![]() |
asta e penal rau de tot :lol: :lol:
|
Doamne inventiv mai e romanu :lol: :lol: :lol:
|
lol de lol bai nene.. bineee Adryx, cred k ai cautat ceva pana ai gasit-o :lol:
|
Banuiesc ca e de pe acolo de prin zona ! Ca asa vezi si prin zona pitestiului tot felul de dacii Hibrid ! Ca doar e uzina aproape nu :lol:
|
Nu am stat s-o caut, mi-a trimis-o si mie cineva pe mess...chiar nu stiu din ce zona e, nu imi dau seama ce judet scrie la numar..oricum, am ramas :shock: :shock: :shock:
|
Re:
Quote:
ps :nr pare de bucuresti :shock: |
mare-i pasiune asta ! din ce stiam eu o bara de logan e super scumpa :roll:
|
spoiler + faruri = un oltcit juma'te :lol: :lol:
|
2 Attachment(s)
Cine a crezut pana acum ca dacia nu are loc in TOP10 al celor mai tari masini tunate se va convinge dupa ce va vedea imaginile acestea doua...
:D :lol: :lol: :D :D :lol: |
2 Attachment(s)
nu m-am putut abtine.poze facute d mne :D
|
oke...da' ce treaba aveau pozele astea cu kitch tuningu ?
|
@Mustang Mach One: no offence, citeste primele pagini ale thread-ului si o sa vezi caror \"kitch-uri\" se adreseaza ;)
|
none taken ... my bad sorry :)
|
2 Attachment(s)
Mi-am adus aminte k am facut si eu niste poze la o cununie unde m-am ocupat cu sonorizarea....... Doamneeeee ce voce are tataitza mi-am dat demisia
|
gaataa, s-a terminat cu jmekeria.. mc tataee iz in da house :twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:54. |
- Copyright 2026 4Tuning