![]() |
Re:
Quote:
tu nu iti dai seama ce idiotenii scrii ? auzi la el : 'tin si pariuri' :lol: eu sunt din bucurest si am un beamveu pisica deaia cum ii ziceti voi , cel mai bine asa : ma suni la nr asta ( 0724116789 ) si rezolvam , cine stie poate te fac , desii nu stiu sigur ca acuma am pus benzina daia cu 95 scris pe ea si parca nu mai trage asa bine . . . suna-ma si vorbim :wave: |
cine e asta mai R3Kin :?: daca are telepac e aproape de mine.
hai sa ne intalnim sa-ti vad calibra. :lol: vezi locatia mea pe http://spaces.msn.com/members/pauladrian |
Acum am vazut topicul....
Pt. numele lui Dumnezeu, cum puteti sa comparati OPEL cu BMW ? ca o fi calibra, ca o fi corsa, ca astra.. ca mama lui.. tot OPEL e. Auzi, OPEL :lol: Si ala care zice ca face cu calibra bmw-ul, sa vina ca am un prieten cu un Clio, care se da cu el si ii face mucii pescarusi :lol: :lol: :lol: :peace: AR 99 BMW :peace: :boxing: |
2 Attachment(s)
dedicatie speciala de la driveri bmw,germania pentru fani calibra. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wave: :shock: :shock: :shock: :caffine:
eat this m.f. :yikes: :cry2: :boxing: |
la 325 deja dai de greu... dar o cursa 320i versus Calibra 2.0i 16v ar fi mai logica... si mai clara, nu?
pauladrian, sunt si vectra care ajung la 300. your point is... ? |
BAVARIA MOTORS WAGEN.......:D
|
Adriane cumva esti ghid de meserie?Frumoase peisaje vere.Ai si un 106?Cred ca esti un idol acolo.Eu raman anonim aici.
|
Am luat si numarul de tel. da sa sti ca vreau masina nemodificata.Si ramane de vazut pentru ca la urma urmei eu nu am vrut sa jignesc pe nimeni si fiecare isi iubeste masina si de aici implicit a lui e cea mai tare.Asa ca replici de genul anonimul si fugi tare de aici nu cred ca-si au rostul.Ne dam si vedem.Despre clio daca este Williams cred si eu daca nu te-ai facut de bafta.
|
2 Attachment(s)
uite si poza
|
facem cand vrei...eu am 325...
|
sincer iti spun ca am calibra si am fost exact in situatia ta.daca te uiti la o calibra si vezi scaunele pozitionate in mijlocul masinii, gaura in spoiler pt intecooler, o aerodinamica superioara si piese f moca cred ca nu ii greu. plus ca tunarita arata de o suta de ori mai bine
|
Re:
Quote:
aveai 2 posturi si m-am inselat.sti ca mai sunt din astia ce pun poze de pe net.nu aveai nimic scris de asemenea la locatie.clar poti ramane un anonim. :peace: si idol sa fim seriosi nu sunt si nici nu as vrea.sunt mai de graba un parazit. :lol: in cat faci 0-100 :?: |
merje 100 calibra ?:) :D
|
Re:
Quote:
:lol: :lol: :lol: :boxing: :peace: :boxing: :peace: |
Re:
Quote:
nu-i frumos sa injurati fanii calibrei,eu ma numar printre ei...insa nu m-am contrazis cu niciunu din voi. gusturile nu se discuta,parerile sunt impartite. edit: ca sa fiu ontopic, as alege calibra pentru design,mai ales daca as avea ocazia sa fie si un 16v,v6 sau turbo, dar m-as uita la pisica pentru tractiune spate,si sunetul de bmw (mai ales M) |
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning