![]() |
Re: E 36 DNG
ti-am vazut "carcaletele asta negru", luni seara, mergeai in spatele unui X5 cu numere straine, spre centru. arata foarte bine, imi place cum se aude :D.
|
Re: E 36 DNG
Felicitari pentru premiu....Best Coupe..:)
|
Re: E 36 DNG
Felicitari Jolt pentru premiu!!!!!!!!!!!!!!!!L-ai meritat!!!!!!!!!!!
|
Re: E 36 DNG
1 Attachment(s)
Multumesc mult baieti.
M-am simtit foarte bine la meeting, pacat ca am fost mai putin prezent din cauza nuntii, de unde mai fugeam sa mai vin in camping:-). PS: Daca are cineva poze cu masina, il rog sa posteze si aici. Multumesc! |
Re: E 36 DNG
mi-a parut bine sa te cunosc joltanule si sa iti admir masinuta:D
FELICITARI PENTRU PREMIU! |
Re: E 36 DNG
Quote:
|
Re: E 36 DNG
Felicitaaari si pt. premiu dar si pentru faptul ca ai venit de la nunta sa stai printre pisici si nebuni - Superba masina, pe masura ce ma uitam mai atent imi placea tot mai mult si mai mult.. Rar vezi o masina atat de bine pusa la punct.
|
Re: E 36 DNG
Felicitari pentru cupa Joltane ;)
Ai meritat-o :D . Felicitari si pentru masina ta si sa ai grija de ea ;) |
Re: E 36 DNG
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: E 36 DNG
3 Attachment(s)
Felicitari si de la mine !!!
niste poze ,nu sunt cine stie ce....:) |
Re: E 36 DNG
Quote:
|
Re: E 36 DNG
Quote:
|
Re: E 36 DNG
Quote:
|
Re: E 36 DNG
felicitari pt premiu,ai o masina foarte frumoasa si bine intretinuta.tine`o asa si bucura`te de ea MAXIM!!!!!
|
Re: E 36 DNG
Quote:
O sa ne vedem cu siguranta , conversia la kompressor la voi in brasov o fac, stiu ca mai sunt maruntisuri si pe mine tot asta ma omoara la masina , multumesc frumos de urari ! |
| All times are GMT +2. The time now is 02:53. |
- Copyright 2026 4Tuning