![]() |
Re: interior oltcit
Cand spui modificat, la ce te referi? La motor, la exterior, interior? Asta poti s-o faci si tu, adica sa-l duci la un meserias si sa ti-l faci cum vrei.
|
Re: interior oltcit
nu, ma refeream cate din cele roz pe care le-ati tot vazut sunt modificate... :P are cine sa ma ajute... :P la interior, exterior si motor... :D
|
Re: interior oltcit
am eu o briketa :d daka te ajut a:D
|
Re: interior oltcit
raule... :(
|
Re: interior oltcit
1 Attachment(s)
niste nuante de piele.
|
Re: interior oltcit
Zozo, Oltcitul postat de tine anterior este cumva al lui Bogdan, baiatu' de la tine de la garaj ?
|
Re: interior oltcit
imi place fasia aia lunga roz pal.. :P
|
Re: interior oltcit
Quote:
parca magos m-a facut sa iubesc si mai mult olciturile. oricum sunt in cautare de un demn urmas al "clubului" meu "decedat" in aceasta vara. va salut cu farul! |
Re: interior oltcit
ma gandeam ca aia roz,in realitate e mult mai frumoasa.
da de bogdan e vorba care lucreaza la mine. |
Re: interior oltcit
Quote:
am patit-o si eu in vara asta.... dar imi iau alta - si tot rosie. |
Re: interior oltcit
aici ne luam de mana... :p eu sper ca pana in primavara sa pun mana pe ea
|
Re: interior oltcit
eu nu vreau sa ma bag...dar pozele puse de Zozo sunt cu un caddilac, nici urma de oltcit
:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: |
Re: interior oltcit
...maybe... nu stiu ... zozo... lamureste-ne!!
|
Re: interior oltcit
cum adica...nu stii?
pai nu stii cum arata un interior de oltcit? :rolleyes2 :rolleyes2 :shock: :shock: :shock: |
Re: interior oltcit
misto interioare, dar s-a gandit cineva sa modifice interiorul complet:?:
panouri de usi din fibra de sticla cu locuri de boxe incomporate, bordul la fel schimbat complet :?: ar fi super, nu stiu daca mesterii ce lucreaza cu fibra de sticla se pricep sa faca asa ceva dupa o schita facuta pe calc :D |
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning