Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Suburbia RacingClub (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/29150-suburbia-racingclub.html)

-Caz- 01-06-07 10:18

Re: Suburbia RacingClub
 
da fratioru , poti adera fara pb si fara sa vii in Buftea , ne intalnim intr`o seara la Pesc sau vdm noi , dar dak ti`e usor poti face un drum si pana aici !

best 4 all da`mi un buzz pe ID`ul xcazusx si vb pe mes.

Numai Bine !

bodo 10-06-07 23:41

Re: Suburbia RacingClub
 
hyundai-ul ala verde aproape zilnic trece pe la noi prin cartier.....jiului mai exact :D

-Caz- 11-06-07 12:28

Re: Suburbia RacingClub
 
mda... ziua facultate , noaptea bagabontzeala ! :D

ce sa facem si noi

Bafta !

-Caz- 18-06-07 12:23

Re: Suburbia RacingClub
 
Magu... am vb... nu te pot trece ca membru cu "drepturi depline" motivele le stii si tu ! asta nu inseamna k nu esti unul dintre prietenii clubului si o data cu rezolvarea "problemelor" vei fi anuntzat ca atare... by the way... poate iti iei un motor :D , k deocamdata nu avem nici un membru cu motor !

magu 18-06-07 18:10

Re: Suburbia RacingClub
 
ok....am inteles. sper sa rezolv toate problemele. vorbim

Gabriel_xenon 05-07-07 00:57

Re: Suburbia RacingClub
 
ar fi frumos sa avem si un motor in club :)

-Caz- 05-07-07 13:28

Re: Suburbia RacingClub
 
la "problema" asta s`ar putea sa am io raspuns prin toamna... Doamne Ajuta ! ! !

Gabriel_xenon 05-07-07 14:39

Re: Suburbia RacingClub
 
opa....asteptam...asteptam :) :)

Gabriel_xenon 02-01-08 20:34

Re: Suburbia RacingClub
 
La Multi Ani Suburbia

-Caz- 07-01-08 21:10

Re: Suburbia RacingClub
 
Sa Traim Bine Gabi !!!:D

Slim29 08-01-08 22:57

Re: Suburbia RacingClub
 
la multi ani fratilor ... nu va m-ai vede lumea cu ani.. caz da si tu un semn pe mess sau lasa-mi id tau pe pm.. te pup si bafta

concept-w 19-12-08 21:04

Re: Suburbia RacingClub
 
Da, ai dreptate, e mai fain cu doua. Recomand cu , caldura.:dance:

-Caz- 20-12-08 14:30

Re: Suburbia RacingClub
 
nu stiu la ce te referi :)

kos_YRC 08-12-09 17:11

Re: Suburbia RacingClub
 
ce mai faceti baieti?mai merge clubul?

-Caz- 08-12-09 18:56

Re: Suburbia RacingClub
 
din pacate treaba s-a cam rarit , eu vin in fiecare vineri noapte pe oras pt. "actiune", dar restul nu se mai omoara... eh oricum au avut loc multe schimbari , mai ales auto , am mai evoluat ca sa zic asa ! (doar ca masinile au "evoluat" , dar activitatea s-a diminuat)
Numai Bine !


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning