Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   ANUNTURI ... Vanzari,cumparari,matrimoniale,etc.(caterinca) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2942-anunturi-vanzari-cumparari-matrimoniale-etc-caterinca.html)

Carmen 07-01-05 17:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_Doru\"
Quote:

Originally Posted by \"Carmen\"
Vand rds cablelink la pahar!

Pentru cantitati industriale se ofera reduceri ??? :D

Pentru inceput cumpar 10.000 de pahare ! Ofer posibilitati de plata prin cec fara acoperire ...

Bine! Atunci vand cecuri fara acoperire!

aR99bMw 10-01-05 04:56

vand unghi de fuga si fum din cauciucuri ieftin si convenabil :)

Anami 10-01-05 07:26

Cumpar iertare...

BIZ 10-01-05 08:29

ofer tristetea mea .... vreau sa scap cat mai repede de ea :(( ..

ZerO_CooL 10-01-05 08:45

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aR99bMw\"
vand unghi de fuga si fum din cauciucuri ieftin si convenabil :)

M-ar interesa niste fum la borcan, sa-i mai simt mirosul din cand in cand.

Mr.Nice 10-01-05 09:00

VAND Hamster tunarit, modificat: 2hp, jante pe 2, motor 0.2, tractiune 4X4, frezat, eleron, spoiler fata spate + praguri, culoarea caroserieiL: bej cu nuante de alb.
Accept si variante (ex. pisica \"virgina\" sau orice altceva nemodificat sau tunarit)




PEACE
:peace:

aR99bMw 11-01-05 01:09

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ZerO_CooL\"
Quote:

Originally Posted by \"aR99bMw\"
vand unghi de fuga si fum din cauciucuri ieftin si convenabil :)

M-ar interesa niste fum la borcan, sa-i mai simt mirosul din cand in cand.

trimite numa borcanu si iti bag io fumu:)...nu de alta da la arad e criza de borcane :))

88RED 11-01-05 23:38

VAND CAI DIN MOTOR SAU II DAU LA SCHIMB :lol:

lowrider 11-01-05 23:44

1 Attachment(s)
:shock:

ZerO_CooL 12-01-05 09:14

:lol: :lol: :lol: N-am vazut asa ceva pana acum.

Hondarul 12-01-05 10:19

E foame mare frate... Asta este... La tzara se ard alea pe un kil de malai si doua pere, asadar la capitala e pe bonuri de masa... :wink:

Mr.Nice 12-01-05 10:35

Pai pe prafu asta.... E FOAME DE BANI
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:





PEACE
:peace:

im570rm 14-01-05 08:55

Vanzari

Vand ciocan forta de lovire variabila, omologat de autoritatile in domeniu.

Societate comerciala vinde din stoc consumabile pentru sistem ungere instrumente de perforat cu percutie.

Doamna dau motoare orizontale, verticale si transversale.

Vand BMW, aspirartor de femei, eventual schimb cu aspirator de ****.

Vand fata batrina pentru sapun. Zona Stefan Furtuna.

Pierdut simtul orientarii. Vin spre tine, iubito.

Gasit bere ieftina, nebotezata, la halba. Neincrezatorii pot vedea minunea in zona Piata Progresul.

Taur comunal pierdut coaie. Ma declar bou.


Barbat pierdut nevasta la barbut. Ma declar campion.

Tanar licean, pierdut copii pe sub plapuma. Ofer recompensa celui care ma spala.

Pierdut virginitate. Te declare mereu al doilea.

http://www.caterinca.ro/micapub.html

NSL_Doru 20-01-05 02:58

Cu totii am frunzarit paginile cu mica publicitate si cate o data am citit (pentru a ne amuza) anunturile matrimoniale.Iata adevaratul inteles din spatele acelor cuvinte(scris intre paranteze):
:D :D :D
Doamna serioasa in jurul la 40 de ani (= 48 de ani),fire atletica (= fara sani),educata (= exmatriculata dupa 2 ani de facultate),romantica (= arata mai bine in lumina lumanarilor),pasionala (= vorbeste excesiv de tare),spirit deschis (= dependenta de droguri) caut suflet pereche (= la un pas de o noua cadere nervoasa)...
:D :D :D
Cam asa ar suna un anunt al doamnelor ... in curand de ce nu si unul de-al domnilor... :P :P :P

SpeedeR 20-01-05 08:14

URGENT!!!

donez restante cu pedigree, abia am intrat in posesia lor ...

super oferta!!! cine ma scapa de ele poate primi chiar si o punga plina cu apa de izvor ....


All times are GMT +2. The time now is 19:54.

- Copyright 2026 4Tuning