Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S. Speedline Motorsport (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport.html)
-   -   De toate pentru toti ... (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport/30243-a.html)

Horatiu 14-04-07 18:12

Re: De toate pentru toti ...
 
da , si mie mi-a placut...

Lucian 14-04-07 22:48

Re: De toate pentru toti ...
 
Si mie si ma bucur ca nu am fost singurul .

blondu_glf 2 15-04-07 04:18

Re: De toate pentru toti ...
 
fericiti de intalnire si speram ca data viitoare sa o facem pe meleaguri bucurestene...............;)

IL Capo 16-04-07 08:53

Re: De toate pentru toti ...
 
cred ca urmatoarea e la CT

Paul 16-04-07 12:57

Re: De toate pentru toti ...
 
destindem si noi atmosfera ... noua mascota GRT ! =))


https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=526

IL Capo 17-04-07 13:41

Re: De toate pentru toti ...
 
bha.......

LKS 17-04-07 22:48

Re: De toate pentru toti ...
 
2 Attachment(s)
za dacia nova motorsport

chiar trebuia pusa :))) cand eram in drum spre 4tday

Fly`ule ...u`ve been owned ! :)))

mikafly 17-04-07 23:15

Re: De toate pentru toti ...
 
Al dreq....spidlain......credeam ca ati uitat pozna

LKS 17-04-07 23:20

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 857340)
Al dreq....spidlain......credeam ca ati uitat pozna

uitasem ..dar am dat de ele si mi`am amintit :D

blondu_glf 2 19-04-07 05:06

Re: De toate pentru toti ...
 
si pe ala mic ce a scris?

mikafly 19-04-07 08:44

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by blondu_glf 2 (Post 859635)
si pe ala mic ce a scris?

pe ala mic scria "tiuning"......

blondu_glf 2 19-04-07 20:48

Re: De toate pentru toti ...
 
=))=))=))super tare.......

gabby1984 29-04-07 20:16

Re: De toate pentru toti ...
 
doua liniutze de la saturn.... in care au fost 3 masini Speedline... :D

Yackone 29-04-07 23:59

Re: De toate pentru toti ...
 
liniutze la sf. gheorghe...

https://forum.4tuning.ro/50-brasov/10916-speedline-club-brasov/page-33.html

blondu_glf 2 02-05-07 01:25

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by gabby1984 (Post 876595)
doua liniutze de la saturn.... in care au fost 3 masini Speedline... :D

au fost mult mai multe liniute la care au participat membrii speedline(nu doar doua)......si masini au fost 5 din speedline in total + SGM-ul care a avut probleme si nu a putut sa se dea.......;)


All times are GMT +2. The time now is 21:53.

- Copyright 2026 4Tuning