:38

Re: Un Cielo
 
de cine e omologata folia? ca de RAR in nici un caz

Fast_wheels 12-11-08 13:36

Re: Un Cielo
 
Folia am comandat-o pe net.Am acte la ea,timbre,tot ce imi trebuie sa imi pastrez certificatu-n buzunar.

BGD_NNE 13-11-08 22:07

Re: Un Cielo
 
Cat si de unde ?:D Daca esti amabil .

Fast_wheels 15-11-08 08:45

Re: Un Cielo
 
Quote:

Originally Posted by BGD_NNE (Post 1862595)
Cat si de unde ?:D Daca esti amabil .

Ai pm.

Fast_wheels 11-12-08 21:44

Re: Un Cielo
 
6 Attachment(s)
New upgrade:
-turbo electric
-angel eyes
-pleoape(multam DUN !)
-Suspensie sport(nemontata deocamdata)
-Scaune sport
-Voltmetru

RD-Woo 12-12-08 07:42

Re: Un Cielo
 
Felicitari pt achizitii!:lol:
mai ales scaunele.. sunt bine profilate si arata foarte bine!
de la ce masina sunt? (vectra, calibra, etc..) s-au potrivit la fix?

Esperache 12-12-08 09:39

Re: Un Cielo
 
Super elegante scaunele !

dun3_g 12-12-08 11:40

Re: Un Cielo
 
felicitari.....foarte frumoase scaunele
poate ne lamuresti si pe noi ce e cu turbo electric....daca se simpte ceva...

D o n n 12-12-08 12:50

Re: Un Cielo
 
vreau si eu detalii despre scaune

Fast_wheels 12-12-08 14:30

Re: Un Cielo
 
In primu rand multumesc aprecierilor! Pai scaunele sunt de pe Alfa Romeo 156 (parca).La montare a trebuit sa sudez vechile sine pentru ca nu au acelas sistem de prindere.Turbo electric este pur si simplu......sunet + estetic.Eu unu nu am simtit o mare diferenta, am impresia ca ar urca mai rapid in ture.
New upgrade:
-Toba sport
Soon poze :D


All times are GMT +2. The time now is 12:51.

- Copyright 2026 4Tuning