Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - Schumy (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/301385-machete-lucru-schumy.html)

Schumi1 27-06-12 17:10

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Dear Schumi1,

You have received an infraction at Forum 4Tuning.

Reason: Aberatii / Posturi Aiurea / Posturi Inutile
-------
Limita maxima de poze pentru macheta este de 12 pe zi si nu mai mult de 2 machete pe zi (POZE CLARE).
-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
https://forum.4tuning.ro/506-tuning-m...ml#post5082106

Quote:
Am citit, dar n-am inteles care este problema ta (adica stiu care e problema ta personala dar nu-mi bat capul)
Revenind la subiect
4 dacii Safarii cu piese de pe machete de raliu (scaune , roti , proiectoare) restul este tot realizat manual!
Vizionare placuta!
P.S - pentru orice nelamurire astept intrebari la care o sa raspund cu mare placere!

All the best,
Forum 4Tuning

Nu inteleg ce te doare , explica cu cuvintele tale ca poate reusesc sa descifrez.!!!

Tu faci cu mine cum fac politistii in trafic cand sunt la ciupeala , in loc sa dirijeze ei stau sa vaneze greselile.Domn' moderator arata-mi ce nu este bine si unde trebuie sa revizuiesc nu-mi turna cu sanctiuni aiurea ca nu dau 2 lei pe ele!!!!

bmwh548 27-06-12 17:28

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Pare rau, nu agream circul ieftin, aici se inchide.


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning