Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   interior oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/27808-interior-oltcit.html)

geani29 19-12-06 00:07

Re: interior oltcit
 
Cand spui modificat, la ce te referi? La motor, la exterior, interior? Asta poti s-o faci si tu, adica sa-l duci la un meserias si sa ti-l faci cum vrei.

Magos 19-12-06 09:16

Re: interior oltcit
 
nu, ma refeream cate din cele roz pe care le-ati tot vazut sunt modificate... :P are cine sa ma ajute... :P la interior, exterior si motor... :D

B-14-BYE 19-12-06 09:28

Re: interior oltcit
 
am eu o briketa :d daka te ajut a:D

Magos 19-12-06 09:45

Re: interior oltcit
 
raule... :(

DR.ZOZO 19-12-06 14:40

Re: interior oltcit
 
1 Attachment(s)
niste nuante de piele.

Gabi 19-12-06 15:48

Re: interior oltcit
 
Zozo, Oltcitul postat de tine anterior este cumva al lui Bogdan, baiatu' de la tine de la garaj ?

Magos 19-12-06 16:39

Re: interior oltcit
 
imi place fasia aia lunga roz pal.. :P

andy79 19-12-06 18:55

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by vali-tgm (Post 635025)
de fiecare data ca vad Magos si vad poza ma sterg la ochii ca mi se pare ca nu vad bine sau ca sunt obosit:D. inca nu imi vine sa cred ca s-a gasit punct comun intre tipa si oltcit....si mai si stie ce face si ce e de capu masinii.:)
join the club...cam toti avem o groaza de idei si nu avem cu ce pune in aplicare:D....dar tot e mai bine decat sa avem bani si idei proaste sa ne facem masinile in asa fel incat sa apara la versiunea kitch a forumului :D(parerea mea :P)

subscriu vali!
parca magos m-a facut sa iubesc si mai mult olciturile.
oricum sunt in cautare de un demn urmas al "clubului" meu "decedat" in aceasta vara.
va salut cu farul!

DR.ZOZO 19-12-06 18:57

Re: interior oltcit
 
ma gandeam ca aia roz,in realitate e mult mai frumoasa.
da de bogdan e vorba care lucreaza la mine.

andy79 19-12-06 18:59

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 661348)
am si o veste proasta... :-< nu mai am masina... :-< din pacate... din motive care nu au depins de mine, si care mi-au frant inima,pentru ca iubeam masina aia ca pe nimic altceva... :-< oricum... topicul ramane deschis... cat mai multe interioare... :-< ne mai dam si noi cu idei pt altii...

:( :( stiu cum e....
am patit-o si eu in vara asta....
dar imi iau alta - si tot rosie.

Magos 19-12-06 19:24

Re: interior oltcit
 
aici ne luam de mana... :p eu sper ca pana in primavara sa pun mana pe ea

OltcitPower 19-12-06 19:40

Re: interior oltcit
 
eu nu vreau sa ma bag...dar pozele puse de Zozo sunt cu un caddilac, nici urma de oltcit
:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Magos 21-12-06 00:39

Re: interior oltcit
 
...maybe... nu stiu ... zozo... lamureste-ne!!

OltcitPower 21-12-06 00:54

Re: interior oltcit
 
cum adica...nu stii?
pai nu stii cum arata un interior de oltcit?
:rolleyes2 :rolleyes2 :shock: :shock: :shock:

edy99 22-12-06 04:27

Re: interior oltcit
 
misto interioare, dar s-a gandit cineva sa modifice interiorul complet:?:
panouri de usi din fibra de sticla cu locuri de boxe incomporate, bordul la fel schimbat complet :?:
ar fi super, nu stiu daca mesterii ce lucreaza cu fibra de sticla se pricep sa faca asa ceva dupa o schita facuta pe calc :D


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning